VIDEO/ Alban Jaho tregon prodhimin e ri të Digitalb: Po ju tregoj një sekret, Kol Balla piu aq shumë sa…

19 Nëntor 2016, 15:49Lifestyle TEMA
VIDEO/ Alban Jaho tregon prodhimin e ri të Digitalb: Po ju tregoj një

Shpesh here keni degjuar ose lexuar qe diçka behet per here te pare ne televizionet shqiptare. Edhe me shpesh akoma jeni zgjenjyer perballe nje realiteti te perseritur i cili nuk ka arritur ti qendroje premisave.

Kesaj radhe jo!

Per here te pare, po te pare fare, personazhet me te njohur publik do te ulen ne nje tavoline, me nje ose me shume gota perpara dhe do t’ju tregojne historine e Shqiperise!

Digitalb sjell fenomenin televiziv te vitit.

Ne T|HD nga data 30 nentor, “Nje dopio histori”

16 te ftuar, ne 16 episode, me shume alkool perpara, ju rrefejne historine e vertete te Shqiperise!

Perse te verteten? Sepse alkooli nuk te lejon asnjehere te genjesh.

Drejtori i Digitalb, Alban Jaho, thotë se nëpërmjet personazheve të njohura, do të rikthehen histori të së shkuarës. Kuptohet, me një gotë përpara, por jo sa të dehen. Edhe pse, për Sokol Ballën, Jaho thotë se ka pirë aq shumë, sa….

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje