Berisha- Milena Haritos: Ulu aty, do marrësh atë që meriton

Ish kryeministri Sali Berisha nuk i kurseu akuzat ndaj Milena Haritos, ndërsa akuzoi sërish kreun e qeverisë Rama se e ka kthyer vendin në banditistan.

Por nga vendi nisi të replikonte “Shiko mbylle gojën mos ndërhy më. Dita e qytetarëve po vjen. Ke ardhur misionare e Kolekës, do marrësh vendin që meriton. Ulu aty se edhe ti je ndrikull e bandës. Edhe ti që përdor teknologjinë për të survejuar do marrësh dënimin që meriton. Rri në këmbë se ti dhe kushëriri jot do merrni dënimin që meritoni. 18 Shkurti është dita e misionit të madh”, tha Berisha.

Megjithatë fjalimi i tij u ndërpre pasi Flamur Noka shkoi të godiste Erion Braçen.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *