PËRPLASJA, Basha i përgjigjet Ramës: Je kapur mat o kryekaragjoz, po mbron Ballën siç mbroje Roshin

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar pas statusit të Ramës i cili ironizonte PD në lidhje me akuzat ndaj Ballës. 

Në një shënim në twitter Basha thotë se Rama po mbron Ballën siç mbronte dikur Roshin. 

“Avaz i vjetër i kryekaragjozit sa herë kapet mat. Siç mbronte Roshin, po mbron sot Ballën 

Vetingu i politikanëve do ta pastrojë këtë llum dhe do t’ju kthejë qeverinë njerëzve!”– shkruan Basha.

Postimin e tij keu i opozitës e shoqëruar dhe me një video ku shfaqet Rama teksa flet për Roshin. (TemA) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “PËRPLASJA, Basha i përgjigjet Ramës: Je kapur mat o kryekaragjoz, po mbron Ballën siç mbroje Roshin”

 1. Ai says:

  O Luli, o qafir, sa nuk te ka lezet të bësh si i ndershëm.
  As babutat nuk te shkojnë o karabullak.

  Ps. Ke bere plan të jesh më grip me date 8? Se deshëm pak info per atë Toyoten.

  Hajt tung

 2. NjeQytetarOptimist says:

  Me te thene qesharaku, karagjoz..

 3. Timi says:

  Deklarate rrugacesh. Bandit dhe ganster i pacipe. Ky eshte personi qe neser aspiron te behet kryeminister i Shqiperise. Si mundet ti drejtohesh kryeministrit te vendit me nje gjuhe te tille rrugacerore. Kur kryetar leshi i opozites flet me nje gjuhe gansteresh ne publik a mund ta imagjinoni se si flet ai me banditet e tij prapa skenave. Te mendosh qe ky palaco burre ka mbaruar shkollen ne Hollande. Kjo eshte se cfare te edukon Hollanda!? Te flasesh ne menyre te tille kaq te ulet!? Eshte e pabesueshme dhe e patolerueshme qe ky qen bir qeni e quan veten lider i opozites. Ky nuk vlen as per pastrues halesh.

 4. Zigur Qarri says:

  Çfar mund te presesh nga nje Kryeminister mashtrues dhe drogaxhi?Çfar mund te presesh nga ata qe e mbrojn drogaxhiun?
  Armando Prenga,Tom Doshi,Termet Peçi,Mark Frroku,Arben Ndoka,Artur Bushi,Elvis Rroshi,Saimir Tahiri,Fidel Ylli,Paulin Ndreu,
  Artur Bushi,Luan Harusha,Fatmir Xhafaj,Jurgis Çyrbja,Rrahman Rraja,Gramoz Ruçi,Taulant Balla,Edi Rama,Erion Veliaj….

 5. the punisher says:

  Budalla eshte se eshte ky Luli, po ca gjera i thote tamam dreqi.

 6. Paqesori says:

  Karagjozit qe duket qe ne pamje , i duken te gjithe kryekaragjoza….ketu na ngaterron dhe kur ka te drejte ! Ku merret vesh ky idjot i lindur qe duket qe ne te pare …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *