FOTOT/ Replika dhe ironi, ja si iu përgjigjet komentuesve Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka postuar një video, për të treguar rezultatet e shëndetësisë falas.

Por, komentues të shumtë kanë shprehur pakënaqësi ndaj tij dhe sistemit shëndetësor.

Rama nuk ka përtuar t’iu përgjigjet personalisht shumë prej tyre, teksa nuk e ka kursyer ironinë dhe humorin.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-1-150x150.png","full":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-1.png","attachment_id":566043},{"thumb":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-2-150x150.png","full":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-2.png","attachment_id":566044},{"thumb":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-3-150x150.png","full":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-3.png","attachment_id":566045}]

13 komente në “FOTOT/ Replika dhe ironi, ja si iu përgjigjet komentuesve Edi Rama”

 1. Tirona Fanatics says:

  Stafi pergjigjet,jo gamori gjate.

  1. Kujtim says:

   Gomar ke Saliun ti o zotni se po te flisje me Saliun keshtu ay te qethte kare me xhufke

 2. fad says:

  Sa te zgjuar qe ju kemi o popull ku ishit para trevjetesh te dialogonit me shpellarin se ai i pat bo spitalet kishe qef ti shikoje dhe deren kryesore nuk kuptohish nga ishte, ktu tek ne direkt e tek doktori, ik nje her jasht shtetit provoje dhe te thot mbas njemuaje do te vish, perjashto urgjencat, pastaj si mund te boni krahasimet me tre vjet me pare mangesi ka por kjo do te thot qe nuk jeni normal, sa kan qen cmimet e ilaceve para tre vjetesh, po nuk i mbajtet mend pysni farmacistet.

 3. Shqiperia ky yll i BOTES says:

  Kur ske pergjigje perdor humorin dh ironine.

  Rama fare qarte ose eshte i shkeputur nga realiteti ose na ben budallenj dhe mundohet te na mbushe mendjen si puna e leverdise se mbetjeve toksike nga Italia.

  Nuk do merrem me RAMEN dhe shendetesine e niveleve Evropiane si ajo e Gjermanise. Me ben pershtypje perdorimi i dobet i gjuhes shqipe qe tregon ose nivelin arsimor te komentuesve ose sa keq jane me shqipen e tyre shqiptaret.


  A nuk e ka per detyre ti pergjigjet ketyre pyetjeve ai qe drejton shendetesine se eshte me i njohur dhe me afer ketij sherbimi.


  Te bie ne sy niveli gjuhesor i

 4. Albi_I says:

  Ka rrjedhur perfundimisht, eshte ne fazen e delirit te pushtetit.

  1. Miku i Sali Karaxhiç says:

   Të keshilloj të shohesh saliun në YouTube ne parlament, mu perpara 21 Janarit, meqe qenke specialist në delire pushtetaresh. Është një video e bukur kur plas sherri dhe Saliu del në krye, dhe duke iu rreferuar vetes në veten e trete, i bie gjoksit me grushta. Do shembull me të thjeshtë ? Nuk gjen dot.

 5. Edi Rama thote se jane bere ndryshime ,dhe jemi larg asaj qe duhet !
  Nuk mohon burdelloshendetsine qe la pas Hiroshima PD ! ? ! ? ?.

 6. Darius says:

  O Popull oooo Pipelllllllll
  Po te jem une Kryeminstri juaj sot,me nje rroge mujore 1.500€,nje Shpi normale,jo Surreli….dhe
  uje,taksa,nafte,energji,shedetesi,ngrenie e oirje no limit e me leket tuaja…….DHE UNE…..
  ….
  .DO TALLJA BYTHEN ME JU,Qe sa Koqe qe jeni!!!

 7. ***** says:

  Nuk ilexova kometet dhe as videon nuk e pashe.
  Kryeministri nuk duhet te kete as Facebook as Tweeter.

  Senatoreve ne SHBA kjo gje u eshte ndaluar me ligj dhe kjo eshte bere per nje arsye te forte.

  1. demo says:

   Nuk eshte e vertete Trampi po perdor twitter kunder kundershtarve te tij, dhe menjehere trampistet nisin lufte ne online kunder tyre.

 8. zhaku i pamposhtur says:

  Edi mos u pirdh kot dhe mos luaj me zjarrin se te djeg….ti nuk je nje burrshteti qe mund ti dalesh zot shqiptarise anembane ballkanit sepse ke sh shembuj negativ ne kerrieren tende prandaj kur nuk ndihmon dot te pakten mos i perca shqiptaret…kosova nuk edhte ndihmuar asnjeher nga shqiperia por vetem eshte tradhetuar dhe qeverritaret kosovare e din shum mir qe politika shqiptare eshte peng e asfalias greke…nga media shqiptare po del vreri me i hidhur dhe po mundohet te percaj shqiptaret me cdo kusht,ne shqiptaret e shqiperise nuk kemi fjale te lire dhe nuk na e fwrshellen askush pasi politika dhe media nuk jane ne interesin tone por ne shwrbim te athines…shpresoj qe kosova te konsolidohet si shtet dhe ta cliroje shqiperine meme nga kanceri grek….

 9. tani says:

  mjekesia eshte gjeja me e shtrenjte qe nje komb duhet te krijoje qe ta gezoje.por qe ta ndertoje ka privacione te tjera te jetes qe nuk do qe ti humbi kur eshte mire me shendet. kur semuret pastaj kujtohet qe ka nevoje te kujtohen te tjeret per te qe smund ta presi se as ai nuk u kujtua per ata kur ishin semure. qe ti shohesh gjerat ne kete menyre duhet shoqeri e emancepuar qe do shume kohe qe te krijohet.tani per tani respektojme vetem te vdekurit me ceremonite e shtrenjta te funeraleve dhe perkujtimoreve .hipokrizi

 10. azi says:

  ti flisje saliut me kete gjuhe te nesrmen nuk gdhiheshe me i gjalle se te vriste ose te zhdukte fare nga faqja e dheut

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *