Rama: Meta e ka gabim. I jep motiv Bashës të qëndrojë në çadër

Kryeministri Rama tha ditën e sotme te Ylli Rakipi në “News24” se ai mendon se PD-­ja dhe LSI-­ja do të marrin pjesë në zgjedhje.

“Unë nuk mendoj se PD-­ja nuk do të marrë pjesë në zgjedhje, po ashtu sikurse edhe LSI. Nuk mendoj se LSI nuk do të marrë pjesë në zgjedhje. Ky është mendimi im, qofsha gabuar!”, tha Rama.

“PD do të hyjë në zgjedhje siç hyri në Kuvend për vettingun. Kokën poshtë kartonin lart”, tha Rama.

Për Metën, Rama tha se po bën përpjekje siç e ka në natyre, për atë që mendon se është krizë. Por sipas tij, Meta e ka gabim, pasi “i jep zemer atyre te rrijne ne çader”.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Rama: Meta e ka gabim. I jep motiv Bashës të qëndrojë në çadër”

  1. Meri says:

    Pse nuk shkruani tamam sic i tha fjalet Rama perderisa i shkruani ne ligjirate te drejte. Nuk tha qofsha i gabuar dhe nuk tha i jep zemer atyre qe jane ne cader po tha i jep oksigjen cadres.

  2. Meri says:

    Pse nuk shkruani tamam sic i tha fjalet Rama perderisa i shkruani ne ligjirate te drejte. Nuk tha qofsha i gabuar dhe nuk tha i jep zemer atyre qe jane ne cader po tha i jep oksigjen cadres. E kontrollojeni proceduren e komenteve se del kot mesazhi si koment i perseritur.

  3. ABC says:

    Ishalla inatoset Basha neser pas ketyre komenteve dhe terhiqet me termend nga zgjedhjet. Pastaj LSI-ja ne opozite do jete nje kafshate e embel pasi kryhetari i tyre te perfundoje ne burg……Thjesht nje ender e miljona shqiptareve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *