FOTOT: "Encës i pëlqen akullorja me kakao"

27 Korrik 2019, 17:17Lifestyle TEMA
FOTOT: "Encës i pëlqen akullorja me kakao"

Enca vijon me postimet e saj provokuese në rrjetet sociale.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar një foto në Instagramin e saj teksa shfaqet duke konsumuar një akullore.

Komentet janë të tepërta, ndaj shihni foton e mëposhtme.

 

3 komente në “FOTOT: “Encës i pëlqen akullorja me kakao””

  1. lisi says:

    eshte e vertet po e preferon sa me te madhe akulloren se vetem keshtu shuan dalldin qe e kape shpesh here

  2. Koba says:

    Eshte Rrush i Pa bere .Le Ta haje ndonje Tjeter.Po Jo Kursesi Zonja Dhelper.

  3. taras bulba says:

    Edhe une me kakao e kam akulloren , le te vije e te ma lepije dhe pastaj le te shkoje ne parajse …..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje