Gazeta Tema | Archive | Lifestyle
 
Home » Archives by category » Lifestyle
“Zhgënjen” Konçita, nuk do të jetë në festivalin e RTSH-së

“Zhgënjen” Konçita, nuk do të jetë në festivalin e RTSH-së

Drejtori i RTSH-së, Martin Leka, ka thënë se këngëtarja tranvestite Konçita, nuk do të marrë pjesë në festivalin e fundvitit. Ai thotë se Konçita ka shumë angazhime, ndaj dhe nuk do të vijë në Shqipëri. “Pikërisht Konçita, ai/ajo, nuk do të jetë në Festival. Për shkak të impenjimeve të tjera të tij/saj, nuk mundi t’i […]

FOTOT/ Elton John martohet në një ceremoni romantike

Elton John është martuar me të dashurin e tij, David Furnish, pas një marrëdhënie disa vjeçare. Ata janë martuar mëngjesin e së dielës në një ceremoni romantike. Në këtë ceremoni merrnin pjesë miq dhë familjarë të tyre, si dhe djemtë e tyre 23 muajsh.    

Lexo me shume »
FOTOT/ Kjo femër mund t’i bëjë të gjithë për vetë

Sofia Jaramillo është një nga femrat më seksi në Kolumbi. Modelja e njohur ka pohuar se është një tifoze e flaktë futbolli dhe zemra e saj rreh për Manchester United. Me këtë tifoze, Manchester mund të bëjë shumë fansa për vete!  

Lexo me shume »
FOTOT/ Bleona, krenare që bën pjesë në listën e “skandalozeve”

Daily Star ka publikuar një listë me veshjet më skandaloze në tapetin e kuq nga VIP-at. Në listë ka emra të famshëm si Rihanna apo Kim Kardashian, por në të gjendet edhe Bleona Qerret, e cila doli nudo. Dhe, duket se këngëtarja shqiptare ndihet krenare që gjendet në këtë listë, pasi ka publikuar linkun e […]

Lexo me shume »
FOTOT/ Vildanja rikthehet të provokojë

Ajo pësoi një incident pak javë më parë, duke lënduar dorën. Për këtë arsye, Vildane Zeneli nuk ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale. Por, modelja e njohur shqiptare është rikthyer provokuese, duke postuar disa foto vërtet të nxehta.    

Lexo me shume »
FOTOT/ “Kallashi” ngre temperaturat me foto të nxehta (+18)

Në këto ditë të ftohta dimri, “Kallashi” ka menduar të ngrohë pak atmosferën. Ajo ka postuar një foto nga plazhi, ku ekspozon të pasmet e saj bombastike. Nuk dihet nëse foto është bërë në verë apo “Kallashi” ka shkuar me pushime, por ajo ka marrë shumë pëlqime dhe komente. Ndërkohë, ajo ka postuar edhe foto […]

Lexo me shume »
FOTOT/ Dy ëngjëj në një kabinë!

Supermodelet e Victoria’s Secret, ëngjëjt  Sara Sampaio dhe Martha Hunt kanë mbërritur në  Florida me të njëjtin helikopter të premten në darkë. Brunia portugeze dhe amerikania bionde dukeshin magjepsëse teksa kanë dhuruar disa poza tepër të nxehta në zbritje. Vajzat madje janë ulur dhe në kabinën e pilotit ku kanë bërë sërish foto si pilote […]

Lexo me shume »
FOTOT/ Abi Clarke nuk i lë asgjë fantazisë!

Abi Clarke nuk  i ka lënë asgjë fantazisë me këtë veshje. Vajza e njohur e shout Towie ka kaluar mbrëmjen në Londër ku shihet në formë mjaft të mirë. Dhe Abi nuk ka nguruar të gjejë fustanin që duhet për të reklamuar sa më shumë pjesë nga trupi i saj. /j.h

Lexo me shume »
FOTOT/ Një “rrëfim” përmes fotografive i vitit që po lëmë pas

2014-a është drejt mbylljes. Ky vit ka shënuar një sërë ngjarjesh, ndërsa më poshtë po sjellim disa prej më të rëndësishmeve me anë të fotove.   70-VJET-PAS-ZBARKIMIT-NE-NORMANDI-NJE-VETERAN-I-LUFTES-SE-DYTE-BOTERORE ATLETI-AFRIKANO-JUGOR-PISTORIUS-SHPALLET-FAJTOR-PER-VRASJEN-E-ISH-TE-FEJUARES-SE-TIJ CEREMONIA-E-HAPJES-SE-LOJERAVE-OLIMPIKE-NE-SOCHI CMENDURI-HI-TECH-INAUGURIMI-I-DALJES-NE-TREG-TE-IPHONE-6-NE-TOKIO DIELL-ARTIFICIAL-NE-NJE-EKRAN-GJIGAND-NE-SHESHIN-TIENANMEN-NE-PEKIN-MBYTUR-NGA-SMOGU EGJIPTI-NE-FESTE-PAS-ZGJEDHJES-PRESIDENT-TE-GJENERALIT-AL-SISI EMIGRANTE-ARIKANE-TE-SHPETUAR-NGA-VDEKJA-NGA-ROJET-BREGDETARE-ITALIANE ERERAT-E-EUROSKEPTICIZIMIT-DEPUTETET-E-PARTISE-SE-MBRETERISE-SE-BASHKUAR-I-KTHEJNE-SHPATULLAT-SALLES-NE-SEANCEN-E-PARE-TE-LEGJISLATURES-SE-RE-TE-PARLAMENTIT-EUROPIAN FENOMENI-I-SUPERHENES-NE-KADIZ-TE-SPANJES FILIPI-VI-NE-PALLATIN-MBRETEROR-NE-MADRID-PAK-PARA-DALJES-NE-BALLKON-SI-MBRETI-I-RI-I-VENDIT FOTOT-E-QNDRA-VIKTIMAVE-TE-TRAGJEDISE-SE-SEULIT-NE-KORENE-E-JUGUT-PAS-MBYTJES-SE-NJE-TRAGETI-PLOT-ME-STUDENTE FUTBOLLISTI-ITALIAN-KIELINI-I-TREGON-ARBITRIT-KAFSHIMIN-E-LUIS-SUAREZ KINEMAJA-BOTERORE-NE-ZI-HOMAZHE-NE-HOLLIVUD-PAS-VDEKJES-TRAGJIKE-TE-ROBIN-UILLIAMS KOBAN-NJE-BURRE-ULUR-NE-PERFIFERI-TE-QYTETIT-GJATE-PERLESHJEVE-TE-TMERRSHME-MES-ISIS-DHE-KURDEVE KREMTIMI-I-25-VJETORIT-TE-RENIES-SE-MURIT-TE-BERLINIT KRYEMINISRI-BRITANIK-KAMERON-PAK-DITE-PERPARA-MBAJTJES-SE-REFERENDUMIT-SKOCEZ-PR-PAVARESI MALALA-ADOLESHENTJA-PAKISTANEZE-FITON-CMIMIN-NODEL-PER-PAQE NJE-SEPARATIST-RUS-PERBALLE-RRENOJAVE-TE-AVIONIT-MALAJZIAN-NE-LINDJE-TE-UKRAINES OBAMA-NE-FUND-TE-KONFERENCES-PR-SHTYP-NE-SHTEPINE-E-BARDHE-PASI-DEMOKRATET-PRANUAN-HUMBJET-NE-ZGJEDHJET-E-MESIT-TE-MANDATIT PARLAMENTI-BELG-LIGJERON-EUTANAZINE PERLESHJET-NE-KIEV-UKRAINE PERQAFIMI-I-NJE-POLICI-DHE-NJE-12-VJECARI-ME-NGJYRE-GJATE-TRAZIRAVE-NE-PORTLAND-PAS-VRASJES-SE-FERGUSON-TE-MICHAEL-BROWN PROTESTUESIT-KERKOJNE-SQARIME-MBI-ZHDUKJEN-MISTERIOZE-TE-43-STUDENTEVE-NE-MEKSIKE.-MANTELI-I-KUQ-SIMBOLIZON-GJAKUN-E-DERDHUR-NGA-TE-ZHDUKURIT REKUPERIMI-I-RELIKTEVE-TE-KROCERES-KONKORDIA REVOLUCIONI-I-OMBRELLAVE-NE-HONG-KONG RIO-DE-ZHANEIRO-PROTESTA-KUNDER-BOTERORIT SELFIE I VITIT […]

Lexo me shume »
FOTOT/ Një surprizë për gratë e burgut 312!

Në kuadër të festave të fundvitit stafi i shkollës  Nikola Koperniku, ka menduar tu bëjë një surprizë grave që vuajnë dënimin në burgun 321. Gjashtëmbëdhjete vajza të kësaj shkolle, të veshura si SANTA do të bëjnë një takim me gratë e dënuara të burgut 312, ditën e hënë. Vajzat do të japin disa dhurata dhe […]

Lexo me shume »
Page 1 of 1233123Next ›Last »