FOTO LAJM: Mic Sokoli i tregon “muskujt” Perëndimit

6 Korrik 2019, 20:14Politika TEMA
FOTO LAJM: Mic Sokoli i tregon “muskujt” Perëndimit

Ilir Meta ka postuar një foto alla Vladimir Putin.

Presidenti ka pozuar lakuriq nga plazhi dhe uron shqiptarët për një mbrëmje të mrekullueshme.

Me këtë rast, i ka treguar edhe “muskujt” Perëndimit.(TemA)

30 komente në “FOTO LAJM: Mic Sokoli i tregon “muskujt” Perëndimit”

 1. jimmy says:

  keta spo regullojne dot vendin ku rin vet do regullojn Shqiperin.
  shikoni plerat neper kembe?!!!!???

  1. #Gopisti i NSHRAK-ut says:


   ia shikoj postimet
   vëngër, me habi
   kush tallet me të
   nxirr fotografi?!
   .
   I shikojnë fotot
   mbarë njerëzia
   u shtohet urrejtja
   shtohet neveria.
   .
   I squllët si plakë
   pelte varur cicat
   thua si “shtangisti”
   të ishin dhe Micat?!
   .
   Koka si gorillë
   supet rakitike
   shputat si pallaska
   por prehistorike.
   .
   O Monika çizmja
   ndihmoje qyqarin
   thuaj t’a shkarkojë
   t’a ndërroj PiaRin.

 2. Detari says:

  koke madh, shpatull ngusht, tipik mongolturk

 3. Kerkon?e monikes bregut detit says:

  Prite o zot te ket qene Mic sokoli si ky majmun, ky eshte njeri pa dinjitet, pa moral dhe familje e degjeneruar, deshira ime eshte tja prisja veshet me doren time o zot sa e urrej kete familje,zhdukja e tyre do i jepnin fryme me bollek vendit tim, besoj amerika do i izoloj kesaj here

  1. Fredi says:

   Tamam familje e shemtuar ne ekstrem.Nje miku im i quan familja Faqebythi.

 4. doni me per belulin says:

  skrapari i trimave ka lindur trima dhe timeresha por ti je trim mbi trima me apartamente e me vila

 5. Sakat i lindur says:

  Ketij i Duhet urgjent Doktorr dhe avokat njeri me Shume se tjetri O te mjeret Shqipetar e Kosovar cpo ju shohin syte nga ky sakat president,

 6. Taras Bulba says:

  Po ben praktike per roje plazhi..

 7. Ledio says:

  Ky shtangisti i rreme nuk rregullon dot trupin e tije e jo me Shqiperine. I kane kapur gjokset e varura breket , si dikur nenat me shume femije.. ??

 8. ALBAN DEGA says:

  OI… OI…. OI…KOBRA
  BANDA NE PANIK MAFIA NE LEMERI !

  KRYEPROKURORI SUPREM I KRYEPROKUHORAVE ADRIATIK PALLA DHE BESIM HAJDARMATAJ… KORRIERI KRYE- DIPLOMATIKE I TYRE DHE KRYEHAJDUTI I SHQIPERISE LIKE FLORI LALEZ ADMIR RRAPO MERR NE PYETJE AMBASADORIN E EVROPES SE BASHKUAR NE TIRANE Z. SORECA

  MBAS TIJ E KA RADHEN WASHINTONI QE DJE KRYEGJYKATESI SUPREM I SALEH RAMOLLAH PUTANINIT I BERI GJYQIN PUBLIK PARA 10 MILIONE SHQIPTAREVE “ 95 PER QIND PROAMERIKANE” E MILIARDA MDERKOMBETAREVE DUKE U BERE BASHKEUDHETAR I SALVADOR LLENDES, FIDEL CASTRO RUZ, MADUROS, KIM JONG UNIT DHE PUTINIT!

  ME NE FUND E NXORI KOKEN KOBRA E “PERANDORISE SE DJALLIT “ PUTIN, BEOGRADIT DHE ATHINES E “ ALEATEVE STRATEGJIKE” TE VETEM TE “BANDES SE GANGSTEREVE” TE SALIKE XEN MONA LALEZ RRAPOS….

  OI… OI…. OI… OIIIIIII
  BANDA NE PANIK
  MAFIA NE LEMERI !

  – Nga Alban Dega, Nju Jork

  Oi Oi Oi… Oiiiiii !
  Like Mona i nenes
  Ke te qajme me pare
  Lul Saleh Gerdecin
  A keta gomare
  Nate e dite kukasin
  Mbeten duke qare
  Vete djegin mandate
  Shqiperise i vene zjarr!
  Ligji dhe drejtesia
  U duken si varr !
  Eshte lufta per koken
  SPAK e BKH
  Ne pranga do ti marre!
  Oi Oi Oi… Oiiiiii !
  Panik Lemeri
  I terboi Vetingu
  Dhe Zonja Drejtesi
  Vdes impuniteti
  Rilind Shqiperi !
  Eshte mesazh hyjnor
  Nga vete Perendi
  Pa shtet ligjor
  Nuk ka Shqiperi
  Pa shtet ligjor
  Shteti eshte Sali!
  Lulush Karabush
  E Like Flori !
  Mona Cizme Lalezi
  Xen Fatmir Rruspi!
  Mul Noke Stanishic
  Oi Oi …Oiiiii
  Putin Molotov
  Djall Perandori
  Argate te Kalit Trojes
  E shkines Serbi !
  Oi…. Oi…. Oiiiiiii …
  Banda ne Panik
  Mafia ne Lemeri…!

 9. Jo per gje... says:

  Boll se late nam duke sharr njerezit per pamjen fizike. Shume mire eshte per moshen qe Ka.

 10. Gg says:

  Eshte aq I Varfer Sa as pasqyre nuk ka ne shtepi te shoh veten se ndryshe do e mbante keto foto per perdorim te brendshem e jo ta publikonte ne media.
  P.s. njerzit I pranoj sic Jane po me nje figure politike karagjoz e hajdut si ky cte thuash me pare.

 11. shif e shkruajuaj says:

  si gjeli ne maj te plehrave .

 12. Lani says:

  Ky nuk eshte Mic Sokoli.Ky eshte Like Bythqiri nga Cepani.

 13. Gg says:

  More mire pasqyre nuk ke por Mona nuk te ka thene qe duhet vesh sutjena????

 14. vlonjati says:

  pastro plehrat te kembet o derr.

 15. Alidemsi vjeter says:

  Ku je mer Shreku i LSI……te mungon Mona dhe Gomari Petrit..dhe filmi ..mbaron…tik……tak…tik…tak..

 16. Andrea says:

  U be ca kohe qe del lakuriq likja.Une di qe te tilla foto postojne femrat-ky cfar do ti tregoje njerezve?Po te heqe unazen e somakut brenda javes behet prap si derr i bute.Do kape topin nga gryka ky robi e ka frik se prish kostumin.Veshur apo xhveshur vec monster eshte!

 17. Burgajeti says:

  Vetem foto ala Putin,jo per te tjerat.Putini me grua dhe me dashnore,ky nuk ben dot as te tijen…

 18. rroku says:

  Fryu fryu se kur te hysh ne burg nga ILIR do bohesh ILIRA……

 19. Opinionisti i paanshëm. says:

  DONKISHOTI SHQIPTAR?!

 20. Ani says:

  Gjoksin e paska te rënë??

 21. ilio says:

  KY eshte Mic kurva.

 22. koci says:

  Baywatch!!
  Po ku e ka Pamela Andersonin ky zhapik!?

 23. Gt says:

  Mjaft me artikuj jevgjish. Nje burre ne moshe ne plazh … ca prisnit ? Arnoldin kur ishte 20 vjec ? Kujt i hyn ne pune kjo nxitje alla-jevgjish ?

 24. Prezioni says:

  Hallal Liro na fute te dridhmet shoku..shume seksi bu bu bu…te mjeret ne cfare presidenti na ka ra per pjese….bu bu bu …

 25. neveri says:

  cfare eshte ky fshatar, duket sikur kerkon gomaricen qe i ka humbur ne pyll.

 26. Ela says:

  I poston me thane qe sma njen pet asnje

 27. Van says:

  I ka treguar cicat Perendimit…

 28. Petro Thanasi says:

  Ditet e fundit si president…Do t’i kujtoje me mall

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje