FOTOT/ Jeta e egër! Rinoceronti dy tonësh sulmon brutalisht të voglin

Jeta mund të jetë vërtet e egër, sidomos në xhungël.

Një rinoceront i vogël ishte me të ëmën kur u sulmuan nga një rinoceront mashkull.

Ai u përpoq të vriste të voglin duke i ngulur bririn dhe duke e hedhur në ajër.

Fatmirësisht i vogli shpëtoi, të paktën këtë radhë.

Pamjet janë marrë në një rezervat natyror në Afrikën e Jugut.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-361-150x150.jpg","full":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-361.jpg","attachment_id":588228},{"thumb":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-351-150x150.jpg","full":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-351.jpg","attachment_id":588230},{"thumb":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-343-150x150.jpg","full":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-343.jpg","attachment_id":588231},{"thumb":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-312-150x150.jpg","full":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-312.jpg","attachment_id":588233},{"thumb":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-297-150x150.jpg","full":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-297.jpg","attachment_id":588235}]

3 komente në “FOTOT/ Jeta e egër! Rinoceronti dy tonësh sulmon brutalisht të voglin”

  1. Albani says:

    Une e shikoj te ngordhur.

  2. Rajub says:

    E ka rraf baba cunin se e ka kap me drog

  3. refugjati says:

    e ka zene me tjeter ajo, ska faj rino mashkull qe robtohet ne greqi per buken e gojes…

Lini një Përgjigje te Rajub Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *