FOTO/ “Tomka dhe shokët e tij”: Rama bën ironi me Berishën, Bashën dhe Nard Ndokën

Kryeministri Edi Rama ka vijuar ironinë me kundërshtarët e tij.

Në faqen e tij në FB, ai ka postuar një foto ironizuese me Berishën, Basha dhe aleatin e tyre Nard Ndokën.

“Kur futesh ne rrjete pa top”, shkruhet në foto, ilustrim nga filmi “Tomka dhe shokët e tij”, por që fytyrat e personazheve janë zëvendesuar me ato te politikanëve.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “FOTO/ “Tomka dhe shokët e tij”: Rama bën ironi me Berishën, Bashën dhe Nard Ndokën”

 1. Fieraku i qut ;) says:

  Dy fjale per popullim tim fisnik.
  Me lejoni tju sjell ketu 2 thenie te urta nga dy njerez te medhenj qe shpjegojne me se mire situaten ne te cilen ndodhet shoqeria shqipetare!

  1. Lev Tolstoj ka thene: “Kur injoranca ngre zerin e bertet, inteligjenca vezhgon, degjon…edhe qesh”
  2.Oscar Wilde: “Mos diskuto kurre me nje idiot…sepse te con ne nivelin e tij…e me pas te mund me eksperience”…hahaha e madhe kjo…por kur te ze ske cti besh…nje pjese e popullit vazhdojne te zgjedhin idiota per tu perfaqesuar…edhe fatkeqsisht shtresa e popullsise qe perfaqeson injorancen ne shqiperi eshte akoma goxha ne numer.
  PS. Ore ta shpjegoj pak me qarte per ke e kam, kur them injorante e idiote , se se ve bast qe ka shume qe sja dalin ta kuptojne qarte..hahaha…Behet fjale per injorantet (idiotat) si Luli, Sala edhe delet (popull) qe i vijne pas. Fatmiresisht keto dele injorante sot nuk jane me shumica ne Shqiperi, por jan aq sa te krijojne trazira!
  Shendet..i thashe te gjitha! Hahaha!

 2. bledi says:

  Berisha duket qe ka genet e NANDERTALIT

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *