Sot zyrtarizohet partia e re Blushit, Hafizi ftesë shqiptarëve: Të jemi gardianë të parimeve dhe vlerave

hafiziDeputetja Mimoza Hafizi ka shpërndarë një mesash në profilin e saj në Facebook, ku fton të gjithë të jenë pjesë e organizatës politike që do të lançohet sot, LIBRA.

Së bashku me ish deputetin e PS-së, Ben Blushin, pritet të zyrtarizojnë partinë e re në arenën politike.

Citojmë mesazhin e Hafizit:

Miq, sot nis rrugëtimin organizata jonë politike, Lista e Barabartë, LIBRA.

Ejani dhe ju, bëhuni pjesë e LIBRA-s!

Bëhuni mendja dhe forca e saj !

Të jemi bashkë gardianë të parimeve dhe vlerave të saj të Lirisë, Drejtësisë, Barazisë, Dinjitetit dhe Solidaritetit!

Sot, ora 18, Akademia e Arteve, Tiranë.

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “Sot zyrtarizohet partia e re Blushit, Hafizi ftesë shqiptarëve: Të jemi gardianë të parimeve dhe vlerave”

 1. FrustrimAnalbanistani says:

  gardiane te frustruar ne unizion per fridomin e Albanise…..

 2. Seksi says:

  Oh Zot, sa seksi qe eshte ky Blushi, ta merr voten me nje te shikuar ashtu si pusht. 🙂

 3. babel says:

  Urime, fitore nen fitore

 4. Para Laci says:

  U lodha n’kurbet. Po shkoj dhe une n’shqipri t’hap ni parti, t’shkruj libra dhe t’rri neper kafene gjith diten!

  1. Kurbet vs. Medet says:

   Eeee, ashtu duket kollaj ne pamje te pare, po me kalimin e kohes e kupton qe s’eshte aq kollaj ta mbash pergjithmone ate stil jetese. Perfundon i pastrehe me nje asistence sa per te fshire menderen haha.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *