Të kthehet Berisha në krye të PD? Ironizon deputeti socialist: Qani, se ku i dihet…

Në situatën plot debate dhe akuza brenda PD në këtë fushatë zgjedhore për kreun e ri të demokrateve, deputeti socialist Erjon Braçe e quan “kur thërret qameti thirrjen për kthimin e Berishës edhe njehere në krye të PD.”

Postimi i Braçes

Te kritikosh, sulmosh, luftosh Lulzim Bashen eshte legjitime, madje e thjeshte!

Por te therrasesh, “aman Sali Berisha kthehu e shpeto PD”, “heshtja jote Sali Berisha te ben fajtor”,
“Lulzim Basha ka urdheruar te vritet politikisht Sali Berisha”, pas 27 vitesh, eshte ku te therret qameti!!

Qani tani se ku i dihet, kthehet!!

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Të kthehet Berisha në krye të PD? Ironizon deputeti socialist: Qani, se ku i dihet…”

  1. Saliu qante per enverin keta qajne per saliun.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *