Meta i sinqertë: Nuk fle çdo natë me Monikën

Ilir Meta u pyet në “Open” lidhur me deklaratën e kryetarës së LSI-së Monika Kryemadhi njëkohesisht bashkëshortja e Presidentit e  cila më herët pati deklaruar se Meta e kritikonte çdo mëngjes se pse i dogjën mandatet.

“Di të them që është i pakënaqur me çështjen e mandateve. Sapo hap sytë çdo mëngjes më thotë pse i dogjët mandatet,”, ishte deklarata e Kryemadhit, ndërsa Meta u përgjigj me ironi se “nuk fle çdo natë me Monikën,kështu që nuk ndodh çdo mëngjes kjo”.

9 komente në “Meta i sinqertë: Nuk fle çdo natë me Monikën”

 1. Burgajeti says:

  Po kur nuk fle me ty Monika,me ke fle ajo e me ke fle ti?
  E po kur ty te tradheton Monika apo ti tradheton ate,perse te te besojne ty dhe te te mbeshtesin Shqiptaret?
  Me cdekretimin e zgjedhjeve,ti tradhetove te pakten ata 15 perqind te Shqiptareve.Kaq eshte mjaft,per te mos justifikuar qenien tende si president,sepse jo 700 mije Shqiptare,por edhe nje te tradhetosh,meriton shkarkimin…

 2. Bledi says:

  1 nate me Monen 1 nate me arkat me flori 1 nate me thesin me euro dhe 1 nate me Salen

 3. fredi says:

  ske faj
  qihet ajo?
  si burr

 4. Aules says:

  Vetëm ditët me “L”.
  Boll, se Mona është e xanun edhe me të tjerë detyrime në PARTI

 5. is says:

  IS
  Prandaj është gjithë kohën me nerva ajo dhe nuk di çfarë flet!

 6. Kush mendon se meta eshte bere budall tani, e ka gabim, meta eshto origjinal sic ka qene kur ishte ne cepan pa zbrit nga mali ne tirone i pjerdhur nga koka tek kembet

 7. fadroma says:

  Po Normal.Kur ka Cim Peken,c,i duhet Monika…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *