FOTOT/ “Herë më të verdha, herë me portokalli”: Ylli televiziv vjen e “nxehtë” nga plazhi

Ajo di se si të jetë në qendër të vëmendjes.

Edhe këtë herë Arabella Chi tërhoqi vëmendjen e paparacëve teksa tregoi format në plazh.

E veshur me bikini ylli televiziv dukej mjaft në formë. (TemA)

1 komente në “FOTOT/ “Herë më të verdha, herë me portokalli”: Ylli televiziv vjen e “nxehtë” nga plazhi”

 1. …………aq nxehte sa ti ktehehsh ne shtepi si i ndezur flak
  dhe mezi duron ,
  i heq rrobat me shpeejtesi ,
  po te teeeeeeraa ama
  e i kenaqesh atij casti (fresko-fresko) – Nudo, 😉
  me u fut ne dushe ne uje te ftohte … duke qit ate fjal posht dushi – Ohhh uj i bekuar bjer mbi trupim tim .
  —————–
  Arabela ,
  dolce
  Cin-Cin 🍻 .(e tu lo sai 😘 )

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *