FOTOT/ Menjëherë pas sulmeve në Londër, policia u kërkon klientëve në një pub të shtrihen në tokë

Menjëherë pas tre sulmeve në Londër agjentët e policisë i kërkojnë klientëve të një lokali pranë London Bridge ku  ndodhi sullmi,  të ruajnë qetësinë dhe të shtrihen në dysheme, pa lëvizur.

Qytetarët të tmerruar shtrihen në dysheme dhe futen poshtë tavolinave.

Në tre sulmet në Londër raportohet se u vrarë shtatë persona dhe u plagosën mbi 20 tjerë.

Ngjarja ndodhi në urën simbol të kryeqytetit anglez ku një furgon i bardhë u fut në trotuar dhe shtypi këmbësorët, dhe më pas prej tij dolën disa persona dhe  filluan të godasin me thika kalimtarët e rastit.

 

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/pub-150x150.png","full":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/pub.png","attachment_id":698906},{"thumb":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/pub1-150x150.jpg","full":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/pub1.jpg","attachment_id":698907},{"thumb":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/pub2-150x150.jpg","full":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/pub2.jpg","attachment_id":698908},{"thumb":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/pub3-150x150.jpg","full":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/pub3.jpg","attachment_id":698909},{"thumb":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/1-53-150x150.jpg","full":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/1-53.jpg","attachment_id":698903},{"thumb":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/3-22-380x233-150x150.jpg","full":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/3-22-380x233.jpg","attachment_id":698905},{"thumb":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/2-31-150x150.jpg","full":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/2-31.jpg","attachment_id":698904}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *