PD: Nuk mbajmë përgjegjësi se çfarë do bëjnë qytetarët më 16 shkurt, kjo nuk është një protestë politike

Gazment Bardhi,  sekretari i Përgjithshëm i PD-së,  tha se siguria e qytetarëve nuk do të cenohet gjatë protestës së 16 shkurtit para Kryeministrisë.

“PD ka për detyrë të garantojë sigurinë e qytetarëve në protestën e 16 shkurtit dhe do ta bëjë këtë.

Mënyra, forma, elementët që njerëzit zgjedhin për të protestuar janë zgjedhja e tyre”, u shpreh Bardhi gjatë një interviste më emisionin “5 Pyetje” nga Ilir Babaramo në Report TV.

Përsa i përket skenarit, vijimit të protestës, formës apo afateve te saj, Bardhi tha se kjo do të vendoset me 16 shkurt me qytetarët.

“16 shkurtit është një protestë e qytetarëve, të cilët janë nëpërkëmbur nga qeveria dhe kanë gjithë të drejtën të ngrihen e të bëjnë që zëri i tyre të dëgjohet. Çdo opsion për formën e protestës është i hapur.

Nuk përjashtoj asnjë nga ata që janë thënë, por mund të ketë edhe të tjera. Do ta vendosim atë ditë me qytetarët”, tha Gazment Bardhi.

Ai u shpreh se Edi Rama është sot jo vetem nnjë kryeministër ilegjitim, por edhe i vetmuar, pa mbështetjen e shumicës së qytetarëve, përfshirë edhe socialistët.

“Në protestë do të ketë edhe socialistë, të cilët na kanë pritur gjatë takimeve tona në qytete të ndryshme të vendit.

Janë të zhgënjyer sepse e kanë parë që kjo nuk është qeveri e PS, por qeveri e Edi Ramës.

Gjysma e ministrave nuk kanë lidhje me PS, por janë shokë dhe miq të Edi Ramës, ose gruas së tij.

Nuk është një betejë mes forcave politike, por një qeverie që e ka lidhur fatin e vet me krimin dhe jo me qytetarët.

Prandaj, 16 shkurti nuk është protestë politike, por është qytetare. Edhe pse ka 75 deputetë, Rama do të rrëzohet nga presioni i popullit”, theksoi Bardhi.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

54 komente në “PD: Nuk mbajmë përgjegjësi se çfarë do bëjnë qytetarët më 16 shkurt, kjo nuk është një protestë politike”

 1. Uo says:

  Keshtu populli jemi …pergjegjesi nuk mbajme kurre dhe fajin ja hedhim tjetrit…

  1. Fatos Xhufllaku says:

   Nese eshte e popullit, kush do e kerkoje lejen per tubim??? Ai qe do kerkoje lejen, ai do mbaje edhe pergjegjesdine per pasojat.

   1. Ti je fare i papergjeshem, ti do mbash pergjegjesi per te gjithe ata more kalama kopeshti qe Salehu te beri Kryetar.
    Deri tashti i instruktove se cfare te bejne pastaj na del e thua se ti e Vasili sdini gje. Do te behesh edhe … ngordhshin idiotet e papergjegjeshem, ata budallenjte qe duan te dalin per ty e Vasilin do shkojne ne burg kurse ti do pushtet.
    E moret vesh ju idiote qe do beni ate qe ai ju kerkon.

  2. indrit says:

   Po prokuroria pse nuk e arreston edi ramen per vjedhjen ose korrupsionin e unazes taksen abusive ne rruge e kombit te ndertuar nga Berisha dhe partia demokratike. Por duket qarte qe drejtesia tani eshte e kapur eshte ne Duarte komunisteve deri me 16 shkurt kur populli te marre ne dore fatet e tij duke pushtuar institucionet e grabitura nga keta bandite Te quajtur deputete.

 2. Dodheimsgard says:

  Hahaha, ish ministri i drejtesise nen hetim, u thote njerezve: “dilni, sakrifikohuni per mua!”. Ku ka arritur pacipesia e Shqupit. Vetem percmim per keta renegate!

  1. komentuesi says:

   Edi Rama eshte per ju te PD kryeminister ilegjitim,kurse per populli qe e ka votuar eshte plotrsisht legjitim,dhe kjo e fundit ka rendersi.Ju doni karrigen e tij dhe nuk ju pullcet bytha shume per populli.

 3. ca ca says:

  Ke kaq kohe qe e therret popullin dhe nuk mban pergjegjesi?Ahere vecohu dhe mos bej thirrje .Ne se i therret je pergjegjes per ta .Keto bishta qe nxjerr jane nga ajo mendje e ashtuquajtur e zgjuar.Natyra te ka falur nje menyre komunikimi jo fort burrerrore ( ashtu sic do shprehej nje androkratist),por te pakten ato karakteristika qe jane dhe varen nga ty ,perpiqu te jene burrerrore.I therret pergjigju per ta.Ketu ska pune BABALJA.Ta mban?? beje.Nuk ta mban??Fute bishtin nen shale dhe flit si femrat ne podiume.

 4. ali peza says:

  Edhe i therret vete dhe thote nuk eshte politike.Kush i ha keto apo kerkon te vish ne pushtet.Kurre!!.E kishit dhe sbete gje perveçse vrate dhe shkaterruat,vodhet dhe dogjet dhe kujtoni se kemi harruar?!!.

  1. komentuesi says:

   Ali Peza bravo.Jane budallenj metà te PD.Edhe i therret ne proteste dhe thote nuk eshte politike.A eshte PD parti politike?Ah moj kasolle ku na mblodhe

 5. atje ku nuk hyne truri le te hyje druri. says:

  …do vijme edhe ne te vendosur dhe te pregatitur. NUK HAROJME KURE.

  1. KockaBerishes says:

   Baci, KURRE me RR te forte qe ti duket Berishes kocke.

 6. Para protesta says:

  Ju do hani nje mut te madh! Po shume te madh ama!!!! Se nuk ngopeni me pak!

 7. Naim Frasheri says:

  Rames do ti hani Rëndoshin ,Putana, kruajeni Bythen po deshët ,Se Do Tjua Shkerdhej Robt Policia .

 8. Nardi says:

  Mirepo ligji eshte per te q.re nonen. Ai thote se ai qe therret protesten mban pergjegjesi per mbarevajtjen e saj.

 9. Alniku says:

  Me çfar guximi e thonë që nuk mbajmë përgjegjësi kanë 2 muaj që po shkojnë në çdo derë duke i ftuar që ti bashkohen më 16 shkurt dhe këta nuk dinë gjë ??
  Rrasini në burg këta qelbësirat e Kombit ??

 10. LABI says:

  …na llogarisni edhe ne

 11. t says:

  Për protestën e 16 shkurtit jo por pë 4 të vrarët e 21 janarit po. Sigurisht pas 16 shkurtit. Sukses në jetë… pas.

 12. Vlonjati says:

  Me 21 janar s’mbaje pergjegjesi per garden.
  Sot nuk mban per protestuesit.

  Sa ju di bytha!

  1. BashaPa-Bythesi says:

   Vlonjati, jo se i di bytha por NUK KA bythe per asgje.

 13. katarakti says:

  Eshte e qarte se opozita tashme e sa vjet eshte e bindur qe me vote nuk vjen me kurre ne pushtet. Te pakten deri andej nga vitit 2025. Prandaj ajo kerkon me çdo kusht te vije ne pushtet me dhune dhe destabilitet. Dhe nuk do te leje gur pa perdorur per te krijuar tension, rremuje dhe kaos. Siç bene edhe ne vitin 1991-1992 kur Berisha donte me çdo kusht te behej president. Dhe e shkaterroi me themel vendin. Pastaj i vuri flaken per se dyti me 1997. Dhe do perpiqet te beje te njejten gje edhe kete vit. Me shume sesa nga humbja e pushtetit dhe privilegjeve te pamasa qe lidhen me te, opozita eshte e shqetesuar nga reforma ne drejtesi dhe SPAK-u. Prandaj perpiqet te trembe dhe kompleksoje maxhiorancen aktuale. Situata behet edhe me shqetesuese kur dihet se ajo ka sot si bashkekryetar te saj edhe presidentin me Bllok. Prandaj destabilizimi, qe do te shoqerohet me bllokime institucione dhe rrugesh, me tritol dhe forma te tjera te dhunshme, do t’i sherbeje si pretekst ketij gjoja presidenti per te shperndare parlamentin dhe per te shpallur zgjedhjet te parakohshme legjislative. Te cilat do te perkojne me ato lokale. Ky eshte plani i opozites. Ajo do te perpiqet gjithashtu gjate kesaj kohe qe vendi te drejtohet nga nje qeveri tekniko-tranzitore ose nga nje keshill presidencial. Por kjo mund te arrihet vetem nese Rama pranon te jape doreheqjen. Ky eshte me pak fjale skenari tejet i lexueshem i 16 shkurtit dhe me tej. Jemi ne prag te nje perplasjeje te re.

  1. Flutura says:

   Endrra ne diell. Fshataret do vijne te ulerijne njq dy ore do hane ato sanduicet e do ikin. Sa mire qe paska popull se opozita thote kane ikur te gjithe jashte vendit

 14. Eshte vertet nje atentat huligani ndaj funksionimit të shtetit në demokraci. Nuk mbaj përgjegjësi..Ai që e organizon , që e fton, që e nxit, që shpif. Në demokraci ka rregulla. Rregulli është respektimi i ligjit, respektimi i votës së popullit. Gjithkush mund të verë në dyshim këtë votë nëse do të spekuloj mbi pushtetin. Por në rojë të demokracisë janë në mos vet Presidenti LSI-ist, Misionii BE, i OSBE, i Ambasadls Amerikane. Nuk jemi në vitin absurd 1998. Nëse ndryshimet politike atetohen përmes dëshirash egoiste, atëhre, pozita e sotme duhet të nxjerr në rrugë, po atë ditë, votuesit e saj. Nëse ata janë më pak se demonstruesit kundërshtarë, Rama dhe qeveria e tij duhet të japin dorëheqjen. Në të kundërt minjtë të struken në gjirizet e tyre politike e të presin fundin e legjistraturës.

 15. atje ku nuk hyne truri le te hyje druri. says:

  opozite e peshtire qe nga 97 .NUK KEMI HARUR.. Nuk ka bire nene e bire kurve qe ju qelbesira te merni pushtetin

 16. Toni.D says:

  Po transportin e atyre mamlukeve qe do vine ne Tirane… nga kush do paguhet ?

 17. rexha 10 says:

  JU MENDONI SE JETONI NE EPOKEN E ME TE FORTIT,PRANDAJ VEPRONI NE KETE MYNYRE .NE ATE EPOKE JETON KUSHE ESHTE ME I FORTI.
  JENI NJE TUFE DALLKAUKESH QE KERKONI AKOMA E MERRNI JETE NJERZISH. MJERE ATA BUDALLENJE QE U SHKOJNE NGA PASE,.
  E THEKSOJ QE KETE RRADHE PER TE BERE ANARSHI DO TE HAJE NJE KOKE TE MADHE DEPUTETI ,APO POLITIKANI.SICE NDODHI ME VRASJEN E AZEM HAJDARIT .ATA NJERZE QE E VRANE ,E BENE HERO TE DEMOKRACISE.
  SKENARET JENE PO TE NJEJTIT NJERI QE QUHET SALI RAME BERISHA.I VETMI NJERI QE LYPE VETEM GJAKE PER TE ARDHUR NE PUSHTET.

 18. zenelaj says:

  Ah mer cuna ,Ky rrushi me emrin Lulush e ka marre ultimatumin nga Evropi dhe shba-ja te mos tentoje e jo me te beje dhune.keto shprehje i ka pordhe ne ere kerkon te forcoj zemren e te tijve qe kane ik per lesh,le qe sdo i vine as gjysma e atyre te heres fundit,sjam budallenj njerzit te protestojn per te ardhur nje tjeter idiot ne krye te shtetit

 19. grate tiranse says:

  Ca e quan Luli popullin bageti i con per te kullotur dhe nuk mban pergjegjesi.Futiini ne burg qelbesirat PD LSI kta duan te shkaterojne Shqiperine te kthejne 97ten perseri , kane vjedhur sa kane dashur dhe shkon Luli te nje plak pensionist qe mezi ri ne kembe i kerkon te vine proteste po si nuk te vjen turp o Luli ti jeton me vila plaku me kasolle qe do te thote hajde ti o plak me mbro e mija te Sales te Mones.

 20. lesh e li says:

  Nje hic do bejne. Por regjistroni cfare thone keto mostrat se mind te Jene deshmi.

 21. Franci says:

  Keta mashtrues flasin ne emer te popullit dhe per popullin.
  I kane mbushur meendjen vehtes qe jane shumice dhe kete ja servirin te tjereve.Harrojne qe populli ka neveri ndaj ketyre banditeve.Njerezit e dine qe ata kerkojne rremuje per ti shpetuar SPAK per vjedhjet dhe vrasjet qe kane bere.Prandaj mund te genjejne nje pakice njerezish te pa zhvilluar nga intelekti apo hajdute e vrases qe po i ndersejne qe ne date 16 te thyejne ligjin e te japin llogari para drejtesise.

 22. KOZi says:

  Ne rast se na kujtohet edhe me 21 janar organizatoret nuk mbajten pergjegjesi se cfare ben populli i revoltuar ! Spartak Ngjela qe ishte me PS atekohe deklaroj ne TV. U vrane 3 mund te vriten 13 000 ………../. Tani une nuk besoi se ndodhe ndonje ngjarje sepse ka nje diference ne Shqiperi ne raport me Europen. Ne Europe partite e djathta jane radikale, ketu tek neve jane radikale te majtet, ???!!!

 23. pensionisti says:

  Kjo loogjike e ketij Brdhi ziut eshte e nje llojte si llogjika e shefit : 7×7=42 , 40.000.000 euro : 60.000 meter katror tek unaza bejne 2000 euro,apo do ta ulim energjine 300 leke per liter. Edhe ky psikopati thote se ne nuk organizojme proteste, edhe pse bejne thirrje hapur per protese, ndaj nuk mbajme pergjegjesi per ato qe mund te ndodhin. Do mbani pergjegjesi sa ty dalin syte ,sepse ju do merni lejen ne polici. Ku thote : Une beje daashuri me gruan ,por nuk mbaj pergjegjesi po mbeti me barre … Ja kjo eshte mendje PD-je. Degjojreni ,o populll kete karafil…..

 24. Petrit says:

  Po si ske turp more koke palare,po kujt ja shet keto dokra ti more plere..je shume nen nivlein e ulet te dijeve Gazmend bardhi.haj na nje tas me çorbe nje here e pastaj flasim..ti je pederast e them me bindje kete..

 25. demokrat mbas 90. says:

  Idjot komplet rrangalla primitive “i keni humbur edhe zgjedhjet e qershorit”

  PD nuk ka bere asnjehere qeverisje thjesht ka stimuluar ca barbare .

 26. gloria says:

  Ky do jete fundi i kesaj opozite kriminale…….
  Policia duhet te zbatoje ligjet se eshte toleruar shume…….
  Opozita ka mobilizuar militante qorra e kriminele te paguar……

 27. Mashkullori says:

  Kjo proteste thote,ky size shkruari I SHQUP-it,nuk eshte politike eshte proteste e popullit….
  Po mire,kur nuk eshte politike perse eshte,per buke,per uje per drita,per cmimin e energjise elektrike 300 lek litre?
  Po ju sikur keni bere thirrje dhe vazhdoni ne cdo fjale,rezimin e Edi Rames,kjo nuk eshte kerkesa juaj kryesore?Nuk eshte politike kjo?
  Populli pyetet se ke do qe ta qeverise nje here ne 4 vjet.Ai eshte pyetur per kete ne Qershor 2017,dhe ja voten atij qe donte ai dhe jo ju.
  Tani pergatituni per zgjedhjet vendore dhe me 2021 per ato parlamentare dhe mbushjani mendjen popullit t’i fitoni ju ato
  Sa per ate qe ju nuk mbani pergjegjesi se cfare mund te ndodhe ne kete protesten e 16 Shkurtit,mesoje o ish ministry I drejtesise se organizatori qe firmos kerkesen per te marre leje per protesten mban pergjegjesine ligjore per gjithcka mund te ndodhe gjate protestes,per ndryshe nuk ju jep kush lejen e protestes …
  Meso se,ne se mbahesh pas asaj se eshte populli qe proteston,atehere na shpjego: kush e drejton kete popull,kush do e beje kerkesen per te marre leje per protesten,apo do firmosin ata “1 milionet” qe parashikoni ju si pjesemarres te saj…
  Vazhdoni se sic ju ka vene teneqenepopulli gjate ketyre viteve,po perseri teneqene do ju vere …

 28. Ilash says:

  Ata jane mesuar dhe duhet te sjellin vitin e mbrapshte1997, prandaj qeveria duhet te jete e kujdeseshme nga provokimet dhe te rrethoje k/ministrine edhe me ushtare, qe te na mbroje nga keta bandite qe duan te marrin pushtetin me dhune, sepse populli i ndershem nuk ju jep voten ketyre vraseve te opozites dhe hajdute me cizme. Popull kujtoni rrethimin e jugut dhe dhperndarjen e armeve dhr mos dilni ne shesh te behen mish per top per keto pasunik pa djerse.

 29. Arbeni says:

  Nqse realizohet skenari ogurzi meta-sali bërisha,te cilet u ka hyre frika në palce nga formimi i organeve te reja te drejtesise,nga burgu troç hesapi kerkojne destabilizim te situates,kerkojne nje 1997 tjeter.Nqse ata do kerkojne destabilizimin e rendit patjeter duhet t’ju hidhen hekurat e te japin llogari kriminelet e mutit.USA dhe EU duhet t’ja bejne te qarte sali,ilirit dhe atij që nuk e pjerdh askush,lulushit mashes se saliut se do mbajne pergjegjesi per destabilizimin e rendit kushtetues.Sehirxhinj nuk duhet te behen.Opozita le te protestoje por në menyre te civilizuar,sepse kjo qeveri nuk ka shkaktuar as Gerdec,as 21 Janar.sali qeni I ka duart me gjak,ndersa iliri me bllok në dore se bashku me saliun I kane xhepat te mbushur edhe me arin e vjedhur te shtetit.Qeveria duhet te marri masa që nqse keto kafshë te egra perdorin dhunen te mbroje institucionet.Qeveria duhet t’ua djegi kartat në duar dyshes sali-ilir.

 30. Avni says:

  Po u cuam ne te “urtet” ne cte semes do shkosh o Bashiç se na e keni sjelle ne maje te hundes dhe jeta jone nukmund te jete peng deri ne pafundesi per interesat tuaja o shkerdhata ,,, ja provojeni. Jemi shume as te shkon ne mendje. Mjaft me o hajduter e kriminele.

 31. ilia says:

  Ka rrezik te kete ndonje plan per largimin e lul bashes si pune doreheqje. Nese protesta mbaron pa rezultat luli jep doreheqje. Gjen nje pretekst me demek.Me lulin PD ka humbur 230000 vota.

 32. Ptuuuu,,,, says:

  I GJO DO BOJNE ATO,,DO QELBIN TIRANEN ME SHURR,,,,DO SHURROJN E DHJESIN KU TI KAPI,,,,PO TJETER GJO,TE HAJN MUTIN,,,

 33. Trimi says:

  Ky po thote ne cdo takim hajdeni ne proteste se kur te vije une ne pushtet… dhe thote protesta eshte e popullit! Nuk jane budallenj njerezit.

 34. Nik says:

  O largo Ramen….. o largohu vete I tha populli Bashes. Keshtu qe kete rradhe ska nga ta levize prapaniken, prandaj thote qe smbaj pergjegjesi dhe nuk ka as ndonje bunker tjeter verdalle qe ti drejtoj andej demostrusit .

 35. ABC says:

  Kjo nuk eshte proteste politike?!?!?!?!?!?!?
  Po Luli, qe ka nje jave qe theret ne c’do qytet te Shqiperise popullin per te dale ne proteste c’fare eshte? Antar i shoqates te se drejtave te njeriut?

 36. tomsojeri says:

  Jo IIash ! Mos kerko nga shteti te na dal mbrojteje se kta jan bandit e kriminel e duan te provokojn nje 21 Janar per ta “barazuar lojen” e ti kthehen nje 97 te re ! Bashkohem me mendimin e “kataraktit”se kta grushtin e shtetit e kan meze e shkojn me arkovola ne kryeministri ! Popull organizou e jepi vet pergjigjen ktyre kopukve te shitur e mos u beni sehirxhij si perher, se ky indiferentizem ne fali kriminelin e pavdekshem dhe hajdutet qe po qeverisin akoma e po duan te permbysin voten ton ! Kta mercenar e din se Edi Rama nuk vret e vet vrasin pa hezitim , vec te marin pushtetin e te na shkerdhejn perfundimisht !Fakti qe dalin e deklarojn, qe nuk marin pergjegjesi per cka do te bejn “protestusit”,ne nje koh qe ata i nderzejn dhe organizojn le vend per prapasken te erret, ku kan edhe mbeshtetjen e kryehajdutit president ! Po ju vjen fundi dhe nuk ju intereson asgje ma sikur edhe hi ta bejn Shqiperin ! E din mir se vota nuk i sjell ma ne pushtet

 37. rini rina says:

  E ka të hapur një proçedim penal ky i “zgjuari” Sekretari i përgjithshëm i PD….. tani e ka hak të fillojë proçedimi penal përsëri (për shprehjen nuk mbajmë përgjegjësi mbas dt:16.02.2019)…… ti tarallak që je gjysëm femër e gjysëm mashkull a mendon se Demokracia ka rregulla …………nuk mund të vish në pushtet duke thënë se nuk mbajmë përgjegjësi se ç’farë do të ndodhë mbas protestës……… të digjet vendi e vetëm ju me ato halabakët e PD të vini në pushtet….. ju ka provuar populli, nuk jeni të besuar më për popullin…………prisni duroni, deri kur të vijnë zgjedhjet ardhshme e do të merrni shuplakën e radhës edhe më të madhe se ajo e vitit 2017.

 38. Aspirantja says:

  Populli mos ta haje sapunin per djathe te servirur nga keta palaco, Basha me langaraqe te tjere.
  Beni sa me shume thirrje te tilla, qe populli ta kuptoje dhe mos tu afrohet ne proteste.
  Qelbesira jeni ju te PD dhe LSI.

 39. Mihali says:

  Fajin e ka SPAKU që po afron ata që po vinë jan të bler me parat e rrugës Kombit,me parat e vjedhura të Ilir M…t me blok në dorë,me zë dhe figure.Kontrolloni dhe do të shihni se sa do të jen ish të burgosur,hajdut,kriminel,përfitues nga pd-ja , bisnesmen që kan shitur dy her apartamente,prostituta,rrugaç e gjobvënës.Mbas p.d shkon vetëm “Lumpeni”.
  Kontrolle për armë,leva,mjetetë forta shishe me bezin,shashka,mjete piroteknike,me te kaluar kriminale etj kategori që në nisje.
  Dëmtimet ti faturohen organizatorve.

 40. Mjaft says:

  Jo kini nje muaj duke shkuar vend me vend per te ngritur njerzit duke thene nje mije e nje per Ramen e nuk mbani pergjegjesi se cmund te bejne???????!!!!! ku eshte pare Kjo??? Ju do jeni te paret qe do pergjigjeni deri me nje po te ndodhe dicka Opozita ka te drejte te protestoje, por jo te merret me persona qe I pelqejne a jo , por me alternativat e qeverise Ramen e ka zgjedhur shumica e jo luli e mona e Ju pelqen ose jo Le ta mundin ne sheshin e burrave jo rrugeve Nuk ka me budallenj qe tu besojne atyre dy teveqeleve te pashprese

 41. votren says:

  Rames ja hani Lulin !

 42. PeDe= Cesspool says:

  Moterqirat talebane te Pedes me jatagane, gure te palatuar dhe hobe kerkojne te vijne ne pushtet me metoda rrevolucionare. Ahahahah. do vdisni duke u lebetitur neper rruge si qene te zgjebosur. Populli shqiptar e njeh mire vulgun, zhulin dhe qelbesirllekun qe buron nga cesspooli me emrin PeDe. U shofte nje here e pergjithmone kjo krijese e percudnuar qe lindi nga pllenimi i spermes se Sigurimit te Shtetit ne ovulen e Agjenturave te huaja.

 43. Nik says:

  Do mbledhi popullin.
  16 shkurt ! Tiranè
  babain,motrèn,
  motrèn vèllanè.

  Provuat 92,97,98 tè.
  tani s’mbani pèrgjegjèsi?
  doni edhe pushtet
  tè drejtoni qeverri?

 44. ha,ha,ha,ha ..... says:

  O Lul – Tullumi … ne here thua “proteste paqesore” , pastaj thua “Policia eshte me ne”, pastaj “nuk mbaj pergjegjesi se eshte politike (kopjon bab Sal Bishen qe gjithmon thoshte – Droga Lazaratit eshte Politike) …

  kur ky qorri i Babales thote “policia do n’a prishe protesten”, pastaj “policia do destabilizoj vendin” … etj etj ..

  Asgjo s’ke me arrit me bo … vec ngre nje tjeter Cader per Dimer dhe ha pica … ha,ha,ha

 45. Kavaja says:

  Vertet gazmend bardhi eshte pederast.
  Nese po atehere gjithe GAYT e shqipersise do i keni aty.

Lini një Përgjigje te Vlonjati Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *