Gazeta Tema | Archive | Lifestyle | 7
 
Home » Archives by category » Lifestyle (Page 7)
FOTO/ Më mirë të kem lekët e tua, Riri! test

Ajo është muza e shumë stilistëve të famshëm në botë dhe padyshim që Rihanna do të tërhiqte vëmendje me veshjen e saj. Riri është fotografuar të enjten kur ka ndaluar në Beverly Hills, e vendosur të harxhojë disa lekë duke bërë shooping. 27-vjeçarja ka krijuar mjaft “kaos” teksa ndiqej nga mijëra sy. Gati e rrethuar […]

Lexo me shume »
FOTO-VIDEO/ Veliaj me autobus në ditën e parë të punës në Bashkinë e Tiranës   test

Kryetari i ri Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, është filmuar mëngjesin e sotëm nga qytetarë duke përdorur autobusin urban për të shkuar në ditën e parë të punës. Në foto ai shikohet duke pritur në stacionin e autobusit tek Libri Universitar dhe më pas ka marrë linjën e autobusit të “Tiranës së re” për të […]

Lexo me shume »
Këshillat e dr.Ruth për seksin artizanal! test

Për seksin artizanal për herë të parë ka filluar të flasë terapeutja e seksit dr. Ruth Westheimer. Kjo damë është 87 vjeçe, që do të thotë se ka edhe përvojë të mjaftueshme. Pra, mbi atë që ajo flet mbase nuk është edhe aq risi, pos që i ka dhënë emër të ri, mirëpo gjithsesi është […]

Lexo me shume »
Ja cili shtet “tallet” me shqiptarët test

Faqja e internetit, e cila është e specializuar për lloje të ndryshme të hartave, “Europe Not Dead” ka shfaqur një të tillë, që ka të bëjë me shakatë e popujve që bëjnë në kurriz të njëri-tjetrit. Rezultatet janë shumë interesante, por edhe të pritshme sa i përket disa shteteve ballkanike. Kështu, shqiptarët dhe maqedonasit bëjnë […]

Lexo me shume »
VIDEO/Taksisti qejfli, shikon porno në trafik test

Ky taksist ka menduar ta përziejë paksa punën me kënaqësinë duke parë porno teksa transporton një klient në mes të trafikut. Ai kishte vendosur telefonin e tij pranë timonit dhe kishte hapur një video porno të cilën po e shihte me endje. Pasagjeri filmoi gjithçka duke e hedhur videon në rrjet dhe duke bërë xhiron […]

Lexo me shume »
FOTO/Ish-politikania lojëra seksuale në plazh test

Nicole Minetti, ish politikania italiane është fotografuar në Ibiza me të dashurin e saj, duke bërë lojëra seksuale.

Lexo me shume »
FOTO/Mania për selfi kap edhe klerikët test

Toleranca fetare në Shqipëri është dëshmuar me kohë, por fotoja në fjalë flet më shumë se fjalët Fotoja e cila është shkrepur sot, shfaq priftin ortodoks teksa i tregon foton e tij katër klerëve të tjerë të cilët ishin ftuar të ndiqnin betimin e kryebashkiakut të ri, Erion Veliaj para Këshillit Bashkiak, shkruan albeu. Ai […]

Lexo me shume »
FOTO/ Një shfaqe përvëluese nga Danni Levy test

Ajo e ka nisur verën me shoun Life On Marbs. Dhe  Danni Levy ka provuar perfeksionin e saj si një vajzë posterash teksa po pushon në një resort spanjoll. Fotot e saj janë me të vërtetë shumë seksi dhe palestra ka dhënë rezultatet e saj. Çdo inç në trupin e saj është super i tonifikuar. […]

Lexo me shume »
FOTO LAJM/Zhvatja e klientëve, paguajnë edhe për muzikën test

Çuditë shqiptare nuk kanë fund kur në mes futen paratë. Edhe pse dihet botërisht që “qejfi paguhet”, në bizneset shqiptare çmimi mund të jetë për çfarë të dojë pronari. Një klient denoncon në faqen “Jeta osh Qef” një faturë në një nga lokalet në vend, ku bashkë me produktet përfshihet edhe muzika e vendosur në […]

Lexo me shume »
9 fakte interesante për trupin e femrës test

Leonardo Da Vinçi ishte një vëzhgues i përpiktë i anatomisë njerëzore, duke ilustruar imazhe nga organet e disektuara që janë të sakta edhe sot. Por ai nuk ishte i saktë në paraqitjen e organeve femërore të riprodhimit pasiqë sipas anatomistit Piter Abrahams, skicat e Da Vinçit e paraqisnin mitrën njerëzore të ngjashme me atë të […]

Lexo me shume »