VIDEO/ Qytetarët e Shkodrës: Lulzim Basha, shkulja të dyja veshët Voltanës

Banorët e lagjes “Xhabije” janë mjaft të irrituar me projektin e Bashkisë së Shkodrës për të prishur lulishten mes pallateve të tyre dhe për të ndërtuar një rrugë.

Duke folur për mikrofonin e “Stop” ata janë shprehur mjaft të pakënaqur me këtë.

Madje njëri prej banorëve i ka kërkuar Lulzim Bashës që t’i shkulë veshët kryetares së Bashkisë.


20161027-201617 by e-d21

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “VIDEO/ Qytetarët e Shkodrës: Lulzim Basha, shkulja të dyja veshët Voltanës”

 1. ROVIGO says:

  Ah Ju tju behet shume mire se cfardo qe tju beje Berishe ,Ju prap pas bythe do ti shkoni,ju vijne ment shume vone.Kur u permbytet ne kohen e Sales nuk i kerkuat asnje shperblim por i shkonit nga pas,kur u permbytet ne kohen e Rames filluat te uluritni dhe per permbytjet e Sales.Me vjen keq por jeni njerez pa BYTHE.

 2. ALBAN DEGA says:

  RRETHONI BASHKINE. OSE
  PIJANI SHURREN VOLTANES!

  Detyrojeni kete kokeboshen e SHQUP–it te ribeje lulishte. me paret e saj!
  Denoncojeni ne Prokurori per shperdorim detyre, korrupsion, prishje te mjedisit, demtim te shendetit te qytetareve!
  Ose pijani shurren edhe dy tri vjet te tjera!
  Cdo popull ka aq liri, aq Begati, aq te drejta sa Lufton per to !

 3. Kolak says:

  Shkodranet te mos hajne mut se vet e zgjodhen kete bajge. Tani le ti mbajne ere.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *