Tronditëse! Arjan Çani thotë se së shpejti do të iki nga Shqipëria: Nuk jetohet më këtu me këtë qeveri

Gazetari Arian Çani që prej vitesh drejton emisionin “Zonë e lirë” ka bërë një deklaratë në studion e Eni Vasilit në News24 që ka lënë të gjithë pa fjalë. Gazetari thotë se vendin e sheh pa prespektivë në një situatë kur kanabisi ka mbuluar gjithçka.

“Shumë shpejt do të iki nga Shqipëria.

Kush nuk e kupton që ky vend po shkon keq e më keq është naiv.

Nuk rriten kalamajte ne nje vend si ky.

Ka ardhur momenti që njerësit ta mendojnë seriozisht këtë”, deklaroi Çani.

“Ndjesia ime dhe nga ajo që shoh trendi më duket jashtëzakonisht i frikshëm”, shtoi ai.

Gazetari ka edhe një skenar të tijin pse shqiptarët nuk ngrihen dhe të reagojnë kundër qeverisë:

“Është strategji e Ramës që ka lejuar që i gjithë populli të pijë hashash për ta vënë në gjumë”, tha Çani.

REMOTE_ADDR:[]

110 komente në “Tronditëse! Arjan Çani thotë se së shpejti do të iki nga Shqipëria: Nuk jetohet më këtu me këtë qeveri”

 1. Lennard says:

  Aman mos ik !! Po na plasi Trapi or Ti Shoq.

  1. Celo Mezani says:

   Nuk ka per te ik asgjekundi se nuk ka bythe te punoje. E provoi emigracionin kur ishte i ri dhe deshtoi,
   Por tani po thote gjithcka te sinqerte , qe pazaret per gazetaret gjobevenesa kane rene shume dhe per ate jeta eshte bere “e veshtire” se nuk rron dot me vetem 5000 Euro ne muaj.

   1. Anxhi says:

    Tamam e ke then vlla . Llafe i ka se dka bythe per asgjekundi dhe ktu ajo goja e qelbur po e mban se njerzit ato duan

  2. €piriiiiii says:

   E kush ta Rras ne EU ty o lope. Shko provoje Emigracionin pune 24ore sa edhe gruas tende nuk ke fuqi tja besh ne darke keshtu si je mesuar ti te rrosh e te jetosh nga Lajmi Dallaver.

  3. Aleksander says:

   Arjan Cani sidoqofte je i suksesshem dhe ke vemendjen e te gjitheve . Shih sa komente jane ketu me shume se te gjithe artikujt e tjere ,e te gjithe ne nje mendje 100 % !-Kjo do te thote qe je 100 % i suksesshem dhe sidomos 100 % TRAP !

  4. dymi says:

   Aman mos na e beje kete gjeme! Te kemi shume te nevojtorshem.

 2. i revoltuari says:

  Ky drogaxhiu po ankohet per hashashin 😛 😛 😛
  Dashte zoti dhe iken nga Shqiperia me te vertete ky bajga,se keshtu do shpetojne femijet tane nga nje shkerdhate dhe pisanjos i televizioneve 🙁

 3. 122 says:

  hahahahah copa er mutit nuk mund te qerndroje ketu….
  kjo toke e mutisen neper bote kete monster…
  Andej nga do te shkoje do te nxjerre bythen ne semafor , sepse nuk eshte i zoti per asgje….
  Atje ai do te lype tere diten……loqe per bythen e tij….
  Ky eshte nje KWELLIRE e TOKES SHQIPTARE….
  Ketu do te jemi….
  Ky ka frike te ike , sepse andej nuk mund te jetoje……
  E shumta do te dalin si cift me……lulushin…..

 4. Ani says:

  Po tamam e ardhur nga Cani me tere ate emission eshte shume e besueshme. Do jete humbje goxha e madhe Po iku Cani se di mbeten tere white trash pa studio ku te vene. Nder do I besh Shqiperise po ike. Nje mbeturine e keqe me pak.

 5. loni says:

  ik o Cani nje plehre me pak

 6. Sypeshkaqeni says:

  Kujt po i rruhet per i cop rrot [email protected] si Arjani. Lulushja paskafilluar te nxisi kuçkat e tij te flasin.

 7. Adami says:

  Aman ik more i degjeneruar. Po ti po e ben per shfaqie politike te Sali Serbit, se kelysh i atije je.

 8. Grigor says:

  Nje bajge me pak.

 9. Paqesori says:

  MOOOOOS !
  Nuk jetohet ketu po iku Cani ! Ne dac mos e besoni….po as nuk mundem ta lexoj artikullin , me rrenqethet trupi qe nga titulli dhe nuk kam guzim te zbres me poshte !
  O burra te ikim pas Canit !

 10. bobo do na iki çani nga shqiperia??nuk shtyhet me ne ate vend…na iken çani pastaj fevziu,me vone nga deshperimi mund te na ik dhe çim peka….bobobo si do katandisemi ne pa keto figura??frangaj, sonila,bleona,çili,greta koqe..bobo o rama ça na bere??aman amanet o trima. ..mos harroni lulin ,saliun,shkelzenin,argiten dhe xhelal noken pa marre me vete….
  po zhduku mor fare e keqe se do shpetojne shqiptaret njehere e mire nga surreter te poshter qe jeni ushqyer qyl gjithe kote vite…
  p.s…priten ikje masive intekektuhale mbas 28 qershorit.. qafen thyefshi…mos ua pafshim bojen

 11. arti says:

  joooo te lutem arjan ..mos e bej..mendo per popullin tend .mos e le jetim popullin arjan..ti je babai kombit ..jo arjan jo

 12. Lupesi says:

  Mos Arjan se do na lesh jetim.

 13. Lypesi says:

  Mos Arjan se do na lesh jetim.

 14. Shkodrani says:

  Ooooooo te shkerdhefsha vajzen, motren, nanen, gruan e tan kurvat e races tande
  Baba i Manes e paska pase dashnore ate greken kurve te tyt eti,pra nanen tande kurve.
  Aman mos na ik se na plasi Kari.
  Lere gruan ketu te rregullojme Sheqeren e karit.
  Ti shko ne pill te sat’ame.

 15. besniku says:

  Na plasi bytha Z. Fashist, kemishezi! Merr dhe Salihin dhe Lulzimen me vete qe te shpetoje Shqiperia dhe shqiptaret.

 16. I ke lare duart....... says:

  Mire ata qe pine ashash se droge e lehte eshte, por cfaret ti besh atyre si Cari Arjan qe pijne kakoine dhe terheqin “miell” me tub ne hunde me viza te gjata sa palla e Edit (shif fotot e qelbesires 55 dhe RD).
  Je trash mire nga bytha Arjan duhet te besh tegela me shpesh apo edhe gojore se e ke llapen marshallah me te gjate se Ver LLapa i 21 Dhjetorit.

 17. "horri i bulevardit" says:

  Po i japin edhe kti plehre duart, si duket e shohin si Person me rrezik per tv dhe ky qelbashi e ka kuptuar qe do te mbetet rrugeve, ku do shkosh o i qim motre.

 18. Sali Berisha says:

  Po ik mor shkerdhat Arjan Cani o te qifsha ropt
  me drogaxhi se ty a ka? ti je nje moterqire

 19. Sypeshkaqeni says:

  Tema postoni komentet ose mos lodhemi kot te shkruajm.

 20. Une says:

  Hipokrizia nuk ka fund! Kjo qelbesire duroj republiken e Lazaratit dhe nuk duron dot ata qe e shkaterruan ate.
  Po deshe kur te qerohesh nga ky vend merr me vete edhe mutrat e tjere te shqupiit m.gj.th tenden qe ka zene bulevardin.

 21. dritan says:

  nuk e ka rrisk ky popull te zhduken nga faqeja e dheut njerez si ti dhe ata si mbeshtet ti se e keni myt kyt popudh .

 22. Hasan Kari says:

  Me te vertete tronditje dhe humbje e madhe , termet 00.1 ball , i paharruar do te mbetet kujtimi i ti

 23. Timi says:

  Po iku ky, Shqipëria është shumë më mirë. Nuk besoj se do i mungojë kujt.

 24. genti says:

  Qe ishe trap kete e dine te gjithe por qe qenke dhe idiot kete tani e kuptova. Car kujton se do behet po ike po ta them une . Do u bien veshet rehat shqiptareve se nje ze idiot me pak. Po pse mer legen qeveria e ka fajin per emisionin tend prostitute. Ti nuk e di sa helm ke induktuar ne mendjet e adoleshenteve me budalleqet tua due fajson qeverine edhe per kete. Te ishe zhdukur me pare mire do kishe bere po dije mire se nuk ka nevoje bota per koqe si ti. Provoje dhe na shkruaj kur te mbrrish .Vetem beje shpejt se sa here qe hap gojen ere W/C kundermon.

 25. maze says:

  nje hale me pak..

 26. Eagles says:

  Eh nuk ha dot buke ne vend tjeter ti jo te lutem mos na u bej peshqesh neve ketej

 27. retribuant says:

  po ik ore pirdhu te shpetojme ne prej teje dhe ti prej nesh

 28. matahari says:

  NA PLASI BYTHA PSE DO IKE EDHE NJE MUT TJETER. SA ME SHPEJT AQ ME MIRE. NJE HALE ME PAK.

 29. Tarrasi says:

  Po iku do punoj kamarier gjekundi, se po caution per the drejtuar ndonje emision tv-je jashte shtetit do e nxjerrin perjashta me shqelma, ka gjetur shqipot quite tall bythen me ate palo emision.

 30. Tarrasi says:

  Po iku do punoj kamarier gjekundi, se po shkoi per the drejtuar ndonje emision tv-je jashte shtetit do e nxjerrin perjashta me shqelma, ka gjetur shqipot quite tall bythen me ate palo emision.

 31. american2016al says:

  Psikopate qe perkedhelen si ku…var bejne mire ta lene ate vend se I prishin shume pune.
  Nuk do shqetesohet as edhe nje njeri.

 32. american2016al says:

  Psikopate qe perkedhelen si ku…var bejne mire ta lene ate vend se I prishin shume pune.
  Nuk do shqetesohet as edhe nje njeri, ka dhe te tjere si ai qe bejne mire te ikin sa me larg, por ky soj nuk iken se nuk jane te zote te survive se jane injorante dhe medioker.

 33. Dajti USA says:

  Exselent,nje mut me pak……

 34. Theo says:

  Do shpetoj kombi nga nje hale afganistanse e shqupit kur ngriti per 22 vjet kapitalizmin pakistanez me kioska me leter katrama ne bregun e lanes dhe te k sheshi skenderbej, rrofte Vettingu, rrofte amerika dhe gjermania, poshte antivetingu

 35. gani says:

  Normal, ishin mesuar me vllezerit , motrat, e gjithe rraca e tyre neper ambasada, dhe kontrata joshese milioneshe reklamash nga fonde publike ( spote per ushtrine, per policine, per Spiro kseren etj) , si mund te jetohet me ne Shqiperi pa keto? Shume e drejte Arjan, ik, e keput qafen, nuk ka nevoje media shqiptare per te tille kellire si puna jote, ( nuk po i hy debatit se sa gazetar je ti)

 36. Nje pleher me pak says:

  Mos Arjan mos e bej se sdi si do bejme ne pa ty.
  Ik mor pleher se na ke ndot ekranet cdo te premte

 37. Nje pleher me pak says:

  Mos Arjan mos e bej, se sdi si do bejme ne pa ty.
  Ik mor pleher se na ke ndot ekranet cdo te premte

 38. mergim tari says:

  Kur Ike ne France per here te pare, e bere nje mekat te madh nejrezor. Nuk duhet permendur se ti e di vete. Ndoshta ty mund te mos te te rrihet perseri ne Shqiperi, mundet edhe te Ikesh, pasi nuk te bejne pershtypje ndjenjat e te tjereve…………..

 39. suggestion says:

  Po prite dhe pak o Can leshi sa te krijohet qeveria tenknike me kryminister Sali Sheqeren dhe shijo hashashin e Dash Alikos.

 40. goni says:

  Mos ….se na dhjeve

 41. Alban Dega says:

  NJE HALE E BRRISHES ME PAK!

  Keshtu urojne per kodoshe si ti ne vendlindjen e Berishes.
  Fuck You! Eshte urimi anerikan per pimp= kodoshe si puna jote.

 42. Bardhi says:

  Po i zene e mira sytë. Rregulli dhe shteti nuk i pelqen. Por rrumpalla dhe anarshi per te perfituar eshte mënyra se si te punoje dhe te jetoj.Iku ajo kohe.Nuk e gjen me , shko dhe provohe ne France te besh te njejten pune ne nje nga TV e Parisit e tjera…provohe njehere.Por kohet e reja nxjerrin jashte loje mbetjet e vjetra automatikisht gjate procesit te pastrimit dhe vendosjes së rregullit dhe shtetit kudo ne cdo fushe dhe ne art apo dhe ne media apo TV.

 43. Devolliu says:

  Një palaço më pak, më mirë do të jetë për Shqipërinë, por nuk ik ky zagar i Saliut se nuk ha dot bukë gjetkë.

 44. Dardha says:

  Nje i cmendur me pak!
  Rruge te mbare!

 45. Pajtim says:

  Mos more na mori ne qafe. Ishte koqja i fundit klasik qe jetonte ne Shqiperi. Tani kane ngelur vetem bolet e rendomta te cadres se Lumturise.
  Pas atij do iki edhe une ne Zululand me Nanon.

 46. xhulio says:

  Po pra Timi, te rrish ti, nje hajdut dhe horr qe i shkon pas te droguarit.Ke ndonje Land Rover blindato se do te ta hedhin ne ere ndonje dite rrugaceria.Nuk je gje tjeter vec nje idiot kokemadh nga ata me tre diploma dhe kater dashnore neper motele.

 47. çadra e krimit says:

  nje pleher me pak ti dhe shkullaku ne ferr shkofshi

 48. Kanina e Ismailit says:

  Folee mo CANI-S,po ti vete e ke deklaruar(edhe se ja ben muuu me te madhe)qe je, dhe ndihesh grek, dhe se do ikje ne greqi perpara disa vitesh tek emisjoni i MASTAFAQI-S NANO-S! Pasandaj NE SHqiperi ka plote mbeturina edhe se ike ti nje llumb me pak me mire behet…Hajt te fala sateme.

 49. Qytetar says:

  Ik ore bajgë se si plas kujt pët ty

 50. Niku says:

  Pastrohet Shqiperia. Nje bajge me pak

 51. lumi says:

  Mos Arjan ,te lutem,mos na e bej kete te keqe.
  Po ike ti do kete nje emision pis me pak,ku domlidhen horrat?

 52. DETARI Atlantidhes @ says:

  nuk eshte fare tronditese !
  nga vetingu kush nuk do te arratiset !

 53. astrit says:

  Ky eshte lajmi me i keq qe kam degjuar deri tani. Nje minut e me pare keput qafen qe Shqiperia te pastrohet nga nje plehre si ti.

 54. Zenel Taqiri says:

  Aman Arian, kokosh, mos ik! Hahahaha. Ik ore pirdhu e provo sa do fitosh andej jashte. Ketu ke gjetur thesar more koke MUT.

 55. sit back and relaks says:

  Kesaj i thone qahet rrota, qahet qerrja, qahet dhe ai qe rri mbi qerre.

 56. Eri says:

  Sa mire do besh, llumrat si ty me emisione banale pa nje vlere edukuese e kane kthyer kete vend ne tallava te rendomte bodrumesh. Tani qe te ka rene audienca dhe po te shuhet ylli ne televizion, i pamesuar me trajtimin si njeri i zakonshem qe nga policet deri tek injorimi nga qeveritaret, po kerkon te besh nje dalje “triumfale” nga skena duke hedhur helmin e fundit ne kete mjedis qe ti e ke kontaminuar prej vitesh. Ik nje ore e me pare, asnje keqardhje.

 57. Sali kari says:

  Po kujt i duhesh ti mer hale ti duhej te kishe hik me koh,APO i Hume shpresat SE nuk vin ne pushtet ATA qe ju ke lepi bythen mor zagar i nyt.ptu far e keqe,qe u kthyt NBA Familie komunistesh ne Demokrat.hik nji sahat e mo par,dhe mehr edhe ca plera me vete gjith klanin bashk mor i pa fytyr mor pervers,tobt ku ti kesh.

 58. andromeda says:

  Ik pirdhu ku të duash ethefs qafën kudo që të shkosh. Do shpëtonim një herë e mirë nga një karagjoz mediatik.

 59. ts says:

  Shko ,ne pidh te sateme pleh bordellosh, po mer me vete dhe ca si ty ,qe duan pushtetin qe te shpetojn koken ! Dallkauk i shitur kanalesh pjes e degjenerimit ! Po ku e njef turpin ti ………….

 60. jani says:

  Ik se na caave bythen
  Na shpetojne syte dhe nuk del me surrati jot neper ekrane. Ben dhe ti analistin o legen.medet per TV e hysenbelliut kur fton analiste te rangut Fari Balliu dhe Arjan Cani keta jane per burg po cfar ti bej Rames .

 61. Astrit Mema says:

  Po iku ky na plasi bytha nje qenef me pak. nje nga njerzit me te urryer

 62. Ilir says:

  Se mos iken vertete ? Aman, Cani mos ik !
  Si para 90-es dhe me pas Ty te ka pjell mushka ! Per shume si Ty, “te pakenaqur” nga perfitimet qe ju jane servirur keni pase kurajon te villni ne publik demencat tuaja, degjenerimin qe keni pesuar nga perkedhelite qe ju jane ofruar, sepse keni qene “Te rene nga Qielli” , por largimi nga Shqiperia do t’ju bente mire sepse do te jetoni per pak kohe me florinjte e mushkes por me pas do te duhet te “ulni kurrizin”, sepse mushkat e Perendimit nuk pjellin per Ju. Atehere do te kuptoni kotesite e propogandes suaj, qe ju kane merzitur jeten. (!)
  Disa kultivojne hashash, shume te tjere e pijne hashashin, por disa sic Ti or Cani vjellin hashash ! Pra je njesoj me Ata qe kultivojne hashash. Ndaj lufta e pakompromis ndaj kultivuesve te hashashit paska efekt edhe tek Vjellsit e Hashashit. Ndaj do te beje shume mire te largoheshe qe sot nga Shqiperia. Do shpetojne shume e shume nga ndotjet e vjelljeve te tua. Nje vjelles me pak per shqiptaret e Shqiperise dhe te Kosoves.

 63. Ivan i madh says:

  Mos cfare ben po ky eshte krim si mund te jetoje ky komb pa ty. Po ti je nje kope e madhe me fal nga emocionet u shpreha gabim koke e madhe po nga posht jo lart. Po kujt i plasi se cfare ben ti mor idiot cfare e quan veten babain e kombit o krimb bythe me emrin e felliqur e te degjeneruar K.. . CANIN qe vetem degjenerim dhe pisllek trasmeton ne emisionin tend te felliqur dhe aspak kulture dhe edukate qytetare. Mire eshte te qerohesh sa me pare se keshtu shpeton dhe media dhe populli nga nje prostitute mediatike si ti mor krimb gjirizi.

 64. Gaz says:

  Shume shume tronditese do jete po iku ky palle Lete shkoje hale nuk I plasi njeriu per nje idiot

 65. Zyfer says:

  Sa mirë do bënte sikur të ikte, po nuk ik ky jo sepse Basha nuk arriti dot ti legalizonte pallatin që i premtoi kur bënte fushatë për kryebashkiak dhe tani ka shpresë tja legalizojë kur të bëhet kryeministër. Prandaj ikjen e ka për fushatën e tij elektorale
  Po Allahu na ruajtët se po iku ai, se zor se gjendet një zëvëndësus si Çani që të na sjelli në ekran karagjosllëqet, banalitetet dhe imoralitetet e tij!
  Ka mundësi që me qënë se Frangaj ka devijuar pak drejt qëndrës, ky nuk e le dot Bashën e Saliun dhe më mirë sakrifikon Shqipërinë se sa këta të dy.

 66. ALEKS says:

  Arjan Cani – Nje idiot pervers i cili beri karr(iere) ne nje televizion laviresh, cilesohet ne kete shkrim si “gazetar i njohur” ne vend te shihet thjesh, si nje person teper ordiner dhe pervers. Ky ka bere miliona ne Klan, ku do veje, apo te shkoje te flere nene urat e Parisit? E, pastaj, po iku ky, Shqiperia do humbase idhullin e saj ? Po, ik or, pirdhu, lepires kurvash dhe politikanesh mafioze!

 67. Franci says:

  Lajmi me i bukur!Per te ardhmen e femijeve tane nje Pervers me pak !!!!!

 68. ela says:

  shyqyr sa me pare,te betohem se emisionin e tij ven dhe e shofin vetem injorantet

  1. NERI says:

   PERKUFIZIMIN ME TE MIRE PËR ARJAN ÇANIN E KA BERE ARBEN DUKA

 69. andi says:

  Cfar je duke prit … Shpejttttttt shporrrru majmun

 70. butrinti says:

  MOS MORE C’NA THATE !!!??? NJE HALE DHE HAM HAM ME PAK.BB

 71. timo says:

  Më vjen keq kur ikin njerëz të ndershëm dhe puntorë pa ndyrësira si puna e këtij çanit është mirë se pastrohet Shqipëria.

 72. Blablabla says:

  Realist duhet te iki separate emisionit te tij I ka ardh fundi. Pervec se mbledh gjithe mbeturinat ne ate emision, po mundohet ta mbush edhe me politike.

 73. qani says:

  Mooos -E cfar i duhen ketij vendi kurva si ty o b…qir

 74. NASI says:

  IK. PIRDHU. !!!!!!!!!!!!?

 75. uskania says:

  Duhet të ishte zhdukur me kohë ky palaço i TV Klanit!

 76. vang says:

  PO JU TE REDAKSISE KAQ SHUME QENKENI TRONDITUR PER ATO QE THOTE CANI.JU PO NA BENI PER TE QESHUR ME SHUME SE AI.Po qe se atij do ti bente pershtypje perhapja e kanabisit ne Shqiperi nuk do merrej me nje emisjon televiziv per faqe te zeze me nje dekor ”vajzash ,,qe nuk jane subjekt por nje objekt qe vete Cani,e ben te felliqur.

 77. Ky edhe nga fytyra duket si majmun.si nuk lexova nje koment ne mbrojtje te ketij te doguarit. Kjo tregon se nuk na kadhene rama hasshash po ky e ka mare qe ne lazarat.

 78. Faro says:

  Ik se mire dt bejsh, por mqse na dashke kaq sh ne shqiptareve, mos u largo pa na firmosur VETINGUN

 79. ALB says:

  Sa mire . Do pastrohet dhe nje bajge.

 80. perkthyesi says:

  Medet c;na gjeti! Po tani, si do i a bejme hallit?

 81. ina says:

  Nuk iken ky arjankaragjozi …jo…
  Bile esht fatkeqsi qe nuk iken…nje shembull negativ me pak per femijet e te rinjt..
  Ku do vej…as per pastrus nuk e merr njeri…Kurse ktu ka gjet rrumpallen…bile zonjeza eni na e merr edhe si analist ne TV kte anal-istin….TURP per zonjezen dhe te ashtuquajturen gazetaruce ENI…

 82. ina says:

  Nuk iken ky arjankaragjozi …jo…
  Bile esht fatkeqsi qe nuk iken…nje shembull negativ me pak per femijet e te rinjt..
  Ku do vej…as per pastrus nuk e merr njeri…Kurse ktu ka gjet rrumpallen…bile zonjeza eni na e merr edhe si analist ne TV kte anal-istin….TURP per zonjezen dhe te ashtuquajturen gazetaruce ENI…
  JU LUTEM BOTOJENI …

 83. ina says:

  Nuk iken ky arjankaragjozi …jo…
  Bile esht fatkeqsi qe nuk iken…nje shembull negativ me pak per femijet e te rinjt..
  Ku do vej…as per pastrus nuk e merr njeri…Kurse ktu ka gjet rrumpallen…bile zonjeza eni na e merr edhe si analist ne TV kte anal-istin….TURP per zonjezen dhe te ashtuquajturen gazetaruce ENI…
  JU LUTEM BOTOJENI …
  Pse nuk e botoni komentin ???????????????

 84. Une says:

  Ku ku mi nane. Po iken nje plehre. Ky nuk mund te quhet gazetat, bile ky lajm nuk duhet te komentohet fare.

 85. Fari~hu says:

  Po kur,me ke tjeter,do ikni pergjithmone.Mos se na moret ne qafe,po kush do rrije ketu,si do i veje halli ketij populli pa ju.Ishallah e terheq kemben zvarre dhe merr shume si puna jote me vete..

 86. Vrana says:

  Gazeta Tema ju lutem mos jepni te tilla lajme se jemi dhe me zemer, i gjith pallati sote vetem kete lajme diskutojne , vjerren e kam ne reanimacion, ju lutem kujdes

 87. Pershendetje says:

  Pas diellit,kerme !

 88. AVNI RUSTEMI says:

  Ska ku te shkoje, kerkon te shitet, por se dhjet njeri, eshte nje ciban ne shoqerine shqiptare.

 89. taraboshi says:

  O Arjan o pusht o i degjenerum o kriminel po qeveria e kryekriminelit Berisha ka qene e mire qe ka krye gjithe ato krime duke filluar qe ne 91shin vrasje dhe zhdukje kundershtaresh firmat piramidale 97ten 98ten Gerdecin 21 Janarin djegje gazetash vrasje gazetaresh etj rikthimin e gjakmarrjes shkatrrim e tjetersim e vjedhje pronash e te gjithe pasurise kombetare te shqiptareve A ke patur ndinje nga fare e fisi i jot te vrare a te lenduar apo ty aq te ben se per nje grusht para qe te kan dhene shet edhe te teme.

 90. akili says:

  Iku dhe ky ka shkuar per lesh shko ne lushnje te hashe nje presh, apo nuk eshte dhe sezoni soi jote e ka provu pyet po deshe hajde tunk

 91. Shqiptari nga Kosova says:

  Ishalla terheq kamen zvarr..! Ti dhe soji yt, si nje far Artan Hoxha( qe desh u be president), jini pjesa me e degjeneruar, me e uleta, me antikombetarja qe ka pjelle ky 27 vjeçar..!
  Prandaj luftohet Ed Rama nga keto shushunja qe ia pine jo
  vetem gjakun por edhe shkaterruan gjithcka te mire qet epat ky ppopull e ky vend.
  Arian Qeni ,shporru nje ore e me pare..!

 92. shqipe says:

  FITORE!
  Kjo gjëja, i emisjoneve te turpit do të ik me ne fund.
  nga sytë – këmbët, o shurdhjesë e salehit

 93. dymi says:

  Aman mos na e bej kete gjëmë! Te kemi shume te nevojtorshem.

 94. shoku says:

  Nje takem si puna o Çani ( emrin s’ta them se ndyje emrat e shekeve te mi) duhet te kishin ikur me kohe, se vini ere e keqe.
  Mall qe e kuptove, me mire vone se kurre.
  Ik largohu dhe terheqsh kemben zvarre.

 95. Liu says:

  Po do ikesh se e shikon qe nuk fiton dot luluja jote dhe i mer masat para kohe. PIRDHU

 96. Na plasi k… me gjithe respektin per k..in.

 97. "BOHOTINA" says:

  Sa tru ka ky i neveritur shihni emisionin e tij te degjeneruar. Tere llumi shkon tek ky. Ka qe ne 2004 me ate program. Kur eshte kaq koke e madhe si nuk prodhoi dicka tjeter?… Provokon haleja. Kishte nevoj per te sharat e komentuesve.

 98. tropojani says:

  bobobobobbo, s’paskam pare kaq shume komente ne ndonje shkrim tjeter. A kaq shume te paskan urryer qytetaret zoti Çani ë?, atehere paske per te bere mire nese iken. Por ne fakt dhe une kisha nje pyetje per ty…? Po me ate qeverine e pare qe qeverisi per 8 vite me radhe, a do ikje zoti Çani,,,!?, besoj se jo e,,,!?. Ne fakt po me vjen keq ta them qe Shqiperia s’paska patur asnjehere gazetare, asnjehere analiste, asnjehere opinioniste, ku njeri prej tyre je edhe ti. Se te dalesh te flasesh neper media vizive dhe te shkruara si analist, opinionist etj si keto dhe madje ne emer te popullit gjithmone dhe te shkosh e te hysh ne çader, e kujtdo te jete ajo çader, veç i tille uk mund te jesh. Aq me teper nen çadren e Gerdecit, e 21 Janarit, e shitjes se detit , e vjedhjes se Rruges se Kombit, e fabrikes se Universiteteve, e hashashit dhe kanabisit jo me pak se sot ne Lazarat, Malsi e Madhe, Dukagjin etj, e te mosberit shtet, vetem langot e bejne dhe kurre jo gazetaret qofte edhe me te thjeshtit dhe as qe behet fjale per analistet dhe opinionistet. Por kjo tregon shume qarte se mediat dhe pronaret e tyre pasken qene shitur koke e kembe tek Sali Berisha dhe klika e tij, qofte edhe Ilir Meta qe rrin si ajo gjeja nen kemishe, keni marre llokma te medha sigurisht se ne popullit as qe na e ndjen se kush hyn e kush del nga çadra, kjo e fundit na duhet vetem atehere kur bie shi.
  Kaq kisha zoti Çani,

 99. lali says:

  Le iki se pastrohet vendi nga keto bajga,vetem futini nje shkop nga pas qe te mos vije me ketu

 100. I drejti says:

  Ne te semes vafsh more plehre. Shko rri prapa sumes se Sali kriminelit dhe Lulush pederastit.Nje plehre me pak.

 101. LORA says:

  Sa te mira po n’a ben Vetting-u,,,ende pa filluar nga implementimi.

 102. Steka says:

  Mos! Po ikerka Çani nga Shqiperia?Obobo,ç’gjeme e madhe! Kujdes se mos e marre vesh ai djaloshi i “Portokallise” , se ka per te “vrare” veten.Ai i “neme,neme,neme…”.Te djelen vetem se ishin zene Noizi me ate gjoksmadhen,ai u be gati te hidhej nga ballkoni por nuk e la Salsanoja.Imagjinoni tani sikur te marre vesh qe do iki Çani nga Shqiperia.Ka per te vajtur te hidhet nga 15kateshi.Ça them,nga 35 kateshi,apo ka ndertese me te larte ne Tirane? Sepse nuk i duron dot merzitje kaq te medha ai djale,eshte shume i ndjeshem.Prandaj,Çani,mendoje mire para se te ikesh,se ke per te lene pas viktima dhe ka per te brejtur ndergjegja,(nese te ka mbetur ndonje therrime ndergjegjeje,pas shitjes se shpirtit tek djalli Berisha).Por, po ike ti o Çani,si do i behet hallit emisionit tend te perçudnuar,kush do i therrase idiotet,kurvat,disidentet,( te me falin disa persona normale te artit apo te fushave te tjera qe nuk i perfshij ne kategorite qe permenda),qe na bejne per te vjelle kur shfaqen ne ekranin e emisionit tend?
  Po s’ka gje.Ik ti,pa ne do i veme nje gur zemres e do durojme mungesen tende e do e çlirojme mendjen tone nga letyrat kulturore e ideore qe na ke servirur kaq vite.Te qofte rruga e mbare dhe prapa diellit vafsh!

Lini një Përgjigje te matahari Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *