FOTO/ Ja ku pushuan Rama dhe Vuçiç pas samitit të Triestes

Pas samitit të Triestes kryeministri Edi Rama dhe presidenti serb, Aleksandër Vuçiç janë takuar së bashku në një resort turk në Stamboll të quajtur “Sunset Grill & Bar”.

Fotoja e tyre është publikuar nga vetë hoteli në faqen zyrtare të tyre në Instagram.

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vucic dhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, kanë zgjedhur atmosferën magjike të ‘Sunset’. Të ftuarit tanë të nderuar, shijuan mbrëmjen në resortin tonë,” shkruhet në faqen e Instagram të resortit turk.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “FOTO/ Ja ku pushuan Rama dhe Vuçiç pas samitit të Triestes”

  1. Llafazani pa dogane says:

    Palloshi Skizofren qesh si idiot i lumtur me mikun e vet serb. Skizofreni po ndihmon Vucicin ne krijimin e Jugosllavise se re.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *