Rrena e radhës e Berishës, Bashës dhe Palokës me "arrestimin" në Itali të shefit të antidrogës së Vlorës. Ja si dolën bllof

1 Mars 2018, 16:32Politika TEMA
Rrena e radhës e Berishës, Bashës dhe Palokës me

Nga Artan Hoxha

Ne rrjet po lexoj se gjate nje operacioni te madh antidroge të antimafias italiane jane arrestuar 25 trafikante italiane dhe shqiptare.

Shefi i opozites tha se mes te arrestuareve ka dhe drejtues te larte te policies (hajer inshallah)

Ndersa portale qe furnizohen me informacione te klasifikuara qe nga pertej detit thone me emer e mbiemer, madje dhe me foto, se eshte arrestuar, dora vet shefi i antidroges i Vlores, Adrian Licaj (çfare nuk ben vaki)

Per ata qe e dine se jam tifoz sporti, ndersa jam ne pritje te ndeshjes Flamurtari-Luftetari ne stadiumin e Vlores, me del perpara ky polici, qe i thone hem narkotrafikant i madh, hem shef i antidroges i arrestuar ne Itali.

Dora vet Adrian Licaj, efektiv i komisariatit te Vlores, ne krye te detyres duke siguruar ndeshjen e radhes te Superliges shqiptare.

Qe te mos keqkuptohemi, njoftojini ata lart se ky shefi antidroges qe eshte “arrestuar” nga antimafia italiane, eshte polic trupe sherbimi ne keto momente, ora 16:09, data 1 mars 2018, ne stadiumin “Flamurtari” te Vlores…

Te pakten deri ne kete moment nuk e paskan arrestuar ne Itali se qenka ne detyre, per me tutje nuk e ve doren ne zjarr, c’sjell ora nuk sjell moti…

Sa per saktesim me poshte ne foto Adrian Licaj ne stadiumin e Vlores.

Postimi i Berishës

Te dashur miq, 5 tonelatat e droges qe u kapen sot ne Itali jane nisur nga narkopolicia e Vlores, konkretisht Ish-shefi i Antidrogës në Vlore aktualisht shef i patrullave te Vlores, Adrian Liçaj i arrestuar ditën e sotme në Itali si pjesë e një grupi kriminal që trafikonte kanabis nga Shqipëria drejt Italisë. Liçaj ka qene badiguard i Zani Çaushit ne vitin 1997, eshte emëruar në 2014-ën në pozicionin e lartë nga ish-ministri i Brendshëm, Saimir Trafiku, u denoncua nga Kryetari i grupit Parlamentar te PD Edi Paloka si ish badiguard i Zani Çaushit.

Pak kohe me pare u lirua nga detyra por pasi pagoi u pranua serish ne polici si komandant i patrullave te Vlores.

9 komente në “Rrena e radhës e Berishës, Bashës dhe Palokës me “arrestimin” në Itali të shefit të antidrogës së Vlorës. Ja si dolën bllof”

 1. TRYLYLYJA says:

  O BERISH, O KOKËMISH,
  HIQU QAFE ,SE NA PRISH!
  NA NGRE NERVAT ,NA TËRBON,
  PO EDHE NA ARGËTON !!! ????????

  1. Raimond vlonjati says:

   Ky postim i ketij Analistit Hoxha , tregon se ky qenka me te vertete sic thote Sala :.. :.. Tifoz sporti i … qeverise hahahaha
   Hajde estrade hajde

 2. ?? says:

  Skypion !
  Berisha ka të drejtë.
  Ai nuk gabon.
  Ai di gjithëçka.
  Ai zgjidh ,gjithëçka.
  Berishës vetëm Tran Hoxha ja mbledh.?
  BERISHA ???????GOGOMEL !!!
  ?? Na tremb kalamajtë.

 3. Vlora1912 says:

  O Salushe te shpelafte mortja, o i rrjedhur ti dhe opozite-diarreja qe del nga goja e thapathuqit Paloqja. Slate njeri pa perbaltur, nuk late skute pa derdhur helmin tuaj te shpirtit. Z. Licaj eshte vlonjat autokton qe gezon respektin e gjithe qytetit. Mjerre ju more mjerane. Opozite e vdekur e pakallur.

 4. lushi says:

  FALENI GOJ MUTTIN BERISHA , NGATEROI MBIEMRIN , AI QE U ARRESTUA NE ITALI E KISH MBIEMRIN KULICAJ , JO LICAJ……
  GJYNAH I SHKRETI , PLEQERI………
  MOS U HABISNI ME TE , MOSHA E TIJ E BEN EDHE NE BREKE …..
  I KA PLEQERIA KETO KUSURE…..

 5. I pandehuri says:

  Ne vend qe te pozojë si gango, Pse nuk e denoncon Berishen ky polici! Keshtu do te vinte ne vend nderin, nëse e ka!

 6. Alban Dega says:

  HAJDE BESONI KETIJ SALADINI PO TE DONI!

  Nuk nxjerr fjale nga goja pa rre, pa mashtruar, pa trilluar.
  Me vjen turp qe jam bashkevendas i tij !

 7. XheJ eN Bi says:

  Adrian Liçaj bëri mirë që ishte në Vlorë se ishte shanc për gjirokastritët.

 8. fahriu says:

  Kemi nevoje te madhe per Opozite te forte dhe te sinqerte, jo per genjeshtare e palaço, nese eshte e vertete keshtu si thote gazetari Artan Hoxha, pika opozites dhe atyre qe i besojne e i shkojne asaj pas.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje