FOTOT: Java e Modës në Nju Jork, ja kush u vesh më bukur

11 Shtator 2019, 18:37Lifestyle TEMA
FOTOT: Java e Modës në Nju Jork, ja kush u vesh më bukur

Përveç modeleve që sfilojnë në pasarelë, Java e Modës në Nju Jork (NYFW), i përket gjithashtu personazheve të tjerë të showbizit.

Yjet e muzikës, filmave dhe modës, janë siguruar të shkëlqejnë në çdo dalje të tyre. Ja kush u vesh më bukur:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje