Historia tronditëse e Altin Goxhajt, kur ishte vetëm 7 vjeç

goxhajAltin Goxhaj duket se ka kaluar një ngjarje tronditëse dhe të dhimbshme në fëmijërinë e tij.

Izet Haxhia thotë se atë e kanë përdhunuar, kur ka qenë vetëm 7 vjeç.

“Une sipas ketij ”brimeçpuari” që në moshen shtate vjeçare, dhurate kjo nga biri i nje sigurimsi, qenkam injorant, nuk di të shkruaj shqip, e ditkam vetem të shaje etj.

Altin, nuk kam faj une që ty të perdhunuan që në moshen shtate vjecare.

Duket që kjo traume e madhe që ke perjetuar në atë moshe të re ka ndikur në formimin tend psikologjik dhe karakterin tend prej pederasti.

Kjo fatkeqësi që të ka ndodhur ty, uroj të mos i ndodhë askujt.

Por megjithate edhe pse nuk ishte aspak faji jot per atë që ndodhi në atë moshe të vogel, faji jot eshte se duke u nisur nga trauma që ke pesuar, në vend që të mundoheshe të sheroje plagen e rende që t’u shkaktua që në vegjeli, ti kur u rrite fillove të hidheshe sa nga nje preher, në tjetrin, të ”xhaxhallareve ”politike.

Dhe tani në fund vendose të provoje edhe prehrin e gjyshit Berisha.

Ti Altin nuk mund të arrish të me kuptosh mua dhe nuk të ve faj, sepse jemi dy bote e njerez të kundert në cdo gje.

Une jam rritur në nje natyre të ashper e kam marre nje edukate të forte me parime morale të nderit e beses.

Jam rritur në nje ambient e vend ku fjale e besa e dhene ishte ligj.

Kam dashuruar per here të pare në menyre platonike në gjimnaz, dhe humbur virgjerine në moshen 22- vjeçare, kur isha ne universitet.

Kuptohet me nje femer.

Dhe jo si ty që e ke humbur atë që në moshen shtate vjecare me të birin e nje sigurimsi.

Ti nuk mund te kuptosh apo dish çfare eshte burreria.

Ti je i denuar të mos e provosh ndjesine e të qenit burre.

Të fala gjyshit Sali.

Po u doli mundesia te dyve, dilni e shetisni andej nga liqeni, se kushedi gjysh Saliu te tregon për ato pergjimet e tij të adoleshences tek penxheret e kulles se famshme në Prifç”, shkruan Haxhia.

Nuk dihet sa e vërtetë është kjo histori e dhimbshme, që do të linte shenja për gjithë jetën tek çdo njeri!

REMOTE_ADDR:[]

20 komente në “Historia tronditëse e Altin Goxhajt, kur ishte vetëm 7 vjeç”

 1. defsfs says:

  Nje gje eshte e sigurt, soji i ketij kane pasur qejf vete

  1. Aleksander says:

   Kjo eshte thjeshte nje lajthitje e TemA-s !-Nuk ka pse te arrihet ne keto nivele edhe pse Altin Goxhaj eshte nje sherbetor i saliut .

   1. Raimond vlonjati says:

    Kjo gazete pacavure esht nje pasqyre e shpirtit prej Akrepi te Mero halabakut

 2. Edkari says:

  Izet Haxhija
  Bledi Mane
  keto i kane mbetur kesaj gazete.

 3. Mira says:

  O pedofila qe masturboheni nga imagjinata e perdhunimit te nje femije. Soji juaj i ka mbetur kesaj qeverie si mbuloje. I ka ardhur fundi.

 4. Peco says:

  Sa e thelle dhe mallengjyese eshte keqardhja qe shpreh gazeta Tema per kete gjeme qep i paskesh ndodhur shokut Altin!!!!

 5. Peri says:

  Mira o kucke e Saliut tjetrit i ha butha edhe ty te djeg…fundi ju erdhi juve kucke e vrasjeve ne bulevard..

 6. nuk ka tym pa zjarr says:

  Mero. E dim qe e urren altinin por mos spekullo. Shume keq cfardo te jete qellimi dhe urrejtja

 7. harillaqi says:

  Duket nga surrati ky Goxhaj qe eshte biçimsez.Ata qe jane piderasta keshtu si ky jane,por edhe Basha nuk eshte shume larg tij.Prandaj Basha e mban afer se i pelqen si çun azgan.

 8. Zhelani says:

  Pse mos te habiten te tjeret me shendetligesin tone , kur mere kete lloj ushqimesh te toksituara.
  Mero I ke dhene respect vetes per guximin, zerin e forte ndaj korupsionit krimit ne Shqiperi.
  Do te ishte mire per te ghithe ne te mos jepen keto lloj shkrimesh pa nivel intelektual.

 9. mirel says:

  Tema eshte kthyer ne dritaren ku plera Izet dhe perverte te ketij lloji leshojne klithma histerizmash, ndersa Tema i shet per gazetari.
  Nuk me vjwn keq per Altin Goxdhen, dhe per asnje laro e legen te Berishes apo Ramiut.
  Me vjen keq per nivelin e ulet ne te cilen bie qytetaris kur ne fakt duhet te kete perceptim tjeter te gjykimit te krimeve dhe denimit te krimineleve qe shkaktuan deme ndaj shtetit. Dhe qe po shkaktojne akoma.
  Por kjo lloj menyre qe paraqitet ketu eshte thjesht denigrim dhe rreshqitje ne alabakeri duke lene praoe ” te fortet” dhe arrogantet te merren me “drejtesine”.
  Kesaj i thone te biesh nga nje pisllek ne tjetrin

 10. ManeBled says:

  Altin vazhdo mbyllua gojen ketyre dashakeqasve dhe pasardhesve te atit te tyre shpirteror,Enver Hoxhes.
  Je mbret.
  Kurse ju qe frymezoheni nga historite e Ardjan Prrenjasit per te sajuar histori te tilla, ju kam shkalaqeishkaperdhunu cfare ju ka zemra.
  Puc puc

 11. jokeri says:

  Ky shkrim eshte totalisht nje idiotesi, Altin Goxhaj eshte nje personazh totalisht i padobishem dhe nje zero me xhufke por gjithsesi ketu ju po fajesoni viktimen dhe jo agresorin (gjithmone nese eshte e vertete) cfare thuhet. Izet Haxhia eshte kujtuar shume vone te nxjerre hordheqet qe ne fund te fundit ka qene edhe vete protagonist i tyre dhe jo viktime e ketyre hordhiqeve…. Traditat e vendit nga ku ai vjen kane ngelur atje, se ne fakt po te pyesesh studentet e kohes se tij… ne qytetin Studenti “patriotet” e tij dhe bashke me te nuk eshte se u shquan per vlerat qe thote ky njeri…. keshtu qe mos na cani trapin me keto psikopati imagjinare seksuale …. por beni shkrime te hajrit….

 12. te fshifte mortja says:

  Kushdo te jete ky njeri, edhe nese historia eshte e vertete, makabriteti i personit qe fshihet pas emrit te Izet Haxhise, eshte i pamate. Shkrim i neveritshem, turp Mero! Altin Goxhaj nuk gezon asnje respekt, por ti nuk fiton asgje duke egzaltuar nje krim pedofilije, me nje kenaqesi te zeze………… Autogol i shemtuar!

 13. Gzimi says:

  KY BURRI I BESES DHE MORALIT VEC BESE E MORAL NUK KA LEGEN HESAPI NGA BADIGARD I SALUT NE BYTHLEPIRS TE RAMES ……. TURP TE KETE REDAKSIA E MERE GELBAZES QE BOTON KSI GJERASH.LEGENA TE 2.

 14. Daja says:

  Nuk kam as simpatine me te vogel per Altinin zhurmeshurdherin, por botimi i te tilla gjerave te peshtira ta neverisin qofte autorin qofte ideatorin qofte batuesin… Turp!

 15. ATDHEU says:

  Mund te me thoj dikush se ckuptim ka postimi i ketij artikulli. Pasi keto gjera jane postuar nje here me pare. Dhe e dyta mos pergojoni fatkeqsite e njeresve. Nqs i a ndodhur kjo gje ketij personi, eshte me te vertete nje fatkeqsi, dhe jo per tu bere lajme.

 16. urim says:

  nuk e vizitoj me kete gazete te felliqur,
  urime

 17. fieraku NGA ferrasi says:

  Eshte e dyta here Brenda pak kohesh qe e lexojme kete histori.
  I urrej sigurimsat dhe ju uroj gjithe te keqiat
  Por te abuzosh me kete gje qe i ka ndodhur nje femijet me duket se eshte e tepert
  Merrnu me kete kelyshin e sigurimsit
  Per keto qe ben e thote
  Po jo me fa keqesine e tij
  Megjithate beni si te doni jeni prej nje lloji.

 18. Plaku Xhuxhumaku says:

  Eshte fakt i pamohueshem qe edhe Edvin Rama qihej ne bythe. Kjo nuk e pengon te jete sot kryeminister.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *