Rama batuta deputetit të PS-së: Fate me ça kriminelësh ke bashkëpunuar që fitove

Kryeministri Edi Rama drekoi sot me familjen e Viron Micit, në Kaninë të Vlorës, teksa ndodhet në qytetin bregdetar për mbledhjen e qeverisë.

Gjatë bashkëbisedimit me familjarët nuk kanë munguar dhe batutat e kryeministrit Rama, teksa në krah të tij ndodhej deputeti socialist, Fatmir Velaj.

Rama tha se ai do e nxjerrë në dritë fshatin, pasi mori dhe votat e të djathtëve.

Më tej, kryeministri e pyeti deputetin socialist me cilët kriminelë ka bashkëpunuar, teksa drejtoi dorën nga kryebashkiaku i Vlorës, Dritan Leli, duke thënë me ironi se ai është i botës së krimit.

“Kur them bashkohuni, nuk them bashkoni tokat, por financimin, që ju të dilni në dritë se është gjynah. Hajde gëzuar Fate, ti do e nxjerrës në dritë këtë vend. Se këta janë dhe të djathtë Fate, të dhanë votën. Fate me ca kriminelësh ke bashkëpunuar? Ky është i botës së krimint (i drejton dorën Dritan Lelit)”, theksoi Rama.

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “Rama batuta deputetit të PS-së: Fate me ça kriminelësh ke bashkëpunuar që fitove”

 1. Labi says:

  Po ku ma ke gjetur kte Faten, ooo Ed Rama…
  Apo paguan taksen e veshit te birit te Neeitan Cekes ne Viene.

 2. Plato says:

  Me kete Fate llozhuren paske perfunduar?

 3. qoka bo nomi says:

  Kryeministri Rama i di mire kush jane kriminelet se nuk eshte larg prej tyre .

 4. T.Voda says:

  ….. Mjalte nga Kanina
  Vere nga Voshtina
  Djath nga Laberija
  Lesh nga dhent e mija
  ……….

 5. AZ... says:

  Rama pyet deputetin :ME cfare kriminelesh Ke baskepunuar qe fitove? Ai I pergjigjet me krenari.
  Kam bashkepunuar me kriminelet edvin kristaq Rama ;gramoz ruci ;saimir tahiri

 6. Fate rilindjoti says:

  Keshtu bere shaka edhe me Rroshin po ama doli qe ishte deli krimineli dhe dalengadale e hoqe qafe. Faten e ke fyell ndaj tallu se aq mend ka ai i shkrete.

Lini një Përgjigje te Labi Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *