FOTOT: Këngëtarja me origjinë shqiptare provokon fansat me poza seksi nga pishina

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptar, Eleni Foureira, është kthyer prej kohësh në një nga emrat më të komentuar në rrjetet sociale.

Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku së fundmi ka ndarë me ndjekësit imazhe nga pushimet.

1 komente në “FOTOT: Këngëtarja me origjinë shqiptare provokon fansat me poza seksi nga pishina”

 1. Nji Figur mjaft terheqese Feminile
  e kjo ,jovetem mbi Sken qe te rremben,
  me performancen e saj prej nji Stari te vertete ,
  por edhe teper Simpatike , super Ritmike ,
  e ndjeshme ,
  dhe inteligjente … Jam i bindur se diku tjeter ne Europe do kishte me shume sukses
  Komplimente patriote 🍻

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *