FOTOT/ Grida Duma tregon çfarë i thonë qytetarët kur i takon: Aman shpejt, me ju dhe me Zotin

Kandidatia për deputete për Tiranën Grida Duma, ka takuar qytetarët e Njësisë 1, në afërsi të Urës së Shkozës.

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Duma ka treguar se çfarë i thonë qytetarët teksa i zgjat dorën për t’i takuar.

“Dëgjon prej tyre shprehje si “aman shpejt, të ndryshojë diçka”, apo “me ju dhe me Zotin”,” shkruan Duma.

POSTIMI I PLOTË

Fëmijët që na shoqërojnë tregojnë më pastër se kushdo problemet. Çiltër rrëfejnë si janë mësuar të kalojnë rrugën mes hekurash dhe ndërtimesh të pambaruara dhe të ndotura.

E megjithatë të rritur apo fëmijë, seicili në mënyrën e vet, ka besim në alternativën e Republikës së Re.

Dëgjon prej tyre shprehje si “aman shpejt, të ndryshojë diçka”, apo “me ju dhe me Zotin”.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/19030218_810507689114877_8095257357989362564_n-150x150.jpg","full":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/19030218_810507689114877_8095257357989362564_n.jpg","attachment_id":702793},{"thumb":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/18893384_810506999114946_5085417624380914863_n-150x150.jpg","full":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/18893384_810506999114946_5085417624380914863_n.jpg","attachment_id":702795},{"thumb":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/19029753_810507619114884_191365766765402720_n-150x150.jpg","full":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/19029753_810507619114884_191365766765402720_n.jpg","attachment_id":702796},{"thumb":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/18447496_810507185781594_6005599310559384779_n-150x150.jpg","full":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/18447496_810507185781594_6005599310559384779_n.jpg","attachment_id":702798},{"thumb":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/18920210_810507232448256_3102207987763936458_n-150x150.jpg","full":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/18920210_810507232448256_3102207987763936458_n.jpg","attachment_id":702801}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *