Alfred Lela: Atyre që i bezdis protesta e sotme me dy gishta, t’u jepet gishti i mesit

Alfred Lela, një gazetar shumë pranë Bashës, ka bërë një shkrim para nisjes së bllokimit të rrugëve ditën e sotme nga ana e Partisë Demokratike.

Ai thotë se ata që i bezdis protesta e PD-së, duhet t’iu tregohet gishti i mesit, pra me pak fjalë, të q****n.

Opozita e Bashkuar ‘del’ sot nga Çadra në Bulevardin e madh dhe derdhet rrugëve, në një përpjekje të re opozitare për t’u përballur me pushtetin, jo si kërcënim, por si rojtare e rreziqeve që kërcënojnë shtetin.

Në ditën e 66-të të protestës, Lëvizja e udhëhequr prej Lulzim Bashës ka dëshmuar një këmbëngulje paqësore, të pahasur ndonjëherë në rrugët, sheshet dhe aulat e politikbërjes shqiptare. Në ‘një koncert’ rezistence me bazë në Shesh, por pa shmangur kontaktet me të huajt dhe faktorët shoqërorë vendas, opozita e shpërnguli parlamentin e vet, mu në mes të zyrave të parlamentit zyrtar dhe zyrave të qeverisë.

Edi Rama i bëri qorra të dy sytë dhe  shurdhoi të dy veshët, edhe pse në zanatin e tij të preferuar, ‘butaforinë’ lëshonte sinjale të rrejshme afrimi, dialogu e konsensusi. Të cilin e prishte po vetë, si fëmija kështjellën e rërës, në plazhin e lagur nga batica e drojtur e mëngjesit.

Ilir Meta, partneri i tij në koalicion, ka qenë kritik nda qeverisë, megjithë paradoksin se gjendet vetë në të. Ai dhe të tijtë kanë folur për arrogancë qeveritare dhe kanë vazhduar t’i mbajnë këmbët karriges ku kjo arrogancë ushtrohet. Z. Meta është shndërruar kështu, ngadalë-ngadalë, ‘me qetësi dhe dashuri’ nga kingmaker në kingmarker. Ai e shenjon pushtetin e mbretit edhe pse thotë se mbreti është lakuriq.

Këto janë dy penelata të përgjithshme për dy bashkëkryetarët e koalicionit, ndërkohë që peizazhi sundues i Shqipërisë gjatë bashkëqeverisjes së tyre përzien ngjyrën e gjelbër të hashashëzimit të vendit dhe të errëtën e kriminalizimit të politikës në nivel lokal dhe qendror.

Bashkimi i këtyre të dyjave ka prodhuar një kërcënim për themelet e institucioneve, jo vetëm të atyre fizike, por edhe të atyre flu si zgjedhjet, vota, të drejtat dhe liritë e njerëzve, e me radhë.

Për ironi, pas dy javësh, në Kavajë mbahen zgjedhjet e parakohëshme për Bashkinë, kryetari socialist i së cilës, i zgjedhur me dorë të lirë nga vetë Rama, humbi përballë dallgës dekriminializuese të ngritur nga fronti opozitar. Rama, qeshte atëherë me konceptin dhe kërkesën për dekriminalizim; qesh edhe sot kur e merr si të padenjë kërkesën për zgjedhje të lira e të ndershme nëpërmjet një qeverie teknike.

Se sa mund të vazhdojë nëpër këtë gazmend, vetëm ai e di, por kjo stinë që po vjen nuk do të jetë një shend e verë për të.

Protesta e opozitës së bashkuar, e cila del sot nga Çadra për të dhënë një shenjë të re, por duke vazhduar me të njëjtat kërkesa, nuk është një aberracion, por një e drejtë.

Ata që protestonin me goma të djegura dikur, bëhen qesharakë kur thonë sot se nuk mund të protestohet me gishta.

Mund të vazhdojnë ta thonë. Protesta do bëhet, dhe të përshëndetur janë me gishtin e mesit, nëse dy gishtat e parë të liri-demokraci u duke kërcënues”, shkruante Lela para nisjes së protestës në faqen e tij të hapur së fundmi, Politiko.al.

REMOTE_ADDR:[]

93 komente në “Alfred Lela: Atyre që i bezdis protesta e sotme me dy gishta, t’u jepet gishti i mesit”

 1. BERISHA LARGOHU says:

  Kjo eshte opozita e protitucionit. Per gishtin e mesit, keni kohe qe e thithni.

  1. mateo says:

   Ky Lela koke cari eshte njelloj me spiunin e UDB-se B.Buzhala qe tani doli hapur ne misionin e tij ANTISHQIPTAR!
   Te evidentohen te gjithe mbeshtetesit bandite te Berishes e BASHES DHE PAS ZGJEDHJEVE ME DREJTESINE E REFORMUAR T’U TREGOHET VENDI prapa hekurave!

   1. Populli says:

    O kokekoqe o surrat majmun…..

    1. DYPLLOMSHI says:

     hajde tallava hajde

   2. Populli says:

    O kokekoqe o surrat majmun…..

  2. Haaaa says:

   Koke e madhe ky Lela,por gomari im e ka me te madhe koken e …carit!

  3. Tarifaqi says:

   Gishtin e mesit e kemi per nje koke qerose, me permasat e nje pjepri, dhe me permbajtje kungulli, zoti me nder Alfred lela.

  4. Lugati says:

   jeni acaru o popull???? shani lelen per i gisht…pa lexoni pak sa shani perdit ju dhe une bashke…pranej shkrujm nji muj ne komentusit pa shajt npersonale..masanej i bojm moral tjerve…..masanej acaroheni per i cop gisht..shqiptaret ka 75 vjet qe e hajne me gjith shpatull ..e ka mire.. LPL..ktu poshte qe domethone ka dhe me keq

   1. hahaha says:

    O lugat shko futi no i dore qelpic masanej dil i here anej ka Xhamija per avdes mee carac

 2. Aaaaa says:

  O rrota kari qe s keni faj… ja late vete ketij psikopatit pushtetin e tani hapeni kot…
  Te gjithe jeni monstra
  Por mbi te gjithe juve qe i late te hipin ne pushtet.
  Boll luajtet me ne.
  Rrofte demokrakarincia.
  Ku je o enver cohu se na morri malli.
  Keta bythece sinqerisht e tepruan. Te tere. Drurin duan. Right NOW!

 3. albi says:

  Kurse ty Alfred Lela do futur nje hu prej fiku ne byth qe keshtu te djegi bytha edhe nja jave me mprapa ., ptu rrace e poshter po sikur Brenda ambulances qe bllokuat ju kafshe te ndyra te ishte nena,gruaja ose femija jote more dobiç ça do beje o vemje o zvarrik i ndyr qe e keni rrjepur kete popull gjeri ne palce

  1. adi says:

   Po ti shoku bashke me leket ke mare dhe komentin paradhenie??????
   Se nuk u bllokua ndonje ambulance ???

   1. Pd says:

    Ore qenkeni te cuditshem ju te djathtet shqiptare.ambulanca me ze e figure aty, ska thote
    Nuk kuptohet,budallekun dhe kokefortesine naive e kine te lindur apo te fituar?

    1. xxxx says:

     Kurva me lart @adi nuk eshte i djathte eshte thjeshte nje shkerdhate grekoqire nje shurrtore e Anastas buces qe i mban krahun antishqiptareve si puna tij ne PD e Sali serbit e Lul kurves jane keta kurva qe duhen varur pergjate Bulevardit bashke me antishqiptaret e PD nga koqet ose ti japesh peng tek ISIS

 4. nari says:

  o Lele, a i mendove shume per ta gjetur ?!
  Ate gishtin e mesit funte ke vendi jot .

  1. arbereshi says:

   Nje fshatar injorant je o Lela nje rrugac ordiner

 5. Xhaja says:

  kellire qe qelb çdo gje qe mer ne goje. pasardhes i gebelsit . Çudi , sbesoj se ke mesuar ne SH.B.A. se kellira si puna jote bejne vetem shkollen e isis.

 6. jani says:

  Fjalori i ketij shkronjesit neper gazeta eshte shume i pershtatur me pamjen (formen e kokes) qe ka.
  Suksese!!!!!!!

 7. skenderbeu says:

  Ja nje gjetje e goditur e PD… ky Lela kokeqeros i ngjason ” hurit” qe ka cdo mashkull… tani i ka punet mire PD…vetem te dali ne semafor se ne cader aha nuk i shkon njeri Leles per tia freskuar koken.
  Po ku jane mbledhur gjithe keto talente pornografike ne SHQUP????

 8. butrinti says:

  DHE KY FAR BURRI QUHET ANALIST DHE MBAN TITULLIN GAZETAR …. HALE….E TIPIT PD…

 9. xy says:

  Nuk se cfare te beje zoti me keq ,se cte ka bere o Lele !!! Njelloj si atyre qe u ka rene Zgjebja dhe Lebroza,keshtu qe gishtin fute mbrapa, se nuk ma mer mendja se ka femer qe vjen me ty.Fale o zot,por zoti nuk e fali prandaj e gatoj keshtu , Lelelelelelele

 10. Anela says:

  PLEHRË E PLEHRAVE!!

  U ZVARRITSH SI KRIMB GHITHË JETËN!!
  TË DËNOFTË ZOTI !! DO TA MARRË HAKUN E TË
  PAFAJSHMËVE QË PRESIN PPTË PËRPAROJ VENDI E TË PËRMIRËSOHET JETA E TYRE DHE JO E LULIT DHE JOTJA.!
  O I NDYRI DHE I URRYERI LELA- PLEHRA!
  ????????????

 11. Qytetari Manual says:

  Alfred Lela eshte narcizist qe i duket vetja i mencur ne reflektimin e tulles se vet. Pretendon se flet ne menyre parimore por po garon si sofist me Artan Hoxhen (kandidatin per president). Ndryshimi eshte qe Artani flet gjoja me seriozitet e me fytyre te vrerosur, kurse Lela nuk e permban dot nje nenqeshje vetkenaqesie prej idioti.

 12. Landi says:

  Alfred,
  Mos e shty Baashen ne rruge te gabuar.
  Lere te shkoje ne parlament e te votoje vetingun!

 13. Besoj says:

  Jam shume larg ti jepja nje peshtyme ne syrat ketij gazetar palaco. E mbyll gjithmone TV kur shfaqet kjo fytyre e shemtuar.

 14. Alidemsi prej Shkoze says:

  Ska nevoje me fol me teper per te,mjafton qe e ka bere Perendia extraterrestre,pra eshte me nishan qe ruhuni nga ky njeri.Ky dhe te foluren e ka si spirre nga goja.Phu rrace e mutit,na tregon dhe gishtin…..

 15. kirurg says:

  E kam thene me kohe per Lelen: person me luk naziskin dhe sy jezuiti. S’ke c’i shton tjeter.

 16. hfjmhj, says:

  Rrace e poshter, qelbesire e plehre, cfare mund te thuash tjeter per kete njeri, i cili duket qe nga paraqitja se cfare rrace eshte? Edhe ju si gazete nuk duhet te botoni shkrime te qelbesirave, te cilet vetem sharje e fyerje dine te thone, e cfere mund te presim prej tyre?

 17. Gus says:

  Një peshqesh per zotin Lela?????

 18. capi dhia says:

  Te jete ky Lolua apo Lelua ndonje burre qe vertet ka gisht te mesit, Hallall.? Po ky qe ne dukje eshte i mbaruar, a e keni pare ne tv, per gjynah. Gjithesesi, gishtin le ta ruaje per ne 18 qershor “as, self service”.

 19. Xha Braho says:

  Te te krahasoj me carin o Lela nuk e bej dot se ai ben riprodhimin e jetes. Kurse ti je anusi i pedese ku shkarkohet gjithe perroi psiqik i vrasjeve, vjedhjeve dhe mashtrimeve. Ate gishtin e mesit do ta fusim ne goje ne 18 Qershor qe ta mbash si biberon ti dhe Luloqja qe te perdor ty si pacavure o i pegerrur.

 20. Don says:

  O Lela paske llogjike miu. Nuk e kane gabim ata qe te thone kokloqe.

 21. Tralala says:

  Gishtin e mesit fute mbrapa dhe po nuk e arrin futua me radhe atyre te shtepise tate se je shume I vogel per te ofenduar shqiptaret qe nuk duan PD. Me 18 qershor Shqiptaret kane per ta rras ty dhe asaj partise Tate hajdute.

 22. luli23tr says:

  shikoni formen e kokes lela lllalla dhalla e pd ik o byth….o pis o bythlepires i lulit ik o gamor fytyr shpifur o majmun

 23. O LE LA, LA, LA says:

  Sakte, po kur te vije puna nuk do e besh se do duhet ta heqesh gishtin e mesit nga bytha jote , e …… nuk do e ndihesh rehat

 24. Milan says:

  Edhe pak durim do bejme deri ne 18Qershor,pastsj ate gishtin e mesit do ta fusim ty dhe bajgave si lloji yt

 25. Gruan ne p th says:

  Me dhembin syte mor te q fsha gruan dhe cte mban pragu o bythqire

 26. Moni says:

  O lele o Lela…. Ti ja tregon gishtin e mezit atyre mijra njerezve qe bllokuat sot ne autostrade dhe qindra mijra te tjereve qe ju shajne dhe ju mallkojne cdo ore dhe minute.
  E po ju kundervute edhe popullit, atehere k.rin ne by.he do ta keni gjithe jeten dhe do te ecni me kembe hapur.

 27. Nari says:

  LELA!!?????……..uck jou!!!!
  LELA-SHKËRDHATA? KU TI KESH……!

 28. Fontamasi! Dukesh qe nga surrati se c’bicim je !Gishtin e mesit futja gruas e nenes tende o kopil e bir kopili…..

 29. Fari~hu says:

  Me dy gishtat,u munduat ti nxirrnit syte popullit,po nxorret syte tuaj,per gishtin e mesit,fute ne b…,se mos te vjen oreksi per ndonje analize me te sakte.Nje pergjigje te shkurter,se sja vlen te merresh me ty

 30. Kaonia says:

  Dukesh qe ne surat c mut qe je.Te fala sateme me ate gishtin e mesit.

 31. ceni nga Bostoni says:

  Ky fare langaraqi e mesoi gishtin e mesit kur ja fusnin ne by the ketu ne Boston, qe vertitej rrugeve si zgjebs e pabuks.
  Nje dite te bukur na u shfaq gazetar ne Tirane.Hajde katunar Fushe Kruje hajde!Kot nuk thone : Pac fatin e kur ves , se edhe ky nje kur ve eshte!

 32. Nuriu says:

  Ç’merreni me një qelbësirë!
  Plehrat,në kosh!
  Vaftë në esfel!!!!!

 33. Dike Mullai says:

  Koka e Leles eshte e pershtateshme te vendoset ne dyeret e tualeteve ( WC ) per Burra !

 34. albaniafirst says:

  Nuk me cudisin aspak keta palo gazetare qe mbajne ison e PD-se. Ne fund te fundit, rrugacet jane polarizuar ne nje krah qe kane qene gjithmone, ate te Berishes me shoke, os me mire me thene te Berishes me sherbetoret se shoke nuk ka patur Sala asnjehere.

 35. albatros says:

  Kjo pamje mendimtari do te shoqeroje shume breza ne te ardhmen me produktet mentale qe prodhon vazhdimisht. ka fizionomi filozofi.

 36. Poradeci says:

  Ky karagjos Lela ndyshon nga gjitha ata te semuret e tjere me Majasell pasi ata e kane ne B…e kurse ky e ka ne gjuhe prandaj dhe nuk rri rehat por do ja presin nje dite.

 37. Amerikani says:

  P.o. cpate o lolo?
  Do kesh me fytyre te dalesh jashte ne publik?
  Ja me futur vehtes paq,ta mbash me shendet Dr e meriton.

 38. Taras Bulba says:

  Kete moster Gay e kam patur ne nje pallat ne Bronx ky bashkjetonte me nje zezak mbasi ju shqy fare bytha u kthy ne Shqiperi prandaj e kujton gishtin e mezit se e ka mare malli oer zezakun

 39. ZEMANI says:

  O Alfred kokën pa qime
  Sa di ti, di bytha ime!

 40. j says:

  Hej lum populli shqiptar për gazetarët që ka.
  Na i ka zili gjithë evropa.
  O toç hurdhe.Pushteti merret me vota ose me grusht shteti , dhe revolucion.
  Ky thotë “hiqja lenës,veja prenës” Le ta majë lena edhe këto dy muaj.Pastaj fitojeni ju.

 41. arturi says:

  ”Opozita e Bashkuar” (!?) – thote Lela.
  Atje nuk kishte as deputete te PeDe-s!
  ”Aleatet” ua futen gishtin Bashes, Leles e shume PeDe-rrave te tjere! ;]

 42. gishtin more lela jepja sateme se asaj i mungon ,bire b…………………………..tre.

 43. ina says:

  Te vije turp o lela qe tregon se cfare njeriu je. Ate gishtin e mesit tregoja shtepise sate . Kisha antipati per ty , po ma shtove me shume . Kur te te shikoj rruges do ta tregoj une gishtin ty.,o plehre!!!!

 44. lule says:

  gishtin e mesir coja mamas tende se asaj i mungojne o bire bushtre o i shk……………………………..
  me gishta e me hunje .

 45. Endri says:

  Gishtin futja vetes se qe i keni futur dy e keni bere me koh por futeni edhe te mesit se nuk ju mjaftojn 2.

 46. Lpl. says:

  Jo vetem gishtin ,por deri ne shpatull ,keshtu i tha nje xhaje njerit ,ky i tha e kemi henger sa krahu xhaje brezi yne , kurse ai i tha qenkeni nda lehte ,se ka deri ne shpatull

 47. pe says:

  UFO i teri.Te kall daten, te ben per te vjelle.

 48. Fredi says:

  Ky me ate zerin si gay u tregon shqiptareve gishtin e mesit hahahahaha Po trash pak zerin qe te dukesh pak bureeeee.f

 49. Haka Tekizoti says:

  Po bëhet copa ky i shkreti për ndonjë copë portofol prandaj mbeti duke lëpire prapanicën e Lulit, bile është ndër të paktët që ia bën këtë këtij mender lideri.

 50. Ela says:

  Ndyrësira!!?????????

 51. Samiu says:

  Nuk te shaj se je kokrruar
  Sepse kjo eshte puna jote
  Por qe fyen me ate goje
  Se nga truri je kokloqe.

 52. RRRRR says:

  YYYYYYYYTTT!!! LEGEN !MASHTRUES !
  PSEUDOANALIST!!
  ??????… TATES!!

 53. pjeter says:

  hhahahahaha me shume se dy te tretat e shqiptareve ju kane treguar gishtin e mesit kohe me pare, kurse ne te ardhmen e afert doju bejne te mundur juve pa perjashtim, dhe qe te mos nguteni, ta provoni edhe fizikisht, pa u shtyre sic e keni zakon afredoo, e keni garantu tashme na nji gisht per koke.

 54. ano says:

  ALIEN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 55. albani says:

  Nuk e njoh familjen e tij, dmth., te Zotit Leli, por nese eshte i biri i Razipit (Razip Leli), babai i tij ka qene oficer sigurimi i nivelit te larte. Persa i perket gishtit, se pari ta fus ne bythe, se dyti t’ia futi gruas apo motres, dhe se fundi t’ia futi mamase.
  Njeri i ndyre dhe i neveritshem, si Zheji, Qim Peka, Frrok Cupi, Precf Zogaj (sigurimsi), Artan Hoxha (sigurimsi tjeter, kandidati per presiudent), e cate tjere si puna e ketij.

 56. Qivacis says:

  Ky,pederasti i PeDes,eshte puci i Salehut

 57. durrsaku says:

  kokezbathi lela ate te mesit keni qe nga 2013 qe e thithni !!!!!!!!!!

 58. Qeros lela says:

  O qeros ate gishtin fute ne bythen tate e po deshe edhe ne goje pastaj te provosh shijen .Idiot qeros, zakonisht qeroset mbahen te mencem por ka edhe ca perjashtime si puna e jote.

 59. Arjan says:

  Oj fck of, ate gishtin e mesit tregoja njerezve qe ke prane e fute atje ku te pelqen…. Se i tille dukesh e je… Fute atje mbrapa se te pelqen pederast pa moral se dhe ata e kane nje moral e nje kod qe i bejne te vacant nga te tjeret por as i tille sound te jesh se je baxhell qe fut uje nga te gjitha anet…

 60. Kojshia says:

  Ore fishkaraq psikopati,je nul ne profesionin Ku vec lepihesh ne bythen e saliut

 61. Aleko says:

  ne Tirane vepron nje grup I rrezikshem ne sherbim te interesave serbo greke.Nje I tille mund te jete dhe ky Lela.Shqipetare kujdes nga keta bandite qe po kerkojne destabilizim dhe po rrezikojne te arthmen tone europiane.>Me kujtohet nje thenje e Arjan canit ne nje talk shou qe me vuri ne mendime kur u pyet per situaten politike te vendit para disa ditessh.I them Edi Rames tha Cani qe te qendroje forte rruges se tij , ndryshe digjet: I them Bashes te qendroj forte dhe te mos terhiqet nga istikami , ndryshe digjet.Me fjale te tjera Arjan Cani desheron nje perplasje midis shqipetaresh ne zjarrin e te cilit at te ngrohe Duarte dhe pastaj me pasaporten e huaj qe zotron te largohet nga vendi se I kercenohet jeta..Se si me duket si spiun grek ky cani.. por ka dhe te tjere si ky qe nuk desheroj ti permend..

 62. Z.QEROS Lela Njerezit qe i tregove gishtin jane 1 million perfshi NENAT dhe MOTRAT GRATE e ketij populli me keto shprehje te pista tregove injorancen tende.

 63. Zgalem says:

  Nuk duhet te jete gazetar sepse gazetari perfaqeson popullin . Zgalem

  1. labi says:

   Lela je shume I peshtir

  2. labi says:

   Lela je shume I peshtir

 64. hyse says:

  ate gishtin e mesit…… e ke merak.. shume

  se ta kane dhene kahere shoket te tu te idealit ….

 65. Futja kot says:

  Sa fytyre e ndyrqe qe eshte ky palaço. Edhe koken e ka si koke k..ri. Ik ore qelbanik se na çave tra.in.

 66. ak47 says:

  Une jam Luli, ti je Lela, ti faqekuq, une kacurel. Lela kujdeset per Kacurelin e saj……. Ja Lela po vrapon ambulancat po ndalon, Mos Lela, mos e hiq fustanin, Lela llastica, Lela dhe shoket e tij, O Lela sa na ke bo me qesh…

 67. noqja says:

  KY NAZISTI ,O I QUT SHUMË!
  DO QEVERI TEKNIKE KY !
  PSE KEMI VOTUAR NË SHUMICË TË MAJTËN NE,
  S’ÇAN KOKË KY !! KOKË ….OQE!!?????

 68. Liza Becaj says:

  Verdha cuku si mi eshte. Nuk I vjen zore per opinionet e tij. Skuthi qe gishtin e mesit ta mabaje Brenda se I ben mire !!!!

 69. Albi says:

  Nderkohe cadristeve dhe vet ketij trapit ALFRED LELA do ti tregohet nga populli KEMBA E MESIT!

 70. Rrok cubi says:

  Po te lutem shume,hiqe kete ufo nga portali,se ja ule vlerat shume,se presim ta bejme dhe minister te qeverise teknike,mbas 18 qershorit.

 71. Nels says:

  Ik ore Kërmë!!
  Turp të vijë!Jashtëqitje e kombit!
  ????????????
  GISHTIN ,FAMILJES TATE!!Nela

 72. Besoj says:

  Nuk u bene akoma tre veta tja hedhin nje kove me mut ketij muti. Dy ta mbajne nje ta lyeje. Kam besim se do te beht nje dite kur mos e prese.

 73. Lali says:

  LELA, b…-lëpirës!Basha i ka premtuar ta bëj parlamentar.!
  Është rradikal.!Mos mbështetni PD-në,që promovon rradikal të tillë!????????

 74. Linda says:

  Ticdo gje mund te jesh vetem gazetar jo o njeri .Turp qe ne perfaqesohemi dhe ne letra me njerez vulgar dhe injorant .Te gjykosh qe jemi nje popull qe e meritojme te gjithe kete klase te paditurish qe genjejne veten si,kur jane te ditur dy here gabim per ne.Po si guxon ofendon njherezit qe mendojne ndryshe mor Lela i emacipuar … Ti mendon se Lul trimi eshte kaq i ndjeshem per ne popullin e lufton per ne duke shetitur me pashaporte Hollandeze per vete e bashkeshorten e femijet? Lulka 40 vjecar qe blene shtepi ketu e ne Europe me pagen qe mer ? Po me ke talleni ju ? Po po mor mik duhet Vetingu qe populli ti shohi sa fukarenje i ka liderit e tij se keta jane lider te dale nga barazia e sistemit komunist por qe papritur u bene miliardere me sistemin trubullire se vetem demokraci ska ne kete vend. BEJ KUJDES Lela kur shkruan ji i paanshem dhe ngrihe veten ne nivelin e nje leter shkruesi te mirfillte se te ben mire .

 75. albi tironsi says:

  Lela o koke bythe, o jashteqitje, o fekale, o pederast.O zot ! sa koncentrat jashteqitje radioaktive ke mbledhur ne nje vend te vetem te cadra?O perendi pse na ke braktisur? Si ka mundesi te merret peng nje vend per 25 vjet keshtu nga ca shpellare, nga prostituta, nga injorante e dallkauke? Hidh nje virus ketu o zot e zhduke fare kete race, e le te jetojne vec kafshet te lumtura pastaj.

 76. ana says:

  Bukur ta degjosh nga nje i medias

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *