Pas heqjes së mandatit Elvis Rroshi ka një mesazh urimi: Ja si mund t’ia dilni…!

rama-rroshi-1-600x360Nuk reagoi pasi KQZ-­ja njëzëri vendosi për heqjen e mandatit të tij dhe as kur kreu i qeverisë firmosi shkarkimin. Por, ish­kreu i Bashkisë Kavajë, Elvis Rroshi ndihet falenderues në këtë ditë të fundit të vitit.

Në një postim në faqen e vet në FB, Rroshi falenderon Zotin, uron shqiptarët dhe ka edhe një mesazh sugjerues se si mund të dilet përballë vështirësive.

Postimi i Rroshit:

Faleminderit Zotit per cdo te mire qe ka sjelle per ju ne 2016:) Ju uroj nje vit sa me te mbare, me sa me shume paqe dhe qetesi ne shpirtin tuaj.

Te jete nje vit i begate, të keni shendet ne familje ju dhe njerëzit tuaj me te dashur. Mendoni sa me shume pozitivisht dhe dashamiresi me shumë ne jetet tuaja dhe do t’ja dilni.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Pas heqjes së mandatit Elvis Rroshi ka një mesazh urimi: Ja si mund t’ia dilni…!”

  1. fetah says:

    Gezuar e shendet ne familjen tuaj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *