FOTOT/ Një udhëtim me biçikletë në fshatrat fantastikë të Himarës dhe Vlorës…

21 Mars 2017, 10:56Turizëm TEMA
FOTOT/ Një udhëtim me biçikletë në fshatrat

Këto foto janë pjesë e një turi me biçikletë në fshatrat fantastikë të Himarës dhe Vlorës.

Fotot janë bërë gjatë turit të Mountain Bike Albania në zonat e thella malore te Himares dhe Vlores, duke përfshirë fshatrat Pilur, Kuç, Corraj dhe Borsh.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje