FOTOT/ Rama dhe Linda shkëlqejnë në Samitin e Diasporës

Kryeministri Edi Rama ka postuar disa foto pas mbylljes së Samitit të Diasporës, nga koncerti i zhvilluar mbrëmjen e djeshme.

Rama është shfaqur krah së shoqes, Lindës, e cila, sipas tij, ka qenë një nga ideatoret e këtij Samiti.

Çifti kryeministror dukej në formë të shkëlqyer.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-4-4-150x150.jpg","full":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-4-4.jpg","attachment_id":585833},{"thumb":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-27-150x150.jpg","full":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-27.jpg","attachment_id":585834},{"thumb":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-3-4-150x150.jpg","full":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-3-4.jpg","attachment_id":585832},{"thumb":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-2-3-150x150.jpg","full":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-2-3.jpg","attachment_id":585831},{"thumb":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/raa-1-150x150.jpg","full":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/raa-1.jpg","attachment_id":585829},{"thumb":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-1-6-150x150.jpg","full":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/rama-1-6.jpg","attachment_id":585830}]

10 komente në “FOTOT/ Rama dhe Linda shkëlqejnë në Samitin e Diasporës”

 1. Devolliu says:

  E paska kap pa menje Linden fotografja e Kryeministrise.
  Po perse nuk foli dhe Linda ne Samitin e Diaspores ?
  Meqe ra fjala si perkthet ne shqip fjala samit dhe fjala diaspore ?

 2. Labi says:

  Po hoxhahoxha ne mes cgop te semes do apo tregon osmane

 3. Era says:

  Kete fyellin kushedi kushedi si e karikon kjo k..a ne darke duke ja mbush mendjen se diten qe u mbyll ishte me i miri,me i zgjuari.Se ska si shpjegohet qe dhizmat e tij skane te sosur.Po kjo e ka ne rregull se lart nga vila e blinduar e Surrelit vetem yjet shikon dhe aspak varferine dhe mjerimin e popullit te cilin e urrejne per vdekje ky çift sorrosian…

 4. perkthysi i fundit says:

  fjala samit perkthehet “sal me ik”.,si bicim “a mer ik”. osht varjanti rrumpall….
  kurse diaspor perkthehet a e “di sa pordh”

 5. Plaku Xhuxhumaku says:

  E ku e shikoni shkelqimin e ketyre mor aman, ata duken si dy geshtenja te zjera, bajate te harruara mbi pezulin e dritares.

 6. gero says:

  Nga veshja e ketyre nuk po kuptohet ishte takim me shqiptaret jashte atdheut apo ballo…..por qe ishte nje show kjo nuk diskutohet se kte pune e ben mire Rama.

 7. lymi says:

  Propagandë enveriste. Po i bëni freskë qeverisë Tema. Më vjen për të vjellë nga ju.

 8. Jugu says:

  Megjen ku je?

  Fshati digjet dhe Linda pispilloset.

 9. na lodhet me me idiotsira pro idiotese says:

  Mjere shqiptare e vert été qe mashtrohen nga keso idiotsira!

 10. Zogu ben ciu-ciu... says:

  Kostumin po, papionin po, e vetmja gje qe stonon ne paraqitje jane kepucet… Sikur te kishte mbathur ato atletet prej lecke te basketbollit do dukej tamam si bos. Surreli, sigurisht.

  Mire qe s’i ka pare Ben Blushi se do kishte menduar te shkruante romanin: “Shkelqimi qe vret”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *