Berisha: Ja si ndihem me Bashën që më vendosi të 7-tin në listën e PD

Sali Berisha ndihet komod aty ku është, pikërisht në vendin e 7 në listën e PD-së për kandidat për deputet. Në një intervistë për ABC News, Berisha tha se mbështet çdo vendim të Lulzim Bashës të marrë deri tani.

“Pozicioni mund të isha edhe tre vende me lartë, mund të isha dhe dy vende me parë.

Kjo nuk ka asnjë lidhje me mua, kjo është lista e PD e përpiluar nga kryetari i PD me të cilën i mendon dhe beson se fiton zgjedhjet”, tha Berisha. 

Ish-lideri i PD-së ka treguar dhe atë se çfarë nuk do t’i pëlqente tek Lulzim Basha. Megjithëse shumë analistë thonë se Basha po përpiqet të imitojë Berishën, për ish kryeministrin kjo nuk është e vërtetë.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Berisha: Ja si ndihem me Bashën që më vendosi të 7-tin në listën e PD”

  1. populli me ahet e tij says:

    Ti nuk do ta gezosh mandatin ,sepse do perfundosh o ne burg o do cofesh ,ne Sharre

Lini një Përgjigje te populli me ahet e tij Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *