Rama thyen heshtjen: Qesh mirë kush qesh i fundit…

Edi Rama ka ironizuar gjithë zhvillimet dhe fjalët e ditës së sotme, për ndryshime në qeveri.

Ai ka postuar karikaturën e fundit, dhe shkruan:

“Qesh mirë kush qesh i fundit…”

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “Rama thyen heshtjen: Qesh mirë kush qesh i fundit…”

 1. Ups says:

  Se cfare kame nje parndjenje qe me kete levizje eshte shah mat per Lulken .Qeveri gjithperfshirse dhe do ju ofrohe poste opozites.Sa te filloje percarja sahanxhijve te PD.

  1. Toni says:

   Lulka nuk perben asnje problem, ai dhe PD jane te kalbur, te mbaruar. Pas zgjedhjeve ata do katandisen si mos me keq. Problem eshte shtangisti hajdut dhe organizata e tij mafioze. Shqiptare, hapni syte dhe votoni me mend. Vetem z. Rama mund ta beje kete vend.

 2. Valter says:

  Aty nuk eshte as per te qeshur as per te qare,
  Per te vene kujen eshte.
  Per te komanduar nje shtet bazohesh ne ligjet dhe instuticionet e pa varura,
  dhe jo ne zgerdhitjet ne fillim apo ne fund qofshin ato.

 3. gone says:

  Ky K eshte jrteminister virtual, foto, vedeo, twerer, fb

 4. Niko says:

  Ti do shkosh si Kadafi si e ke zene o plak.
  Nuk behet humor e mjerimin.

 5. apokalips says:

  Bravo levizje e bukur shahu do ti japi nje figure dhe do ti mari mbretereshen ……….. dhe pas pak… MAT ( Veting ).

  Futjau se jane gje e trashe …… hamenj ,qe shikojne forcen e krahut jo te mendjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *