FOTO/ Veshja e balerinës ve në siklet Ramën dhe Qosen

3 Mars 2017, 08:45Sociale TEMA

Tiranës i është shtuar një qendër e re tregtare, teksa qendra Toptani është hapur mbreme zyrtarisht.

Përgjithësisht qendrat tregtare brenda qytetit nuk kanë patur suksesin e qendrave të ndërtuara në periferi të Tiranës. Mbetet për tu parë nëse kjo qendër do bëje përjashtim.

Ndërkohë në ceremoninë e hapjes ra veçanërisht në sy, pjesëmarrja e akademikut të njohur Rexhep Qosja. Prezenca e tij ishte disi e pazakontë për një ambjent të tillë.

Një lloj kontradikte mes profilit të tij dhe qendrës tregtare duket edhe në këtë foto. Një balerinë me tesha të shtrënguara pas trupit kryen një performancë për miqtë e lartë.

Por sikleti duket qartë në vështrimet e tyre. Akademiku Qosja përpiqet të mos shohë në drejtim të vajzës.

Kryeministri Rama ka një mbledhje buzësh. Biznesmeni Bashkim ulaj duket sikur ka mbyllur sytë.

1 komente në “FOTO/ Veshja e balerinës ve në siklet Ramën dhe Qosen”

  1. hasoni says:

    Qe ta dini te gjithe ju vete Qosja do te beje nderlidhjen midis Bashkim Ulajt me Ramen.Si Ulaj si Qosja jane nga Plava.Deri dje lidhese midis Ulajt e Berishes ishte Milica nga Plava dhe kjo.Duke pare situaten Ulaj kerkon miqesi me Ramen si te gjithe oligarket e tjere.Ishin te gjithe miq te Berishes tani po kalojne te Rames.Neser pasneser e kthejne prap.Keto afrohen me kryeministrin e rradhes per llokmen e rradhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje