VIDEO/ Agjenti shqiptar i CIA-s: Lideri i ISIS Al-Bagdati më propozoi të bëhesha komandant

Rrëfimi i Blerim Skoros, shqiptarit të Kosovës.

Si e inflitroi CIA dhe FBI mes xhihadistëve të Ballkanit.

Njohja me Lavrdim Muhaxherin dhe shqiptarët e tjerë.

Për më shumë ndiqni intervistën e dhënë për TemA TV.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Agjenti shqiptar i CIA-s: Lideri i ISIS Al-Bagdati më propozoi të bëhesha komandant”

  1. Abu sallami says:

    Agjenti i CIA-as ne Guantanamu ne burgjun e terroristave me te rezikshem !!!!!!!!!!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *