“Dje Berisha erdhi si Çeçoja për të dëshmuar, por frika nuk e lë të betohet. Nuk shpëton pa dëshmuar”

berishaKryetari i Komisionit parlamentar për aferën me CEZ, Taulant Balla, thotë se Sali Berisha ka frikë të betohet për të dhënë të vërtetën.

Edhe pse ai u largua dje pa dëshmuar, Balla thotë se Berisha do vijë përsëri në komision për të dëshmuar.

Dje per here te pare Sali Berisha erdhi si “cecoja” dhe do te vije perseri ne Komisionin Hetimor per aferen “414 milione euro” te CEZ.

Por frika nuk e la Saliun te betohet per te thene te verteten.

U largua. Por do vije perseri”, thotë deputeti socialist.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *