VIDEO: Rama publikon momentet e pritjes në Kosovë: Kjo është mikpritja vëllazërore

Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa momente nga pritja që i është bërë në Kosovë me rastin e 10 vjetorit të pavarësisë.

Shefi i qeverisë, teksa ndan pamjet me ndjekësit e tj në Facebook, e konsideron këtë si një mikpritje vëllazërore.

“My CAMERA???: Faleminderit të gjithëve për mikpritjen vëllazërore,” nënvizon Rama.

REMOTE_ADDR:[]

11 komente në “VIDEO: Rama publikon momentet e pritjes në Kosovë: Kjo është mikpritja vëllazërore”

 1. ''....askush nuk urrehet me shume se ai qe thote perhere te verteten''[PLATO] says:

  te mendosh se ”birazeri” sunit te pret me ”dashuri” eshte cmenduri…………..!

 2. A says:

  Nuk i jep njeri dorën dhe të bëjë një pyetje apo të shkëmbejë një fjalë.

 3. DETARI Atllantides? says:

  Edi Rama ,pellazgu i kohes tone !

  Njerezit e dine fare mire se Edi eshte shqiptari me i fuqishem i rajonit !

  Ata qe nuk e duan, t’ i shkumbojne….bananen,……

 4. Luda says:

  Një komb, Një ideal .????????????????

 5. ╨◘╨sit back and relaks╨◘╨ says:

  A ju kapi syri flamur kuq e zi tek video e KM tone ne fb nga vizita ne kosove? jo, sepse e kishte prere qe mos dalloheshin sidomos ata te varur neper dritare dhe balkone. Ishte lodhur i shkreti editor se ky yni eshte dhe shalegjate aq sa i kishte prere dhe gjysmen e kokes ne disa vende ne video…….

 6. ╨◘╨sit back and relaks╨◘╨ says:

  A ju kapi syri flamur kuq e zi tek video e KM tone ne fb nga vizita ne kosove? jo, sepse e kishte prere qe mos dalloheshin sidomos ata te varur neper dritare dhe balkone. Ishte lodhur i shkreti editor se ky yni eshte dhe shalegjate aq sa i kishte prere dhe gjysmen e kokes ne disa vende ne video……..

 7. qenka bere si despoti kur shkonte ne fshat ..hahahaha.Leri femijet te vine tek une -tha Jezusi hahhhahahaa me lottt.

 8. sapa says:

  Mos u perpiqni te largoni vemendjen nga Hajduteria qe po i beni kombit shqiptar duke perdorur ndjenjat kombetare!Rrofshin nderkombetaret se te ishte per aftesite tuaja politike sot do ishte serbi ne Prishtine dhe Tirane!

 9. fantoma says:

  Ftohtë, ftohtë, ftohtë…. brrrrrrrrrrrrrrr….!!!! Edo, lëri “pozat” dhe përvishju punës, për të bërë shtet (Shqipërinë), n.q.se e ke me tërë mënd…! Mos shit pordhë andej-këndej, si “lider i madh”(?!), kur shtëpinë tënde e ke haur…! Sa për të kujtuar…, ku i ke tapitë e tokës që premtove me bujë, para gjashtë vjetësh…???!!! Kujdes, sepse injorantët dhe të gënjyerit me një “flamur”, po pakësohen me shpejtësi dhe do na biesh përsëri shpellarët banditë e kriminelë, në pushtet…!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *