Mavraj: Torturë t’i ndjek çunat nga televizori

Mërgim Mavrajt ka uruar kombëtaren për përballjen e mbrëmjes së sotme kundër Italisë.

Përmes një postimi në faqen zyrtare në facebook, Mavraj nuk nguron të fshehë dhe zhgënjimin e tij që nuk do të jetë në këtë ndeshje.

Torturë për ti ndjek çunat nga TV!!1 Sikur të isha në Palermo. Dalshi faqebardhë” shkruan Mavraj.

Lojtari i Hamburgut është një mungesat e mëdha të De Biasit në qëndrën e mbrojtjes.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Mavraj: Torturë t’i ndjek çunat nga televizori”

  1. enter"" says:

    Shume mire, sepse prezanja jote eshte nje ngerc per shqiperine

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *