Rama: Për ndryshimet në qeveri flas sot në orën 17:00

Në përfundim të mbledhjes me koordinatorët në selinë rozë, Edi Rama u pyet në lidhje me ndryshimet në qeveri.

Duke iu përgjigjur shkurtimisht gazetarëve, Rama tha se do flasë sot në orën 17:00

“Sot në ora 5, në komunikimin javor” – tha Rama teksa largohej nga selia rozë.

Ditën e sotme u mësua se në kuadër të angazhimit në fushatën elektorale, Edi Rama ka liruar nga detyra ministrat Saimir Tahiri, Ilir Beqaj, Blendi Klosi dhe Bledi Çuçi.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Rama: Për ndryshimet në qeveri flas sot në orën 17:00”

  1. Lennard says:

    Z.Rama zbrit ne Toke.Nuk po e sheh lojen qe po te luan Like Floriri?.Ai po te hedh dorashken per tu bere Kryeminister!!!Po te tregoj nje ngjarje te vertete.Nje miku im ka qene Diplomat ne vitet 60 ,ne Algjeri.Presidenti i i Algjerise ne ate kohe ,u prezantonte diplomateve nje Antar Byroje te Partise Tij ne Pushtet,si Armikun e Tij Nr.1. Ky “Armiku” nuk fliste fare ,po pas 6 muajsh ben nje Grusht Shteti dhe e vret Presidentin (shefin e Tij).Pra kuptoje se kete gje po te ben dhe Like-Hajduti ,po ama ne emer te Dashurise per Shqiperine!!!????Luaj dhe ti nje loje te forte diskreditoje dhe rras brenda kriminelet si Berishe-Gerdeci,Lul-Sumkauci ,Medi-Trafikanti dhe do te shikosh si do te zbythen te gjithe Zagaret qe po lehin.Vazhdo pra Punen me te drejten e Perendise.Keshtu do te lartesohesh nga vete populli shqiptar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *