Basha iu vërsul Salianjin e vogël Bregut, Topallit e Selamit: Deri tani bënit qengjin e urtë, sa të shpallej lista për deputetë

Lulzim Basha nuk iu është përgjigjur vetë deklaratave të tre deputetëve me peshë demokratë, Majlinda Bregu, Jozefina Topalli dhe Eduard Selami, por iu ka vërsulur atyre sekretarin e PD-së, Ervin Salianji.

Sipas tij, këta të fundit kanë qendruar si qingj i urtë deri sat ë shpalleshin listat për deputetë, por duke qenë se PD nuk e ka bërë këtë gjë, kanë nisur sulmet ndaj Bashës.

Kur këmbanat e frikës bien nga cdo porte!

U shpalos lista e rilindjes me identikitin e Republikes se Vjeter dhe i plotesuan te gjithe kriteret.

Identikiti i deputetit te Republikes se vjeter! Te bojkotosh popullin te mbash karriget!

Te flasesh per popullin nga salla të ngrohta, por të abandonosh popullin ne rruge!

Ta duash partine me shume se Shqiperine! Te flasesh per te larguarit nga puna por të sigurosh vendin e punës me lotë krokodili për të papunët. Te kesh shume lekë por te besh si i varfer! Te flasesh per ligje te keqija por mos propozosh asnje projekt ligj! Të dhunosh njerëzit kur ke pushtet, por të luash viktimën kur ta heqin.

Të jesh qingj i butë deri ditën që shpallet lista për deputet, e të jesh ujk pasi ka dalë lista.

Fundi i republikues se vjeter ka ardhur, frika ndihet kudo, e vertetojne kambanat qe bien nga cdo porte! Ne 7 Maj do te kembojne kembanat e triumfit, #zgjedhjetelira”, shkruan ai.

REMOTE_ADDR:[]

23 komente në “Basha iu vërsul Salianjin e vogël Bregut, Topallit e Selamit: Deri tani bënit qengjin e urtë, sa të shpallej lista për deputetë”

 1. fisheku says:

  Kembanat po bien ka shume kohe per ty dhe ndjekesit e tu , por ju keni veshe vecse per Sali kriminelin.Jeni zhytur rende me te dhe nuk guxoni te flisni dhe reagoni ndryshe pasi vecse drejtesia ju pret. I mbyturi te mbyt dhe po merrni ne qafe njerez qe skane te bejne me shpirtin e zi tuaj i cili eshte i mbushur me krime dhe skeni rruge tjeter

 2. Ronin says:

  Epo kur u be dhe ky piçku te kritikoje “senatoret” e PD-se. Pederast muti, hamalli i Grida pornstares.
  Tani do fillojne te hane koken e njeri tjetrit keta. S’kemi pare gje akoma.

 3. valentina says:

  Do ju shkerdhejme grate o pederastet e PD_se cfare kambanash po bien o pederasti vogel neqoftese krijohen trazira populli do te kerkoje fytyrat tuaja te poshtra ne nuk konfliktohemi me popull me popull por do ju gjejme juve.

  1. muco says:

   po ca trazira do kete mo shoku futja kot ,edhe trazirat3 97 ishin kunder berishes apo harruat kush i ndjek me keta qurrashet, ata qe i ndjekin vetem paguhen prej tyre ,ose detyrohen nga eproret e tyre si ata te shkodres kamzez dhe vores, i pate bllokimet e rrugeve maksimumi 200 vete ne cdo proteste

  2. Chikago says:

   Valentina …., jam plotesisht dakort me ty,, ne 97 u vra populli , por kesaj radhe i kan bere hesapet gabim keta shkerdhata politikane, Dhe do zoti e cojne popullin ne remuje , se nga ty do fillojme te parin or pederast hollandez Lul shkerdhata, koha do ta tregoje nqs e coni vendin ne rremuje

 4. Populli says:

  Ik ore vemje

 5. f...off says:

  o zot, ky eshte pasardhesi i bashes! mendoni o popull, ku i gjen pede-ja gjithe keta lapanjoze, njerez qe te kallin krupen! sec kane dhe nje topallaj, nje i keshillit bashkiak, qe ben me keq se bucet

 6. spartaku says:

  I shkreti ti more Bash,ke ngelur akoma te ura kur te tjeret e kane kaluar.Je bere si gomari qe ngul kembet nga frika e ures.Te gjithe po te tregojne rrugen e drejt,kurse ti shkon pas gjurmeve.

 7. xheJ eN Bi says:

  Doli dhe brezi i trete :

  Brezi i pare Sali Berisha .
  Brezi i dyte Lylzim Basha.
  Brezi i trete Ervin Salianj

  Ngjajne si tre pika boje tushi te zi .

 8. Ono says:

  E paska shpall listen dhe PD, i doli pa dashje…. hihihi

 9. zemer says:

  Po kush do ta sjelle Republiken evjeter? Lulzimi ? Vjedheswi i autostrades, apo vrasesit e Gerdecit. Asnje nga ju politikanet e sotem nuk jeni per republiken e Re. Ajo mund te vije pasi ju te largoheni ne boten tjeter. Dhe sa me shpejt. Populli tashme ju urren. Pavaresisht te c’krahu jeni.

 10. butrinti says:

  JE SHUME I VOGEL O BUZEQUMESHT PER TE BERE ASI GJERASH

 11. EMIGRANTI says:

  TURP PER JOZEFINEN ,MAJLINDEN E AMERIKASNIN EDUART SELAMI QE NUK W DI SE CFAR OPOZITE KA BERE TURP QE PO BEHENI PALE ME EDVIN DROGEN JU NUK JENI ME PERFAQSUESIT E PD NUK JU DON POPULLI LULI MOS U DEKURAJO MOS E BRAKTIS POPULLIN QE ESHTE ME TY E QE PRET NDRYSHIM SA PER SENATORET NUK NA DUHEN KETO FYTYRA QE GJITH KOHEN TE KAN FUTUR SHKOPINJ NEN RROTA JU DUHET KARRIGJA E DEPUTETIT PER TE MBROJTUR PRIVILEGJET DHE DALLAVERET QE KANE BERE POPULLI ME TY.

 12. Lorena Hida says:

  Ja dhe faqja e çadres se shqupit ne facebook Lolita (Lorena Hida), e cila shan me liber shpie dhe farefis Majlinden & Selamin, sipas direktivave partiake, ne menyren me vulgare vetem sepse ata po ngrene zerin – (1 Maj 2017):
  “Tani qe iu shua endrra per presidente, Majlinda nxjerr pallen e Edit kunder Lulit. Me pallen e Edit ne dore thone se eshte dhe Eduart Selami, i cili rri mbyllur ne shtepi se e ka rrahur gruaja, e cila enderronte te behej vete zonje e pare.”
  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1688832064751555&id=1496781900623240

 13. Ada says:

  Turp per kete Salianjin . Pamvaresisht te gjithave ato kane dhene kontributin e tyre per PD. Jane vlera te patjetersueshme te asaj partie. Duam apo sduam ne. Gjynah per PD , ne duar te kujt ka rene

  1. Kacinari says:

   Mos na bej te qeshim! Ne duart e kujt ka rene PD? Ne asnje dore nuk ka rene, ka qene dhe eshte ne doren e Berishes. Historia e qeverisjes se Berishes eshte e zeze. Ne nje fare kuptimi ja kaloi E. Hoxhes, me te vetmin ndryshim qe eshte vetequajtur demokrat. Sa njerez lane kockat fale politikes se tij? Sa vete do kishin vdekur ne 21 janar po t ishin qelluar “si duhet” ne shenje protestuesit? Pse flitet vetem per 4 te vrare, po te plagosurit cfare jane? Nuk jane viktima? Krimi i 21 janarit nuk eshte vetem 4 te vrare. E pra per kete PD te vjen gjynah? Ata edhe sot ti pyesesh nuk jane fare pishman qe u qellua. Pas perdeve thone sa keq qe nuk kapi plumbi dike tjeter. Ne esfel pra SHQUP-sat.

 14. analisti says:

  Ore po kaq bole te jesh,se ti na e heq dhe veten si i mencem,a e kupton ti dhe ata qe te ndersejne ty, se keta te dy perfaqsojne njeri Sh.B.A dhe tjetra B.E dhe i kane linjat direkt me ta dhe cfare thone keta jane opinioni zyrtar i atyre,a e pe se cfare ndodhi ne Maqedoni,qe dolen ca trima qe i keni mbeshtetur dhe ju,bene nje rremuje ne parlament dhe pastaj iken si te dhjere dhe sot jane objekt i drejtesise,a e pe qe ai kinezi qe shkoje sot atje i vuri ne rresht presidentin dhe kryeministrin ,qe analoget e tyre drejtojne sot opoziten Shqiptare dhe paralajmerimi eshte dhe per ta,pramdaj keshillohuni me arsyen,uluni me kembe ne toke,lerini alibite se asgje nuk mund te beni jashte vullnetit te popullit.

 15. Shallvarsi says:

  Po ti mer Emigrant muti pse nuk vjen ne Atdhe te luftosh por na flet prej andej ku je si ema e Zeqos maje thanes.

 16. gezimi says:

  ky salianji se bashku me grigjen ( me falni griden ) nuk dalin anjihere ne proteste se kane frike thjesht hane mut neper portale apo hapen b…… te cadra. demokretet nuk duan as ti shohin me sy.

 17. SB says:

  Aha ky pederasti i PD-se i di te gjitha.. rri ore lal se do te dali ajo video e lundres….eeeee. ke te gjithe te drejten te jesh me PD-ne se fundja ja ke borxhe…Saliu ta legalizoje bythen por aman mos thuaj me se” do jesh Ujk pasi ka dale lista” se na shkerdheve PD-ne. E boshatise cadren o bythec

 18. Ylli says:

  Josefina dhe Majlinda si fotomodele.

 19. saliu says:

  Neqoftese ka k… me te madh ne PD eshte ky Salianji.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *