FOTOT: Yjet që kanë ndryshuar emrat, ja si quhen në të vërtetë

Ndonjëherë personazhet e famshëm duhet që të ndryshojnë emrat e tyre për të tingëlluar më bukur, apo edhe për të mos u ngatërruar me njerëzit e tjerë.

Shpeshherë, yjet përdorin pseudonimet që kanë patur në fëmijëri apo thjesht krijojnë një emër të ri që ju përshtatet më mirë.

Këtu keni disa prej të famshëmve që kanë ndryshuar emrin, dhe mund të jenë të paktë ata njerëz që dinë se si është emri i tyre i vërtetë.

8 komente në “FOTOT: Yjet që kanë ndryshuar emrat, ja si quhen në të vërtetë”

 1. Genti35 says:

  Si i kane emrat? Apo varja tu veme c’te na doje qefi.

 2. shabani says:

  Ornela e ndryshoi kur shkeli mutin

  1. Luani says:

   Hahahahahahahahahaha me lot

 3. augaug says:

  super emra paskan pat.

 4. vetem ylli eshte yll says:

  ca mut yjesh janw keta

  jane copa mishi me ca kile mut neper zorre

 5. vetem ylli eshte yll says:

  ca mut yjesh janw keta

  jane copa mishi me ca kile mut neper zorre

 6. vetem ylli eshte yll says:

  ca mut yjesh janw keta

  jane copa mishi me ca kile mut neper zorre

 7. thjesht e shijshme says:

  ca mut yjesh janw keta

  jane copa mishi me ca kile mut neper zorre

  vetem ylli eshte yll

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *