VIDEO/ Pamjet e reja, momenti i plotë i ekzekutimit të ambasadorit rus në Turqi (18+)

russiaAmbasadori rus në Turqi, Andrei Karlov u qëllua për vdekje teksa mbante një fjalim në një ekspozitë pikture në Ankara.

Atentati u krye nga punonjësi i policisë 22-vjeçar, Mevlut Mert Altintas, i cili më pas u eleminua nga policia.

Por, së fundmi është publikuar edhe video e plotë e momentit të atentatit.

Në të duket qartë momenti kur Altintas qëndron pas shpinës së ambasadorit dhe lëviz lirisht, ndërsa nuk ka punonjës të tjerë sigurie.

Në një moment, 22-vjeçari pozicionohet në anën e majtë të videos, pas shpinës së përkthyesit të ambasadorit, ku duket edhe momenti kur ai nxjerr armën, pa rënë në sy.

Pak sekonda më pas, dëgjohen të shtënat, ndërsa për shkak të kaosit të shkaktuar, nuk shihet mirë çfarë ndodh. Por, në videon e publikuar më parë, ky duhet të jetë momenti kur ambasadori qëndron shtrirë në dysheme, ndërsa vrasësi mban fjalimin e tij.

REMOTE_ADDR:[]

9 komente në “VIDEO/ Pamjet e reja, momenti i plotë i ekzekutimit të ambasadorit rus në Turqi (18+)”

 1. shkodrani i vjeter says:

  Paska ba levizje si Clint Easwood

  1. pula says:

   po levizjet mire i paska po gjak ti hedhe pak se pas 9.fishekesh edhe nxjerr gjak.njeriu……o mashtrues po boll se i lodhet keta popuj

 2. nusja e malokut says:

  Edhe ketu e fajin janullatus

  1. Undefined says:

   E ka fajin Janullatus sa here nje Mevlut shpalos genin e dashurise per Allahun.

   1. tt says:

    Permbaju temes more kokrra e hajvanit dhe mos shkruaj budallalliqe

 3. maximus says:

  gjarper i pabese, vret prapashpine, gjithmone kam thene qe turqit jane race e pabese.

 4. all vlora says:

  Trrorizmi nuk njeh kombesi .Per Ju idiote te molepsir me ideollogji fetare.

 5. all vlora says:

  Trrorizmi nuk njeh kombesi .Per Ju idiote te molepsir me ideollogji fetare.

 6. Sefer says:

  Eshte film shoku hollywood ai ka qelluar pe plumba manover dhe ai ka ber sikur e ka vdekur…..gjakun spo e shikoj ne asnje foto

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *