Pas deklaratës të Metës për armatosje, LSI kalon në veprim: ‘Përdor’ forcat detare

Si për të treguar “forcën”, dega e LSI-së në Sarandë ka ftuar qytetarët të votojnë numrin 1, përmes flotës detare.

Në një foto të publikuar në rrjetin social “Facebook”, përcillet edhe mesazhi “Ekuipazhi i anijes Oriku ju fton të votoni Nr.1”.

Nje perdorim i paligjshem nga LSI i nje fotoje te gjetur ne google, qe paraqet efektivat e ekuipazhit te anijes sone te vetme ne detin Egje ne kuader te misionit te NATO-s per parandalimin e emigranteve.

 

 

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Pas deklaratës të Metës për armatosje, LSI kalon në veprim: ‘Përdor’ forcat detare”

  1. Abc says:

    Po ç’ jane more gjithe keta barkderra ne floten toner luftarake se na turperuan.
    Mjafton klodi foto per te treguar nivelin e stervitjes dhe pergatitjes se efektivave tane

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *