Kreu i PD: “Çadra e lirisë” rrëzoi nga froni “Perënditë” perëndimore, s’keni parë asgjë akoma

Kreu i PD-së së Shkodrës, Ramiz Çobaj, ka sulmuar ndërkombëtarët pas deklaratës së fortë e Brukselit zyrtar ditën e djeshme.

“U desh çadra e lirisë që “Perënditë perëndimore” të bien nga froni…

Nuk kemi parë gjë akoma.

Është vetëm fillim”, shkruan ai.

Por më pas, ndoshta dikush i ka “tërhequr veshin”, pasi Çobaj e ka fshirë statusin e tij.

REMOTE_ADDR:[]

13 komente në “Kreu i PD: “Çadra e lirisë” rrëzoi nga froni “Perënditë” perëndimore, s’keni parë asgjë akoma”

 1. asd says:

  Disa drejtues te PDse mund te jene anti perendimore, por nese jane te tille nuk perfaqsojne shqiptaret.

 2. Demokrat si Saliu e Luli says:

  Hajde demokrat , hajde.Demokrat qe zgjidhjen e shikon te dhuna, dhuna mjet per te fituar ne demokraci. E kush valle sot eshte demokrat qe ta kuptoje cdo te thote demokraci!


  Kane edhe nje element te perbashket keta demokrate, jane kryesisht sunite shqipfoles qe vetem gjuhen e dhunes njohin.

 3. Pro BE, pro USA says:

  Cobaj mendon qe fjala “shkolle” vjen nga fjala rrenje “kollare”.

 4. L leshi says:

  O Shqipni e mjera Shqipni pse ke nxjerre kaq budallenj ,

 5. Lakja says:

  Po pra! Shume e vertete skemi pare gje Ajola.
  Pas shpalljes non grata nga EU dhe US, fillojne arrestimet! Perndryshe del populli e ua tregon vendin, e ju nxjerr per bythe nga çadra dhe nga shqiperia!

 6. Fallo Madhi says:

  Keta Shkodranet te hane Bajgat kane 27 vite qe i hane dhe nuk ngopen.
  Ti falen Katolikeve se perndryshe do dukej qyteti si koloni turke arabe.

 7. timo says:

  Ne vërtet nuk kemi parë asgjë akoma po ju çadristat a keni parë gjë? Edhe perënditë e perëndimit i rëzuat nga froni me çadrën tuaj kallaçnikov. Kë keni tashti në rradhe për të rëzuar? Ska mbetur gjë… Jo, kambetur… Keni mbetur ju vetë. E di ti djalosh? Ju, dmth takëmit t juaj, Saliu ju ka veshur patinat për herë të parë dhe ju ka bërë të rëshqisni me shpejtësi dhe “trimëri”. Mirpo, kur sdi ti përdorish ato të shkreta, rëzohesh dhe kur rëzohesh nga patina,rëzohesh aq keq sa thyen turijt, kokën dhe këmbët. Dhe e di djalosh? Në ketë rast nuk mund të të thonë as -suksese në jetë- por thjesht- dale, dale se s’ke parë gjë akoma.

 8. Gjok Uldedaj says:

  O Ramiz o Kar! Mos na fut ne sherr me Ameriken o loqe

 9. kozmo says:

  Shkodran te zgjuar nuk ka , prandaj erdhi dhe nje budallallek i madh nga ky Shkodrani idiot . Po pse more idiot i klasit te pare , BASHEN DHE KRIMINELET,HAJDUTET E SHTETIT ME PERENDIORET I KRAHASON ???????? . KY KENI JU FYTYRE DHE MORAL TE LARTE , QE TI TREGONI QYTETAREVE ,QE KERKESAT E JUAJA JANE TE DREJTA . JU JENI NJE TUFE. TE PASKRUPULLT ,QE DONI TE RUANI POZICIONNET , NDERSA KRERET E JUAJ DENIMIT, QE PO I AFROHET .
  JU JENI TURPI I KOMBIT DHE MOS THONI ,QE NUK KENI PARE ASGJE AKOMA .
  CFARE KA MBETUR ME, PER TU PARE NGA JU ?????
  JU I KENI BERE TE GJITHA . TANI MBETET PER TE PARE VETEM JU . DURONI DHE PAK , QE TE SHIKONI SE KUSH JENI NE TE VERTETE .

 10. Kot says:

  Shko ore debil myllu vet ne cmendine.

 11. Shigjetari says:

  Kur do t’ju vijne mend ketyre?

 12. Moni says:

  Shoku Enver ishte zero para jush. Ai thoshte amerikanet e europianet jane armiq, por ata atehere ishin jashte Shqiperise. Sot ju jeni trima syshqiponje sepse po luftoni t’i shporrni europianet dhe amerikanet nga Shqiperia.

 13. Laura says:

  Cobaj ky fshatar mjeran paska mesuar te intimidoje nderkombetaret. Po ate vella palacon Besnik Corben ku e ke? Mos e ka futur edhe ai koken te cadra e krimit? Se aty fshihen te gjithe skuthat qe jane ne kerkim nga Policia. Vellai i ketij kllouni ka qene ne kohen e Salushe Qoftelargut Drejtor i Lojrave te Fatit ne Ministrine e Financave dhe mblidhte leket e ruletave per Xen sypeshkaqenin e familjes kriminale Berisha. Te inkriminuar deri ne palce.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *