#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

FOTOT/ Mbesa e Bujar Nishanit që të lë pa fjalë

beniada.jpg

Beniada Nishani (Jakic), mbesa e Bujar Nishanit, e cila është duke bërë karrierë si modele në Itali, ka folur sërish. Ajo thotë se “Bujar Nishani është kushëriri i tim eti, dhe bashkë ata janë si vëllezër”. Beniada është larguar që dy vjeç nga Shqipëria. Mbesa e Nishanit thotë se është single dhe nuk ka të […]

Read more

FOTOT/ Tek të 50-at, por dy aktoret e njohura kanë forma mbreslënëse

cox-6.jpg

Ato janë njohur më shumë se 20 vjet më parë, kur luanin bashkë tek seriali i famshëm “Friends”. Dhe që atëhere, Jennifer Aniston dhe Courtney Cox kanë mbetur shoqe të ngushta. Dy aktoret e njohura janë fotografuar bashkë me të dashurit e tyre, teksa këtë fundjavë ndodheshin në Meksikë për të festuar ditëlindjen e Aniston. […]

Read more

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 82432
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 82432
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 14
      [name] => Lifestyle
      [slug] => lifestyle
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 14
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 22659
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 14
      [category_count] => 22659
      [category_description] => 
      [cat_name] => Lifestyle
      [category_nicename] => lifestyle
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X