Berisha ndjek hap pas hapi Ramën (dhe fiksimi me antiplumbin)

Sali Berisha duket se ndjek hap pas hapi kryeministrin Edi Rama, në çdo veprimtari të tij.

Rama ka qenë sot në Prishtinë, dhe Berisha ka postuar direct disa foto të tij.

Sipas Berishës, Rama mban antiplumb.

“Ne Prishtine, vigjilent dhe me antiplumb”, shkruan Berisha.

E ka fiksim këtë punën e antiplumbit, pasi vetë nuk e hiqte nga trupi dhe mendon se të gjithë mbajnë antiplumb si ai.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-2-2-150x150.jpg","full":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-2-2.jpg","attachment_id":571515},{"thumb":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-1-4-150x150.jpg","full":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-1-4.jpg","attachment_id":571514},{"thumb":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-24-150x150.jpg","full":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/rama-24.jpg","attachment_id":571516}]

6 komente në “Berisha ndjek hap pas hapi Ramën (dhe fiksimi me antiplumbin)”

 1. santiago says:

  hahaha ..Sales ju ju be si pik pyetje kurrizi nga antiplumbi

 2. Dyrrahu says:

  Berisha antiplumbin e mbante edhe ne gjume sepse ruhej nga hakmarrja shqiptare.
  Zoti Rama ruhet me antiplumb ngase ne Kosove rrezikohet nga serbet, te cileve ua ka vrare shpresat. Ne Kosove duhet te ruhet nga berishistet e trashe.

 3. Toni says:

  P o pse o salesh UDB-ja te tere dhjaramane jane si ty qe te mbajne antiplumb,po ty ta tha edhe erdogani qe je friks+dhjaks apo jo,pastaj ti ke lyer duart me gjak shqiptari,ti ke veshur nena-motra-gra me te zeza ke lene femije jetim rrugeve pa llogaritur pislleqet tjera qe ke bere,ti kur shkon ne veri te shqiperise ruhesh me agjente malazez+te UDB-serbe…

 4. Edkari says:

  koken zbuluar e ka,biles mbas veshit e meriton.
  qeni biri qenit

  1. Bond says:

   Me mire t’a vrasin pas kurrizit, sic u ka hije cubave te maleve. Por problemi eshte se kur e vret dike e ben hero per gjithe jeten dhe pastaj nuk ka me plumb qe t’a vrase.
   Berisha (SRB), per shembull, nuk duhet vra ne asnje menyre, por te jetoje dhe te dale ne Televizor deri diten qe te ngordhe, si deshmi dhe simbol i gjalle i tradhetise, grabitjes kozmike dhe vrasjes pa meshire te shqiptareve!

 5. Beni says:

  Shpellari ka rrjedhur me kohe, po ju mos na tregoni edhe sa here vete ne hale ky kriminel ,se vetem na stresoni.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *