BE në Tiranë përgënjeshtron portalin e Berishës: Shkrimi është një trillim i pastër

Krerët e Ambasadave të vendeve anëtare të Bashkimit Evropiane dhe Delegacioni i BE kanë përgënjeshtruar ashpër një shkrim të botuar në portalin e Berishës, ku shpifej rreth një aktiviteti nga Zyra e BE në Tiranë.

Në njoftim thuhet se:

Krerët e Ambasadave të Vendeve Anëtare dhe Delegacioni i BE-së në Tiranë mohojnë kategorikisht përmbajtjen e shkrimit të publikuar nga Syri.net më 10 maj 2017 me titull “Ambasadorët e BE rrëzojnë Vlahutin”.

Diskutimet nuk u zhvilluan siç raportohet dhe shkrimi është një trillim i pastër.

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “BE në Tiranë përgënjeshtron portalin e Berishës: Shkrimi është një trillim i pastër”

 1. MESUESI says:

  PËRFAQËSUES TË BE-së!
  MOS BINI NË GRACKËN E BERISHISTËVE!!
  NDIHMONI POPULLIN SHQIPTAR,I CILI JU ÊSHTË MIRËNJOHËS!??????. FALEMINDERIT BE!
  MËSUESI

 2. DETARI [email protected] says:

  Zoterinj nderkombetare ;
  E shikoni dhe a e kuptoni se per 25 vjete ,mbollet faren e nji perbindeshi dhe se ai perbindesh pervecse ka bere me miliona krime ne kombin shqiptar,por dhe eshte nji sherbetor imbrekullueshem i sllaveve dhe ruseve,qe jane kembekryq ne Shqiperi .

  Eshte detyra juaj ta shkulni kete paudhesi qe ndertuat !

 3. Kujtimi says:

  Sala shpif si ato putanat
  Njeri i shpifur
  Shikoi fytyren dhe lexoje
  Shtrig
  Kur do e mar zoti kete bandit
  Te shpetoi Shqiperia
  O ZOT MERE SA ME PARE KETE KRIMINEL

 4. Gus says:

  Nuk ka mundësi se si shqiptaret ta besojnë ketë njeri te se mure mendërisht.

 5. Timi says:

  Msune dhe kto dreqen fake news. O ku sju ha mortja o Zot te parin berishen e modh?

 6. mergim tari says:

  KY PORTALI PSE QUHET SURI.NET.
  ME. IRE TE QUHET …. SYPESHKAQENI.NET …..
  I SHKON TAMAM EMRIT TE PROARIT TE PORTALIT.

 7. kombi says:

  Eshte i PATURPSHEM,faqezi, kriminel, eshte ne DITET e fundit te tij, eshte duke perplasur kembet, nga marazi i shpartallimit te tij. LE TE FLASI CFARE TE DOJE, NUK E BESON NJERI, PERVEC ANALFABETEVE QE KA PER RRETH TIJ.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *