Nis bashkëpunimi opozitar, LSI përshëndet fitoren e PD në Kavajë. Kryemadhi: Qytetaria fitoi mbi banditizmin

Fitorja e PD-­se për bashkine e Kavajës ku me diferencë të ngushtë vitash, demokrati Isa Sakja fitoi ndaj rivalit socialist u përshëndet sot edhe nga Lëvizja Socialiste për Integrim.

Nënkryetarja e LSI­-se, deputetja Monika Kryemadhi me nje postim ne faqen e saj ne FB, teksa uron fituesin shkruan se ketu “qytetaria triumfoi mbi banditizmin dhe strategjinë e terrorit”

Mesazhi i Kryemadhit:

Përshëndetje qytetarë të Kavajës!

Pavarsisht nga blerjet masive të votës në Kavajë, sot qytetaria triumfoi mbi banditizmin dhe strategjinë e terrorit.

Shumë shpejt e gjithë Shqipëria do të ndjekë shembullin e Kavajës.

Mirënjohje dhe respekt kandidatit tonë, Maksim Kona.

LSI forcë e parë LSI forcë e paparë

REMOTE_ADDR:[]

17 komente në “Nis bashkëpunimi opozitar, LSI përshëndet fitoren e PD në Kavajë. Kryemadhi: Qytetaria fitoi mbi banditizmin”

 1. tim kacurreli says:

  ik mor shkerdhate

  1. Vojo. B says:

   Mirë kokën e marshit që e pranoi vetë, po gomën rezervë të autobuzit ku e ka futur Mona …..

 2. Juli says:

  Nuk ka gje me te bukur se sa tju shohesh qe do i lepiheni pedes per te ardhur ne pushtet.

 3. Malukati says:

  Sikur mbaruan zgjedhjet! Ku doli force e pare kjo LSI? Ndaj jane te papare, se akoma skane pare se cka ndodhur! Sot e tutje valon druni!

 4. kafe e hidhur says:

  e thene nga nje katunare….

 5. Mirush says:

  O zot sa shkerdhata dhe idiota. Vete I vodhen votat dhe ua hedhin te tjereve. Gjynah populli fukara, se këta kriminele i blejne per 5 lekë. Po forcen e parë ku e ka zonja e parë? Që është e papare i jap te drejtë, e papare per nga mashtrimi, vjedhja, interesi dhe genjeshtrat .

 6. lato says:

  Hajdutja thrret kapeni hajdutin;Malokja thrret per qytetari.Ku ,ku moj LSI !!!!!!!Pas 4 vjetesh pa pushtet nuk do dukesh as me dylbi.

 7. fatmir says:

  Sigurisht keni te drejte pasi jeni force e pare nga fundi. S’keni turp qe vazhdoni te dilni ne media. Mylleni gojen e qelbur se qelbni edhe mjedisin ku qendroni. Pushoni njehere te kuptoni ku jeni.

 8. kaqi i zi says:

  nuk e di a ka ma bandit se banda e bllokut

 9. be says:

  LSI force e pare, per pisllek jane te papare, pordhe te madhe, e te palare.

 10. gastroederologu says:

  mona pirth se cfryesh, se kur flet nga goja e ben me keq

 11. SKRAPIDARI says:

  tammam e ke then por referou drejt mos shif nje peme por pyllin e tere dhe nxir perfundime te sakta pse ju si parti nuk beni dot me shume se 15 deputet haj suksese siper marshit

 12. Populli says:

  Kjo Monika (Sihanuk) eshte e gateshme te beje cdo pakt ne shtepi dhe jashte saj, vetem te mbrohen pasurite qe ka vene duke manipuluar skraparllinjte e shkrete dhe ku e ku edhe skraparllinj te tjere ne te gjithe vendin. Erdhi nga hici dhe tani familjarisht Sulltanesha me Sulltanin do i bejne “opozite” Partise socialiste me levizje socialiste. Se ku dreqin eshte opozita ketu, nje djall e merr vesh, po opozita e kesaj eshte thjeshte dhe vetem nje: te mos u gjendet burimi pasurive qe ka vene duke u dhene nga nje telefon celular e nga 10.000 leke te vjetra gjithe militanteve te saj. Kriminale per te mos u ndeshkuar.

 13. Miu i arave says:

  Kuptohet, krimbat e fekaleve, në gropën e halesë do të mblidhen…e do bëhen “bashkë”… Por kjo travesti-katundare, do ta shikojë “bythën e mizës”, pas katër vjetësh, kur do mbetet vetëm me Ilirin, sepse “dhjami” do të mbarojë deri atëhere dhe “byrekun” e kanë të tjerë, kësaj rradhe… Pikërisht, kjo të tërbon ty moj katundare, që ke adoptuar pikërisht fjalorin e shpellarit skizofren…(sepse jeni njësoj), por tani nuk ju beson më kush…!

 14. shqip says:

  Tipi i fshatares qe ka zbrit ne Tirane . Gezohen per gjerat me banale . Si tifozet e nje skuadre qe ka sale nga kategoria , por qe fitojne vetem ndeshjen e fundit . Ah ! U kenaqem nje Here pas gjithe ketyre humbjeve . Mona ! Prit s’è nuk keni pare gje akoma . Thone qe ajo vidio Meta – Prifti , ka nje kopje edhe fbi . Dhe thone , me te degjuar Mona , thone qe nuk ka trukime . Te fala Likes , nga vetingu thuaj !

 15. Gazi says:

  po ik mi Monika si ke fytyre dhe del dhe jep mend per kavajen

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *