“LSI forcë e parë”, reagon për herë të parë Ilir Meta: Shumë shpejt do zbardhet e vërteta e 25 qershorit

Presidenti i zgjedhur, ish-kreu i LSI-së Ilir Meta ka reaguar për herë të parë pas zgjedhjeve të 25 qershorit.

Meta dhe deputeti i LSI-së Lefter Koka kanë falënderuar votuesit e LSI-së në Durrës.

Ndërkaq, presidenti i zgjedhur Ilir Meta ka paralajmëruar se shumë shpejt do të zbardhet e vërteta e 25 qershorit.

Mirënjohës të gjithë votuesve të LSI në Durrës e Shqipëri.

Shumë shpejt do zbardhet e vërteta e 25 qershorit.

Votuesit heroikë të LSI shpëtuan demokracinë dhe të ardhmen e vendit.

Krenar që kam punuar me ju”, iu është drejtuar kreu i Kuvendit votuesve durrsakë.

LSI arriti të merrte 2 deputetë në Durrës, Nora Malajn dhe Lefter Kokën, PS mori 8 mandate dhe PD-4 mandate.

REMOTE_ADDR:[]

46 komente në ““LSI forcë e parë”, reagon për herë të parë Ilir Meta: Shumë shpejt do zbardhet e vërteta e 25 qershorit”

 1. © KENDVESHTRIM TJETER © says:

  Meta eshte humbesi I zgjedhjeve per LSI,Vasili ishte kryetar por pa platforme elektorale.
  Meta ishte i pari qe pranoj prishjen e kualicionit,duke deklaruar se n.q.s PS merr 71 deputet,LSI kalon ne opozite.
  Udhehoqi fushaten ,LSI “force pare e papare” objektiv i parealizuar !!!
  Tani nuk pranon humbjen,do zbuloj “kompllote dhe sabotime” te 25 qershorit.
  Vasili viktime e politikes familjare Meta !

  1. Arturi me mjeker i palare says:

   Zbardh vilen ne Lalez dhe pallatin te Kodra e Diellit.

  2. lirka says:

   ky do te jete presidenti i pare shqiptar qe do ti vihen prangat per korrupsion dhe vjedhje te pasurise kombetare. dhe atehere do te shohim se cdo te ndodhe me partine familjare me ermin lsi dmth liri skraparlliu inatcor. Ne tetor like ne tetor do te shohim ne nje qeli me zanin qe ka kohe qe te pret ty mish i kalbur.

 2. Arben says:

  Ku do vene tani qylaxhinjte o ilir..nuk ka me lek pushtet dhe plazh tani o like ..ju mori lumi .u ktheve si kreshnik spahuhiu me 10 veta.

 3. Paqesori says:

  Sa i zgjuar te duket vetja ty mor zoteri….thuaj faleminderit Zotit qe te ka ber me fat dhe leri llafet , mos i kujto njerzit budallenj ! Ke dite qe po thur plane se si te dalesh nga situata dhe do na mbushesh dhe ne mendjen se sa inteligjen je !..HHHH e zgjidhe me ne fund gje a gjezen..kush e zbardh te verteten ? Me bere te zgerdhihem !

 4. Zbardh hajdutlliqet e tua dhe te ministrave te tu qe u pasuruat me te gjitha qeverit.

 5. vlora.vlora says:

  po ca do zbardhesh ore ordiner or kryehajdut ,na trego per videon me priftin or qelbesire e politikes

 6. j says:

  Na trego pak për filmin ku ishit protagonist,
  zoti president.(Me nder jush)

 7. true says:

  Like kur ti zbulosh komplotet qe te jane bere mos i thuja te gjjitha tani po leri dhe ca kur te kesh marre présidence se atehere do te behen me te besushme dhe do te na lesh me goje hapur si me ate vidion nqs se te kujtohet kur pinje uje .

 8. boom says:

  E verteta e 25 qershorit eshte zbardhur shqiptaret fshine b.then me LSI.

 9. Emigranti says:

  Dhi e zgjebur e bishtin perpjete! Ik o Like , ik o derezi se ju cave koken (per te mos thene gje tjeter) miletit me genjeshtra e me mashtrime, leri o njerzit rehat . Tani do filloje te zbuloje cudirat ky, ishalla i dalin poshtersite e veta bashke me ate bundren e tij me menyren fshatareske te te berit politike me ulerima e eufori. Mos u ngopshi me asgje ishalla!

 10. #a#=°°° says:

  Unê them qê nuk dihet nënvleftësuar ky kokëçibuku.
  Ata palloshat e tjerê duhet të na sqarojnê pêrse e bênë Metên president dhe çfarê fshihet pas kêsaj.

 11. Maria says:

  Ha m….sa te ngopesh Ilir Meta me gjithe lsi e tij te dhjere.25 qershori ishte vote kunder atij koklopes.

 12. wow says:

  Prite o Like print se nuk ke pare gje akoma

 13. lori2 says:

  Like, Like, ti je vete mashtrimi, se me mashtrime ke hypur ti dhe jot shoqe deri ketu ku jeni. LSI force e pare, MASHTRIM I PAPARE! Ku e ke gjetur ti ate pasuri qe mbushe me leke dhe i-phone gjithe votuesit e tu. Po si nuk ke turp, o Like, Like!

 14. DALLTON says:

  O Ilir-Hajduti me keto qe thua ti nuk ja mbush mendjen ,as Monikes dhe jo me Shqipetarve,qe te njofin dhembe e dhemballe ,se kush je ti, ty te kapi Prifti me bllok ne dore, ti shume more dhe aq deputete,por shiko mos “leh”shume se do te heqin edhe si presidend ,se ngjalat nuk hahen me, se jane me dhjame shume,pastaj si do thuash? apo avazi I mukes u vodhen votat,se ti se ke per turp.

 15. damian says:

  Likja presidenti
  nuk e dredh se jam burre
  ju betohem skam genjyer
  kur dola me ze e figure

  Se ajo qe video fallco
  kam shahit Petrit Vasilin
  ai me kupton pa folur
  per te vjedhur ma njeh stilin

 16. U permbyste bota says:

  Nje gomar iku ke gomar vajti ne presidence.
  .

 17. Skraparli tirane says:

  Ilir paliaco dhe shqip i thone burre legen. Intrigant qe nuk ja gjen shokun, hajdut klasi, rrenacak, burracak, skraparli legen. Skrapari ka burra por jo legena. Me 100 flamure.

  Burre i dhjere.

 18. Fatosi-kosove says:

  Ilir meta mund te “krenohet” si fitues edhe pse ska fituar assgje ne rang kombetar,por ashtu s edhe lul basha qe deklaroi se ne kemi fituar ne lazarat edhe iliri ka dalur i dyti ne lazarat,andaj ia ka qelluar se LSI do dali parti e pare,por jo fituese por e dyta pas PD-s,kuptohet ne lazarat,prandaj Rama tash nuk duhet te beje ate qe ka bere kater vitet e kaluara,por ta shkarkoi meten nga presidenti sepse eshte turpi i shqiptareve dhe me pas te merret drejtesia me te.

 19. albatros says:

  Sido qe te jete e verteta, keto zgjedhje paten nje te mire : LSI -Opozite! Pas 4 vjetesh vafshi ne Sprak.rin nga erdhet!
  Like, si do ti mbledhesh ajfonet? Apo e ke menduar edhe kete!!!!! I gezofshi ato tendera e male mermeri qe as pyete se kush eshte pronari.

 20. A.Vlora says:

  Sa dobet ne argumente ky Fshatar politikan, votuesit Heroike ke mbetur ne Komunizem akoma o Gumen Rrushi.

 21. Sokrati says:

  Kreshantazhi i gjith kohes pluralizmit ne Shqipëri. Mendon dhe fantazon si puna e ujkut me koqet e dashit, ai(dashit )i tundeshin për qef,ujku thoshte dhe endiqte se do ti bienin. Ju Ilir Meta, keni konsumuar ate qe nuk blihet as me as,e asgje e jo me para,qe quhet moral. Thone i mbyturi te mbyt, keshtu puna juaj,terheq lefterin qe gjithkush e di sa nivel ka, terheq Petritin, prap ky pak si me lezet u largua,skishte si ndodhte ndryshe, mendonte Petriti se do drejtonte pa pyetur Monen kurre,ajo e ka deklaruar se dhe Iliri me pyet mua. Qe te tregosh se nuk je mish ngrenes duhet te japësh vete ti doreheqjen nga posti i presidentit sepse ke thyer kodin moral,e ke shkelur ate penal,e para: Ke bere fushate sa te kan plasur bulçite duke share, e dyta ke kerkuar për te armatosur njerez kundra vllaj
  vllajit,shqiptari shqiptarit. Ju sigurisht për këto qe keni bërë e për keto qe thuani jeni i i sinqerte sepse i tillë je ne shpirt e ne karakter. E keqja eshte se ju bashke me gruan tuaj po hapni nje fryme te shpifur dhe pa dinjitet tek te rijte duke u thene se, dhe po te vjedhesh dhe po te behesh krah me vrasjet prap partia eshte shtuar dhe do jete force e pare. Ka njeri te besoje e te ndjeke ty mor faqezi, ku ne,sivrani,dhe po se beri kjo qeveri do ta kerkojme ne,që, vetingu te filloje nga ju, për pasuritë përrallore qe keni vene ju, dhe për dobesine qe ka familja juaj me njeriun qe ushqeu millosheviçin ne luften e Kosoves. Për te qene i sinqerte dhe pa pseudonime un jam Shqiptari qe gjith jeten kam punuar dhe pasuria ime eshte 1.500 leke ne bange. Quhem Sokrat Shkembi. Te lutem largohu,je bere tamam sinonimi i berishes ne kohe te tije ,e cila pprfundoi nje herë e mirë. Smundet ,sepse injoroni dhe ulni inteligjencen e njerëzve kur thua se partia juaj qe ështe vetem e juaja,Monikes dhe tuaja, qe eshte parti e te rnjëve. Mos u tallni se kane filluar te tallen me ju dhe monen sa jeni kthyer ne barcaleta. Shporru.

 22. BB says:

  Nje gje eshte per ti besuar Ilir Metes. Qe me paren e papare te hedhur ne fushate dhe statistiken qe beri mbi bazen e tyre , LSI delte force e pare dhe e papare, por nuk llogariti se cmendonin per ata qe i moren keto”dhurata”, tek e fundit leket emarra nga xhepi i tyre ishin.

 23. BB says:

  Nje gje eshte per ti besuar Ilir Metes. Qe me paren e papare te hedhur ne fushate dhe statistiken qe beri mbi bazen e tyre , LSI delte force e pare dhe e papare, por nuk llogariti se cmendonin ata qe i moren keto”dhurata”, tek e fundit leket emarra nga xhepi i tyre ishin.

 24. Sheiku Like i skraparit says:

  O Eskobari i politikes shqiptare dhe te ballkanit! Cfare do zbardhesh ti o kulish i sat eme?Nuk te mjaftoi qe more nja 10 deputete? Ti dhe organizata jote e intrigave nuk e meritoni te jini dhe ne parlament.Une jam dakort te zbardhen disa te verteta: 1.Sa video te tjera egzistojne,pervec asaj me Dritanin?A egziston video e nates se vjedhjes se floririt ne krrabe? Po njerez te ekzekutuar per te mos folur a ka? 2.Te zbardhen bisedat e tua ne prapaskene me Berishen,qe te mos ndiqesh penalisht ti personalisht dhe cfare i ke premtuar?Po ashtu bisedat e tua ne prapaskene per te sabotuar PS-ne ne periudhen parazgjedhore,kur ishte e ngritur cadra e lyl hollandezit,qe diten beje thirrje per zgjidhje,kurser naten takoheshe me lylin….Gjithashtu,pas marreveshjes lyl-Rama, te zbardhet takimi e biseda jote me qoftelargun prej nje ore.Cfare thate me dashnorin tend politik? 3.Te zbardhen gjithe rastet e dhenies se zarfeve me para nga ti dhe kompania jote e biznesit ne kembin te votes dhe sherbimeve te tjera,si rasti i Gjovalinit ne Lezhe…rastet e tjera neper makina me para,euro,lista zgjedhesish dhe karta identiteti te mbledhura (rasti i doganierit te Vermoshit me kusheririn e tij,rasti i zotnise ne Korce etj etj.Like! Do me per Belulin? Zbardhi keto njehere(megjithese i ke te zbardhura ti)dhe te tjera si keto,qe ti i di me mire se asnje tjeter.Por kujdes se ka dhe te tjere qe i dine dhe jane gati t’i denoncojne ne momentinh e duhur.O sheiku i skraparit! Boll para ke mbledhur si vampir.Thirri derdimenes kaplloqe katrore qe ke ,se dhe ne fshatin e krahinen tende kete nofke te kane ngjitur “sheiku”skrapallinjte.Kjo eshte zbardhja me e mire.Dhe se fundi.Mire ja bere Vasilit,te cilin e “doje-projektoje” per krye-lesh-minister.Ku eshte ai per te drejtuar nje parti,qe e ke krijuar ti,para sat shoqeje,Mones.Mund te te nxirrte sekretet “mafjoze” jashte nje dite. Ti,vellai im Like bojaxhiu-floriri,nuk e meriton te zgjidhesh president,por fare mire mund te zgjidhesh krye-nono,te zevendesosh qoftelargun-mikun tend deri ne vdekje-se edhe mosha i ka ikur,takati i ka rene-kurse ti si i ri ne moshe,i leviz me mire fijet para dhe prapaskene.vetem se ka nje minus kjo pune.Cfaredo qe te besh,amerikanet jane duke i hapur kartat per te gjithe,megjithese ti je njeri me bese “malesore”,por je dhe trim-si xha Bequa,ne fakt te ha mune.Merre me qetesi dhe dashuri dhe…bej ndonje dore para,sa ke mundesi akoma…Qofshin te mbaruar Edi Rama dhe deputetet e rinj socialiste po hyne ne parlament ne daten 24 korrik,per te bere adetin me ty.Nje bisht qeni nuk mundet dhe nuk duhet te behet president i ketij populli qe i dhe fitoren plebishitare Edi Rames.Kjo fitore iu dha socialisteve,pervec te tjerave dhe per shkeputjen qe ai dhe ata bene me ty,o kerme politike,o i degjeneruar nga te gjitha anet dhe deri tek thoi i kembes,sepse u cliruan nga ty dhe Edi Rama deklaroi se lesh e lija jote dhe juaj do jete jashte pushtetit,ne opozite.Dhe kjo deklarate perfshin dhe liken e floririt,i cili eshte pazgjidhmerisht i lidhur me ate organizate te suksesshme biznesi-parash.Se nuk shkon:- lesh e lija ne opozite dhe koka-truri i saj me kancer-te jete ne krye te shtetit e te ferkoje veglat gjithe diten.Po te votuan ty,ky veprim do jete nje autogol i Edi Rames dhe do te te kete neper kembe per kater-pese vjet duke e sabotuar sa HERE TE TE NGRIHET.Marreveshja juaj ,ne kuader te te ciles dhe te votuan per president, ka rene pas ndryshimeve politike qe sollen marreveshjen e 18 majit Edi-Lyl,eshte moralisht dhe faktikisht nul dhe ti vete nuk duhet ta pranosh.Cfare them dhe une? Ti? te heqesh dore nga posti vullnetarisht? Dhe kush pa,bishti i qenit,i cili nuk mund te drejtohet kurre.Uriah Hipi te behet njeri i ndershem.Shefi i dukshem dhe i padukshem i tepsise se pushtetit-tani pa tepsi,por me rezerva floriri dhe libreza pa fund,qe e shikon tepsine si dhelpra rrushin.Ka mundesi? As nje per qind.Pra i mbetet Edi Rames dhe te tjereve te vendosin.I takon gjithashtu dhe deputeteve te tjere te PD-se.Te duan ata? Apo po te deshi dashnori yt,Berisha,te tjeret do ngrene doren.Te presim…Like! Meqenese deri tani s’ke punuar asnje dite te vetme dhe te eshte bere bytha me kallo,nuk ben ndonje shkeputje-perkohesisht-e te shkosh ne ndonje biznes te besh stazhin e partise-vullnetarisht-te partise lesh e li?Atje do prefeksionohesh dhe me shume dhe do rikthehesh si numuri nje,si force e pare(nga fundi) dhe nuik do thone me se likja s’ka punuar nje dite te vetme.Si thua? mendoje njehere,mbase te del per mire!

 25. Asus says:

  Ilir Meta mund te genjej vetem hallexhinjte dhe ata qe I ka ushqyer me lopen e shtetit. Prane shtepise time LSI kishte hapur nje zyre zgjedhjesh ku qendronin disa cuna te lagjes, te papune. Kur I pyeta, me qe I njph, me thane se shpresojne te rregullohen. Kjo eshte menyra si I genjen LSI te rinjte. Si do justifikohet tani me cunat? Duke u thene: Ca te bejme, PS na vodhi votat.

 26. Luani says:

  Baftjar,L.s.i. force e pare,force papare,skeni pare gje akoma,filloje Maqedonia

 27. Shigjetari says:

  O shoku Like qe ke lindur per te udhehequr (intervista ne Televizionin Shqiptar ne Nentor 1996 gjate Kongresit)!
  Gjate zgjedhjeve te 2013 kam rastisur te jem deshmitar ne Permet sesi njerezit tuaj u kerkonin voten familjeve te varfra ne kembim te nje vendi pune.

 28. Beluli says:

  Oooooooo Like! I lexon keto komente per ty,apo fshin bythen me to,se sipas teje jane te socialisteve? Po mire o i papari gjeni i ketij populli,nuk me thua: -Si nuk ka nje koment qe te jete ne favorin tend? dhe jo vetem ketu,por ne te gjitha sitet,ne te gjitha gazetat.Pse o i varfer? Kaq e madhe eshte grykesia jote,sa s’le kurre gje per te tjeret? Nuk e di,por ambasadori Lu ka mesuar shqip dhe mbase i lexon keto komente,qe te kuptoje dhe ai se pse ti mbeshtete kryelesh-prokurorin e arapashit,i cili iu kundervu ambasadorit Lu,para pak kohesh ne lidhje me reformen ne drejtesi.Te jete rastesi like-eskobar-floriri? Apo ke kohe qe ke filluar te marresh masat se mos te vjen ndonje njoftim hetimi nga prokuroria? Thua te jete e vertete? Zoti na ruajt.Mergjithate ambasada amerikane duhet ta kete parasysh se me ke lango -president ne perspektive- ka te beje.Ti like nuk je i lehte,je i regjur dhe kocke e forte,ke bere dhe universitet per kete,te ka shkolluar sistemi komunist.

 29. Vafte ne xhehnem ky i paudhe qe shkaterroi Shqiperine. Ketij horri i duet sekuestruar pasuria dhe te liht rrugeve si qen i zgjebosur per te mesuar sesi nxirret buka e gojes. Eshte turp i madh, i pafalshem qe te perfaqesoje popullin ky monster.

 30. Nuk paske asnje mbeshtetes o Like Floriri. Mjerim i vertete. Po Monen a e ke me vete?

 31. shigjeta says:

  ne pergjithesi , ne gjithe boten e civilizuar , presidentet jane figura te shquara , asnjanese sa munden , te respektuar nga te gjitha partite , me personalitet dhe nivel , ky joni , bicim hajduti ka te gjitha ta kunderta , lamash, hajdut , nuk ka bindje politike standarte, shkon ku ka interes dhe raste per te vjedhur e shume e shume , cte thuash, ne shqipot jemi te keqinjte e vetes tone , duam te na perfaqesoje like hajduti , pastaj duam te na respektojne te huajt , pika qe nuk na bie , ti besh iso saliut ,lulit , like koke qenit te terbacit , te gjithe keta kanceret e shoqerise shqiptare , qe infektojne shoqerine , duhet ti rasin brenda , dhe jo ti votoshe

 32. Ann says:

  Duart nuk I fut me ne qeveri,te pakten nje dore ne parti nje ne presidence….mendimi I mones si gjithmone. Eshte fat te kesh grua te zgjuar……

 33. Andrea says:

  Keto qe erdhen ne Tirane me valixhe druri skraparlliu dhe saliu jane ato qe nuk po i lene shqiptaret te hyne ne Europe pasi vodhen vrane plackiten kete popull te mjere.

 34. Gjergj says:

  Zoti Meta! Mos ha m*t shume tani, se po behesh si Sala. E shkaterruat Shqiperine e ja q*t nanen. Mjaft luajtet me durimin e shqiptarve se sic thote nje shprehje popullore: “Mos e nguc grenzen me krane se ke nguc te zezen tane!”
  Respekte dhe suskese redaksise se gazetes Tema, nga malsia e Tropojes.

 35. Soj says:

  Ky eshte presidenti legen dhe i korruptuar qe kemi, qe nuk jane te pakte ata qe nuk e pranojne si te tille. Ky qe me pasurine e popullit shqiptar blen miniera ari, ky qe fut ne konflikte me arme te rinjte shqiptare per interesat e tij politike, ky qe blen votat nga te varfrit po me pasurin e tyre te vjedhur po nga ky i pafytyre, populli te ngrihet dhe mos ta pranoje kete zgjebe ne presidence dhe gjithashtu ne politike.

 36. Malsori says:

  Like like e dredh me lesh Fabrike.Ore i pafytyr se normal Politikani i pafytyre eshte ,po si nuk reflekton dhe i kerkon vetes qe humbja erdhi nga gabimet e tua ne menyre kontinuare,ti kur te kapen duke vjedhur me Videon e Dritan Priftit duhet te ishe zhdukur vete , ndoshta dole fitimtar ndaj Gjykates fale mbeshtetesve te tu si Sali Berisha dhe ne Gjykate ,qe ti i njeh mire se kush jane plus pagesave qe bere per te qene i sigurte qe del i pa fajshem dhe pse u trondite pak si shume .Po mire mo Like tek gjiri Lalzit leket ku i gjete qe ke 11 banjo dhe nje per qenin me croge i bleve .sa e ke rrogen qe mer sa harxhon ne Muaj,dhe del kjo zoja qe i ban reklame vedit e u tregon Shqiptarve lluksin qe ka cifti Meta + Kryemadhi.Ne Ministrine tone te Bujqesise ku punoj dhe une LSI tokat bujqesore ua shperndau te gjitha Militanteve te LSI njerzve te tij te afert Fondi Besa qe eshte dhe fondi i pastrimit te lekeve te Ilirit psh ka mare mbi 100 ha nga sekretari pergjithshem i Ministrise sone te Bujqesise,V.Bregu (ky kerkonte te tjereve mbi 20 % per tokat qe jepte me koncesion ose per perdorim ne leke te thata ne dore por )(ky eshte dhendri i nje te gjykates kushtetuese qe Ilirit i duhet ne rast se kapej duke vjedhur). Zhduku i pa fytyre se boll te keqija na ke sjelle plehre ,ti jejashteqitja e kombit faktikisht ti duhesh denur me burg dhe skuestrim pasurie,skam gja personale por thejsht ke mbajtur peng dhe ke vjedhur Popullin Shqiptar me djerse as gje ske bere ,dhe mos u hiq sikur te vjen keq per ne shqiptaret i pa fytyre kur ne te gjithe e dime qe ti je per tu pasuruar ne radhe te pare ti dhe te afermit e tu ,Perse Prokuroria nuk meret me verifikimin e Pasurise tende o Like Floriri..apo se ke shkrire akoma Floririn e mban si valute per me vone.. Fare e keqe qe duhet zhdukur jeni ju cifti pa fytyre.Me mire me vdek se sa me ja dhane voten LSI heu Burra ,ma mire pa pune se me punue per LSI .

 37. Brekegrisuri says:

  Ilir Metovici-alias Floriri DO TE ZBULOJ Bythen e Monikes….dhe Pornot Free qe ka Bere Monika..kete do te zbuloj ky Ilir Muti..Kush te Voton ty More BASTARD i Ndyre..TI JE HAJDUT I PARE DHE I KAPUR..ata qe te Votuan i Bleve me Thes me Miell..lol

 38. optimizem per vendin says:

  Tre gjera mund te na sqaroje Ilir Meta pas 25 qershorit dhe para 24 korrikut qe ta lejojme te behet president: 1- Te verteten e videos se Dritan Priftit, 2- Te verteten per CEZ dhe Kastriot Ismahilaj qe kompania e Ilir Metes ne Kongo qe permban flori, diamant dhe zink, nje çudi e madhe qe media shqiptare nuk prononcohet per te dhe 3- ku i gjeti gjithe ato parà qe i paisi gjithe rinine e tij LSi me aifone duke i genjyer. Ka dhe shume te tjera si ajo e Lezhes qe deputeti tij i futi ne xhep parate perpara kamerave e te gjithev “viktimes” te improvizuar te Ilir mete apo shkeljen e kushtetutes me thirrjet per armatosjen e popullit (kunder kujt Ilir !) , si dhe ofendimin dhe sharjet nga me banalet qe nga heronjte e Bulevardit Deshmoret e Kombit e deri tek popullit shqiptar e kryeministrit qe e kish e e ka votuar ky popull. Ndryshe ti nuk duhet te shkosh ne presidence, por pas hekurave. Do te jete turpi i madh per deputetet qe te pranojne betimin tend, kur brenda je i kalbur shqiptarisht, ligjerish dhe moralisht.

 39. Roland says:

  Une dua te pyes ..!! Kur ti perdhunojne cupen e vogel ( thone qe do ta shparthenosi vete rama ) …monika ku do ta shqyej pithin e saj me duart e saj ??.

 40. shoku says:

  Na turperove mjafte o Like Floriri, o sheiku i Skraparit. Pse o harram? Pse o çiban? Ore biçim sës!
  A e di more katran me boje se na i le djemte, niper e mbesa pa shkolle ne Skrapare? Ne i le analfabete ore! Nuk dijne te shkruajne, te lexojne as emrat e tyre.
  Tere ato para qe fitove ( qe mos u fryfsh as me m.t), si nuk investove ne Skrapare qe po te jep gurin nga Tomorri? Po djale prej Skrapari je ti o?
  Tani del e shkruane se do te zbadhet e vertata. Pse o, ke te vetete ti? Te beson njeri ty o? As jot shoqe ore, as ajo s’te beson.
  S’ka kishim boxh ne skarparlinjte kete proçke qe na bere.
  Ne emer te te gjithe skaparlinjeve, ju kerkoje ndjese te gjithe shqipetareve dhe ju them se Skrapari dhe skaparlinjte jane te ndershem, bujare, te tradites, miqesor, te mençur, te kenges, valles dhe te dollise.

 41. ina says:

  Ik o plere se do na tregosh ti te vertetat… Ku ke te verteta ti more… Ti je nje genjeshtar prej verteti… Genjeshtra po, ke ti more plere… Ti i genjeve kusherinjte e mi, dhe i le pa pune… I fute ne pune sa tiu merrje voten, dhe tani i le me gisht ne goje… Plere! Ti gjen njerez te vuajtur, dhe me intelekt mesatar, qe i perdor per vende pune qe as nuk dine me punu, dhe me pas, sa iu merr voten i le me gisht ne goje.

 42. spatari says:

  Like Skrapalliu I papare….LSI.

 43. - says:

  like xhepisti zbardh vjedhjet e tua guroret ne malin tomorr dhe llixhat ne peshkopi.

 44. enter"" says:

  Nje parti kurvash dhe mafiozesh.

Lini një Përgjigje te Gjergj Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *