FOTOT/ Rikthehet Kreshnik Spahiu, në rrjet plas humori

Ish-kreu i “Aleancës Kuqezi”, Kreshnik Spahiu ka postuar këte foto në llogarinë e tij në Facebook.

“Ka gjithmonë më shumë jetë përtej politikës”,- shkruan ai ne profilin e tij ne Facebook.

Por në rrjet me të ka nisur humori, duke qenë se shfaqet me bluzën e Barcelonës.

Shumë faqe humori shkruajnë se ai do të zëvendësojë Neimarin te Barcelona.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/niku-150x150.jpg","full":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/niku.jpg","attachment_id":751596},{"thumb":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/kreshnik-spahiu-150x150.png","full":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/kreshnik-spahiu.png","attachment_id":751582},{"thumb":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/niku-2-150x150.jpg","full":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/niku-2.jpg","attachment_id":751597},{"thumb":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/niku-3-150x150.jpg","full":"https:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/08\/niku-3.jpg","attachment_id":751598}]

11 komente në “FOTOT/ Rikthehet Kreshnik Spahiu, në rrjet plas humori”

 1. Qytetar says:

  Ik ore bajge

 2. Koba says:

  Nik Sorra .Mos u duk ma .Je Nje Dordolec i Politikes Shqiptare.Harroju dhe Masturbohu sic baje kur rrije vetem ne Zyre.

 3. Koba says:

  Nik Sorra .Mos u duk ma .Je Nje Dordolec i Politikes Shqiptare.Harroju dhe Masturbohu sic baje kur rrije vetem ne Zyre.
  Cfare ke mo Z.Moderator???

 4. saliu says:

  Shkoi trapi jashte vetem per te mesuar se si vihet kapelja mbrapsh.

 5. Zini says:

  Ky eshte komplet loqe

 6. papa tfgs1 pousti says:

  Doli edhe byrazeri i papa turkofagosit

 7. tomsojeri says:

  Ah or politikan perfaqesi e pacipet,horr horrash ,mut muti ,kalbesir e degjeneruar ,ste ka ngel pik sedre megjith sekspozimin qe i bere vetes me pabesin e deklaratave bombastike ! Shko mor pjell e neveriteshme ,pjell e atyre qe na kan hipur ne qaf e spo i shkulim dot ! Ku te gjej fjalorin te pershkruaj paturpesin tende te neveriteshme, qe arin te na besh me turp e te ndjehemi te fyer, kur ke paftyrsin e guximin te na dalesh akoma ne sken ! Shko qelbesir e futu ne llumin e ujrave te zeza, sic ke karakterin , noto aty e mos na dil ma perpara ! Ptu……….

 8. Futja kot says:

  Ptuuuuh çfare sharlatani.

 9. Peço says:

  Duket i ha bytha prap, nuk rri dot pa u marrë me politikë. Por, po vendosi të merret përsëri? Gjeni vënd ku të futeni ju politikan të korruptuar, erdhi vdekja rrënjësore dhe përfundimtare për ju, Niku ka për t’u shfarosur nga faqja e dheut. Uragan do ngrihet i madh dhe i vogël, jo vetëm këtu, në truallin amë, por anë e kënd globit, rraca shqiptare, si një përbindësh vigan do shfarosi këtë të keqe që i ka zënë vrymën, më falni, frymën këtij populli kreshnik, trim, puntor dhe pensiondashës.
  Aman, Niku, kthehu, mos na lë të mjerë, pa shpresë, në duart e kësaj lukunie ujqish të babëzitur! Ktheu, o kreshniku i maleve tona, ktheu, ktheu, ktheu,… I yti përjetësisht, Peçua.
  Kolkondas, më 10 të Gushtit, allaturka.

 10. Liri says:

  Burre ma te mire nuk ban ma nana.

 11. krasta says:

  Koba qeke puro elbasanlli
  Ca Bane

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *