Berisha, panik nga atentatet në Panairin e Librit. Rojet kontrollonin çantat e qytetarëve që blinin libra

Skandal në Panairin e Librit në Tiranë me rojet e gardës së kryeministrit.

Qysh me hapjen e dyerve të panairit në mëngjes, rojet e gardës bllokuan derën kryesore dhe u shpërndanë brenda panairit, duke kontrolluar çantat e çdo qytetari që hynte brenda dhe duke ndjekur apo survejuar gjithkënd që u dukej i dyshimtë.

Një incident i rëndë ndodhi me një student, i cili mbante në shpinë çantën me libra dhe kufje.

Roja i gardës i shkuli me forcë kufjet nga veshi dhe e detyroi të hapte çantën për të parë çfarë kishte brenda.

Studenti i hutuar, duke e kujtuar se ishte punonjës panairi, nuk iu bind dhe roja iu lëshua sipër sikur të ishte kriminel.

Shqetësimi vazhdoi deri sa kryeministri erdhi në panair, takoi Fevziun dhe iku. Pastaj ra qetësi.

REMOTE_ADDR:[]

22 komente në “Berisha, panik nga atentatet në Panairin e Librit. Rojet kontrollonin çantat e qytetarëve që blinin libra”

 1. ona says:

  Aman ore po ky e kini gjete kete foto,ky fejzua tamam ULJAN HYPi ,ju ka hyre frika ne palce ,le te kene pare sa te duan qi qene jetojn

  1. eagle says:

   te gjithe behen synet nga poshte ky fejziu yne behet nga lart {nga koka}

  2. ORE QOFTE QUHET URIAH HIP DHE JO ULJAN.SHKRUAJ MIRE A I VRARE ,SHQIPJA ESHTE GJUHE E BUKUR .CDO TE THOTE “QI QENE”?

 2. loni says:

  kafsha e eger te ha sepse nuk te kupton,,edhe maloket nuk te kuptojne dhe te hane si kafshe te egra qe jane,,jo se te hane ata drejperdrejte po te ha pushteti i tyre,,se drejperdrejte maloket te hane rrocken….

 3. Horri i Bulevardit says:

  Ky e ka kuptuar se eshte diktator, prandaj i ka hyre lepuri ne bark dhe ruhet para popullit te vet qe pretendon qe perfaqeson.
  Mjetet jane, duhet qe te xhirohet dhe videot te hidhen ne internet, ta shofi gjithe bota se cfare diktatori ka Shqiperia, ndoshta edhe nderkombetaret do kene frike ta mbrojne me.

  1. A mer komunista t’kqinj. I keni fut Doktorit leprin n’bark. Aq ma mire se jon punsue roje garde tan shokt e Lymit

 4. Agim Tare says:

  o sali sllobodanka mos ke frike nga plumbi dhe nga bomba…SHQIPTARET femijet e tu do ti heqen ZVARRE ne syte e tu dhe ty do te heqen zvarre nga Tirana ne KAVAJE….,ME DITE E KE

 5. Adoleshent says:

  E vura re te edicioni lajmeve, si rojet rrinin ngjitur me te duke par si te hutuar cdokend qe u afronte, po mir o Sali mir!!!
  Komploti esht komplot Sali! Skema esht skeme! Plani esht plan (ka plan A dhe B). Ka njerez qe te bashkuar dhe organizuar mund te bejn kurban me rastin e 100 vjetorit.
  Jan vra burra ma cuba e t’zgjut se ti. Mos harro qe zemerimi po rritet cdo dite kur surrati jot i bastarduar, dhunuar del ne ekran. Te gjithe e peshtyjn ekranin kur del ti.

 6. Enver Hoxha says:

  Sali, po ste do populli more fare, po ci ke bere o derezi, mua me donin, po bjeri ore ne dru se eshte si ushqim, goja ham e shpina bam, apo e ke harruar. paske popull te mire more sali, lum si ne qe me kete popull, varrosemi me lotet e popullit.

 7. hajriu says:

  Po mire sot se eshte kryeminister dhe garda bene detyren e saj , po neser kur te mos jete me kryeminister si do t’ja beje shoku sa’li ??? Nese dikush jeton me frike , si lepur ka per te vdekur .

 8. muco agai says:

  mire t’ju behet o shqiptare. Keshtu i do mushka drute

 9. TONY says:

  SALES TI HANI MUTIN SE KUR SI BETE GJE NE 97 TANI SE RRUN PER JU FARE OK

  1. tourkofagos says:

   arapi mou rruaj sqetullen se te do Arushja Saukut te pastruar..ok!Mos e lodh shume kaploqen

  2. montana says:

   Mire e ke tony tja hane siçja ke ngrene ti me kompanine e spiunave te enverit qe jane mbledh tek pdh.Ju qe hani kakardhit e enverit ,tani jeni mbledh rreth malokut spiun.

 10. Balo qeni says:

  Ju lumte goja komenti i Tares dhe Adoleshentit-kur do te vij ajo dite qe kjo fytyre dhe shume te tjera mos ti shikojme me -na u mbush shpirti me maraz-Kur do te dali ai burre qe keto FYTYRA te ZEZA ti ndaloj e mos te arrijne te hypin ne podiumin e 100 vjetorit.

 11. kameniku says:

  sipas burimeve shume te sakta ,sali berisha ben gjumin me te frikshem nga cdo njeri.

 12. shqiptari says:

  As nje se ka pesuar nga populli.Panvaresisht se sa kane vrare politiaknet apo vjedhur.
  Qente lehin zagari ecen perpara.Vdekje e natyrshme sic ndodhi me Ramizin,apo sic po jeton Nexhmija si Bosse..Se ky popull nuk te vrete,por te duatroket.Me mire,se keshtu verpuam 50 vjete,pse jo dhe nja 100 te tjera.Juve flisni per ate ose per kete.A nuk e kutponi qe te gjithe njesoje jane.Mos shkoni shumelarge,dhe kerkoni qenin e ngordhur.
  Shikoni Firmat dhe aty gjeni te kuqet,blute dhe njgyra te tjera.
  Te gjithe jane njesoje.

 13. e ardhmja says:

  Fevziu eshte njelloj i neveritshem si ish bashkepuntori i sigurimit te shtetit,ish kandidati per president Artan Hoxha ,i cili e ka marre veten serisht dhe po bilbilon si sorre televizion me televizion.Qe te dy jane fare muti.

 14. Kuq e Zi says:

  Berishen e mbron amerika http://bit.ly/jAL5ep

 15. peza says:

  Trima te Saliut,kujdes,ne nje restoranet kemi pare Kanan Tafilin.E,Sali,Sali,je bere per Kanan Tafil!

 16. meti says:

  berishes ja rrofshin koqet grekt e serbt e magjupt e shipnis

 17. Ivani i madh says:

  kur e di qe ke bere krime ke frike dhe prej hies tende prandaj kjo mortje qe kohet e fundit ka mare pamjen e nje fantazme me frike ne shpirt caplon syte se nga casti ne cast mund ti jape lamtumiren ketij vendi qe e felliqi kaq shume. Besoj se as Enverin nuk ruheshe kaq shume sa ky sharlatan politike.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *